Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne w poważnych tarapatach?

30 postów w tym temacie

i znów się zaczyna raz obiecali to by mogli słowa dotrzymać a nie już przenoszą ale widać że chcą jak najlepiej pokazać nową odslone tej gry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko usłyszałem, że akcja będzie się działa w Rio to już mi się odechciało tego tytułu. Szkoda tylko, że tak klimatyczna marka zostanie schrzaniona trzecią częścią. Wyobraża ktoś sobie klimat z jedynki i dwójki w Rio, bo ja nie mogę tego skojarzyć. Do tego jeszcze dochodzą problemy z fabułą i niewyrobienie się w terminie. Ta gra już mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też od samego początku nie podobała się koncepcja MaxPayna 3!!! Główny bohater ma się nijak do poprzednich postaci z jedynki i dwójki! Widać, że chcą z tej gry zrobić totalne dno! Wielka szkoda! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Max Payne zginął z przejściem drugiej części serii. Pierwsza część była genialna, druga tylko bardzo dobra a trzecia? Myślę, że trzecia nie przeskoczy tak wysoko podniesionej poprzeczki. Może byłoby lepiej zawiesić projekt, niż później zostać zlinczowanym przez graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R* ma poważne problemy albo ktoś naprawdę ich nielubi i stara się narobić szumu wokół studia. Dla mnie MP3 może nie wychodzić bo Maksiu skończył się na pierwszej części. Już dwójka była tylko marnym cieniem poprzednika. Ale jeśli R* wstrzyma produkcję Red Dead Redemption to zagryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu do nich doszło, że łysy koleś wyglądający jak Bruce Willis niczym ze Szklanej Pułapki z doklejoną brodą i biegający po faweli Sao Paulo to durny pomysł?
Może Max jako gość "w kwiecie wieku" to nie koniecznie zły pomysł, ale jego design puki co średnio mi się podoba. Dziwną wizję Rockstar* posiada, zaprawdę dziwną. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:02, Econochrist napisał:

Może w końcu do nich doszło, że łysy koleś wyglądający jak Bruce Willis niczym ze Szklanej

/.../

Proste jak słońce zarżną M.P. na rzecz L.A. Noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 22:24, Pecyn napisał:

Może byłoby lepiej zawiesić projekt, niż później zostać zlinczowanym przez
graczy?


Tzn. tak: fani poprzednich części będą chcieli powywieszać twóców za jaja. Ale nie wątpię, że znajdzie się niemała grupa nowych, którzy łykną takiego Maxa i będą do końca twierdzić, że jest super i czego się te dinozaury czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trzykrotne jej przerabianie to bardzo, bardzo zła wiadomość.

nie koniecznie :/
tak samo było z samem fisherem.
skoro było złe to chyba dobrze ze szlifują i przerabiają tak aby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda, jestem fanem serii i na kolejną część czekam już baaaaaaaaardzo długo (podejrzewam, ż enie tylko ja jeden). Mam nadzieję, że Max nie zniknie na zawsze:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2010 o 23:27, Bambusek napisał:


Tzn. tak: fani poprzednich części będą chcieli powywieszać twóców za jaja. Ale nie wątpię,
że znajdzie się niemała grupa nowych, którzy łykną takiego Maxa i będą do końca twierdzić,
że jest super i czego się te dinozaury czepiają.


czuję pocisk w stronę F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:27, Bambusek napisał:

Tzn. tak: fani poprzednich części będą chcieli powywieszać twóców za jaja. Ale nie wątpię,
że znajdzie się niemała grupa nowych, którzy łykną takiego Maxa i będą do końca twierdzić,
że jest super i czego się te dinozaury czepiają.


Doskonale powiedziane... Tak przecież było choćby z Splinter Cell: DA, co tylko wyszło na złe twórcom. Nie należy zmieniać czegoś co jest dobre, przynajmniej nie tak drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować