Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 21:09, Bart_GT napisał:

> Mówisz o tzw hawajskim typie urody ? Też mi się podoba :P

Tak :)

A wiesz, że Hawajczycy wywodzą sie od Japończyków? Jesteś troche niekonsekwentny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:16, hans olo napisał:

A wiesz, że Hawajczycy wywodzą sie od Japończyków? Jesteś troche niekonsekwentny ;).


Murzyni też się wywodzą od białych (lub odwrotnie jak ktoś woli)... :)
W końcu wszyscy powstaliśmy od jednej małpki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:22, Deejay napisał:

> A wiesz, że Hawajczycy wywodzą sie od Japończyków? Jesteś troche niekonsekwentny ;).

Murzyni też się wywodzą od białych (lub odwrotnie jak ktoś woli)... :)
W końcu wszyscy powstaliśmy od jednej małpki ;)

Murzyni się nie wywodzą od białych. Wcześniej nie było białych tylko jak zauważyłeś "małpki", których skóra owszem czarne nie są ale też nie odpowiadają kolorowi białego człowieka. Poza tym to już czepialstwo. Jest ogromna różnica między powstaniem jakiejś odmiany a zwykłą migracją kolonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 18:40, spider88 napisał:

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;p


Nie wiem o co chodziło, ale z taką to bym się chętnie wtajemniczył ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:16, hans olo napisał:

> > Mówisz o tzw hawajskim typie urody ? Też mi się podoba :P
>
> Tak :)
A wiesz, że Hawajczycy wywodzą sie od Japończyków? Jesteś troche niekonsekwentny ;).


Wiem, no ale właśnie - Hawajczycy to nie Japończycy :) Róznice swoje mają. Że tak powiem, *czyste* Japonki w ogóle mnie nie kręcą, ale "Hawajki" wywodzące się poniekąd właśnie od tych Japonek, to ja kdla mnie zupełnie inna bajka :)

Też bym się wtajemniczył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:45, gaax napisał:

> Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;p

Nie wiem o co chodziło, ale z taką to bym się chętnie wtajemniczył ;D

Nie tylko ty. To była w tym wątku pierwsza akcja "KTO TO JEST" zakończona sukcesem. Druga akcja niestety fiasko na całej linii. No chyba, że ktoś w końcu zidentyfikował panią z reklamy :D
A link do posta tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5521&pid=916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 23:26, SwenG napisał:

Nie tylko ty. To była w tym wątku pierwsza akcja "KTO TO JEST" zakończona sukcesem.

He he stare dobre czasy ;)
Pani z reklamy niestety chyba zostanie tajemniczą już do końca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:42, hans olo napisał:

Jest ogromna różnica między powstaniem jakiejś odmiany a zwykłą migracją
kolonistów.


Niby tak, ale popatrz na różny narody europejskie np Szwedów/Finów i np Włochów/Greków - niby tylkomigracja, a różnica wielka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:09, Bimber Fresh napisał:

A Polska to chyba powinna zmniejszyc terny. Ludzie wylatują, ci, którzy nie mają pieniędzy
zostają.A za co utrzymać tyle dróg, placówek itp.?

Nie ten wątek ;P Tu jest odpowiedni: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&u=10174 ;)
A jak już offtopujemy to u nas i tak z tym odpływem nie jest źle. W Litwie jest dużo gorzej, u nich po otwarciu granic wyjechało około 800 tys. osób a całkowita liczba ludności to około 3,5 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej japoński, ale "lekko" podphotoshopowany ;]
Hawajski typ urdy różni się tym od japońskiego, że Japonki mają włosy całkowicie czarne ( Hawajki nieznacznie jaśniejsze ), są drobniejszej budowy i mają słabiej zarysowaną talię ( etc :P ) . Jak się pomyliłem albo coś poinąłem to nie moja wina ( tylko mojego niewyspania ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Vanessa Mae pochodzi z Hawajów :) Moim zdaniem różnica jest prostsza i polega na tym, że japonki są bardziej bladolice, natomist hawajki mają ciemniejszą karnacje, aczkolwiek nie aż tak jak mulatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:01, tread71 napisał:

> Jest ogromna różnica między powstaniem jakiejś odmiany a zwykłą migracją
> kolonistów.

Niby tak, ale popatrz na różny narody europejskie np Szwedów/Finów i np Włochów/Greków - niby
tylkomigracja, a różnica wielka ;]

Między Włochami a Grekami różnica urody jest niewielka a Fini i Szwedzi to dwie zupełnie różne nacje wbrew pozorom, co daje się także zauważyć po językach. Generalnie język Fiński należy do unikalnej grupy ugrofińskiej, której istnienia nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć nie mówiąc, że drugim spośród dwóch głównych języków tej grupy jest węgierski. Rzeczywiście różnica ogromna ale nie ma to nic wspólnego z migracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:44, 8bit napisał:

a ta pani ma jaki typ urody? hawajski czy japoński? [ ja jeszcze nie ogarnąłem czym się różni
:P ]


Hmm, chyba włąśnie Hawajski mi się wydaje, ale głowy nie dam ;]
Prawde mówiąc bardzo ciężko rozróżnić, ale ja sobie powiedziałem, że Hawajską tak raczej intuicyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 15:03, PsychoMan napisał:

Z tego co wiem to Vanessa Mae pochodzi z Hawajów :) Moim zdaniem różnica jest prostsza i polega
na tym, że japonki są bardziej bladolice, natomist hawajki mają ciemniejszą karnacje, aczkolwiek
nie aż tak jak mulatki.


O o o, dokładnie. Dobrze zauważone. Masz opisane <b> 8bit </b> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle to zapisałem, ale chodziło mi o różnicę pomiędzy narodami z południa Europy i z północy ( nifortunie wstawiłem ukośnik ) - przyznasz, że są duże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować