Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

ładnie, szkoda, ze nie było drugiego miejsca, moze jak by lepiej wystartował na pocztąku było by lepiej :( Wyścig fakt nudny . Czekamy na I miejsce !

Chyba powoli zacznie sie Kubicomania :)

Rzezim notuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popisowy wyścig w wykonaniu Ferrari. Bardzo dobry w wykonaniu lidera (w chwili obecnej) w klasyfikacji konstruktorów BMW:D. Robert pojechał bardzo dobrze choć start miał słaby. Sam wyścig nie byl jakiś arcy ciekawy.

Komentatorzy jak zwykle za dużo gadali:(.

mati285 - > o 5 rano wstaje słońce;-). Ja nie mam problemów z rannym wstawaniem. Ale godzina ~13 jest dla mnie dość senna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:10, Rzezim napisał:

w klasyfikacji konstruktorów BMW:D. Robert pojechał bardzo dobrze choć start miał słaby.


Hm, akurat co do startu to bym polemizował :)
Kubica celowo zjechał na trasę Massy, w celu utrzymania pierwszej lokaty. Niestety, bolid Ferrari okazał się znacznie szybszy, dzięki czemu Massa "wskoczył" przed Kubicę, ale gdyby nie to Polak raczej by prowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig jakoś bez zaskoczeń. Co prawda mógł lepiej wystartować i nie dać się później Kimiemu, ale i tak 3. miejsce to bardzo dobry wynik.:D Zdziwił mnie jednak Hamilto, który bezmyślnie wjechał w Alonso i spadł na 18. pozycję (i dobrze mu tak :P), a potem z niewiadomych powodów miał pretensję do kierowców, którzy nie chcieli go tak łatwo przepuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:37, cichy10 napisał:

a potem z niewiadomych
powodów miał pretensję do kierowców, którzy nie chcieli go tak łatwo przepuścić.


A zwróciłeś uwagę, na jego gestykulację w przypadku, gdy wyprzedzał on tych kierowców? ;)
Robił jakieś dziwne wymachy rękami, być może za to zostanie ukarany, jako gra "not fair play". Według mnie to jego zachowanie było nieco dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie Robert wspominał coś o oleju na torze... fakt faktem marnawo ruszył, ale i tak po kilku okrążeniach Ferrari by się do niego dobrało. Natomiast Hamilton sobie chyba przysnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:41, master matrox napisał:

A zwróciłeś uwagę, na jego gestykulację w przypadku, gdy wyprzedzał on tych kierowców?
;)
Robił jakieś dziwne wymachy rękami, być może za to zostanie ukarany, jako gra "not fair
play". Według mnie to jego zachowanie było nieco dziecinne.


Przecież to boski Lewis, jego należy przepuszczać, nawet jak ma 15 okrążeń straty, bo to przecież Hamilton! A tak na poważnie - po prsotu za bardzo przyzwyczaił się do wygrywania, a teraz oczekuje, że bez względu na pozycję wszyscy mu będą ustępować. Bardzo mu tak dobrze, niech sie chłopak nauczy pokory. Jeszcze to, jak wjechał w Alonso - co on sobie myślał? Ślepy był? Co do Kubicy - tak właśnie myślałem, że zajmie 2/3 miejsce, a przed nim tylko może być Ferrari. Brawo dla Heidfelda, też ładnie pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przyzwyczaiłem się już do zajmowania miejsca na podium przez Kubice, a co do Hamiltona to bardzo słabo, z 4 na 18 miejsce?? No ludzie nie wiedziałem że mistrz świata potrafi popełnić takie błędy. Ogólnie to dobrze że zrezygnowali z ESP i reszty tej elektroniki, bynajmniej widać czy naprawdę umią jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:47, NFSU2.00 napisał:

Jakoś przyzwyczaiłem się już do zajmowania miejsca na podium przez Kubice,

No ba w końcu to "aż" drugi raz z rzędu :)

Dnia 06.04.2008 o 15:47, NFSU2.00 napisał:

a co do Hamiltona
to bardzo słabo, z 4 na 18 miejsce?? No ludzie nie wiedziałem że mistrz świata potrafi
popełnić takie błędy.

E tam przesadzasz Raikkonen pojechał bardzo dobrze :)

Dnia 06.04.2008 o 15:47, NFSU2.00 napisał:

Ogólnie to dobrze że zrezygnowali z ESP i reszty tej elektroniki,
bynajmniej widać czy naprawdę umią jeździć.

Szczerze mówiąc myślałem,że będzie gorzej po tym feralnym GP Australii,ale tam były też ekstremalne warunki. Jak na razie najwięcej problemów w związku z brakiem TC miał Massa :)
A że dobrze to się zgodze przynajmniej coraz większy wpływ na ten sport ma w końcu czynnik ludzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:47, NFSU2.00 napisał:

Jakoś przyzwyczaiłem się już do zajmowania miejsca na podium przez Kubice, a co do Hamiltona
to bardzo słabo, z 4 na 18 miejsce?? No ludzie nie wiedziałem że mistrz świata potrafi
popełnić takie błędy. Ogólnie to dobrze że zrezygnowali z ESP i reszty tej elektroniki,
bynajmniej widać czy naprawdę umią jeździć.

albo czy "umią" pisać :P

bardzo mnie cieszy postawa Kubicy. Wiadomo, że z Ferrari dużych szans nie miał, ale kto wie... jeśli wyścig trwałby 10 kółek dłużej, może dobrałby się do skóry Finowi ;]
teraz mnie ciekawi, tak jak mówił Borowczyk, kto wprowadzi najlepsze usprawnienia w Barcelonie. przed sezonem Theissen twierdził, że w Europie i później beemka będzie najgroźniejsza. cóż, zapowiada się interesująco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany wyścig:) Kubica Drugi raz na podium!:) I jak okazuje się to nie MCL jest drugą siłą w F1 na obecną chwilę tylko BMW.. Wystarczy spojrzeć na Kovalainena który nie dałrady BMW mimo że startował Pomiędzy zawodnikami niemieckiego teamu:) Bardzo dobrze spisujące się bolidy BMW i przede wszystkim niezawodnie:) Zrobiła się ciekawa sytuacja, Kubica może przysnął na starcie, ale i tak pokazał że ma wyjątkowy talent to ścigania!
Brawo i na kolejny wyścig czekam z niecierpliwością!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ten Mazurek Dąbrowskiego? ;]
Cóż, Ferrarki miały świetny start, BMW trochę gorszy. Hamilton za to chyba przespał początek. ;D
Koniec końców, w wyścigu działo się niewiele (jak dla mnie), Massa, po wyprzedzeniu Kubicy na starcie, utrzymał prowadzenie do końca, za nim Kimi, a na 3. miejscu dojechał Kubica właśnie.
Dzisiaj dobrze było widać, że jednak Ferrari ma obecnie najszybsze bolidy...

GP Bahrainu 2008 - wyniki wyścigu:

20080406160343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny występ Roberta. Start, jak już wiemy, to problemy z oponami. Myślę jednak, że nawet gdyby Kubica utrzymał po starcie 1 miejsce to długo by na nim nie pozostał. Ferrari zdecydowanie szybsze na prostych, zapewne Massa i Kimi zdołaliby się przepchnąć na którymś z dohamowań (np ma końcu prostej startowej) lub mielibyśmy zmianę po wizytach na pit lane. Cieszy fakt że na chwilę obecną BMW Sauber wyrosło na 2 siłę w F1. Zobaczymy jak będzie wyglądał układ po wyścigu w GP Hiszpanii i czy specom od aerodynamiki uda się wycisnąć te dodatkowe 10-20km/h. Co mnie rozbawiło podczas GP Bahrajnu to zachowanie Hamiltona. Gościowi się wydaje że wszyscy mają mu ustępować, oddać pozycję bez walki bo to ON właśnie nadjeżdża?! Buahahah! Dobre, naprawdę:) Alonso też coś tam gestykulował. Hamilton poddany presji pęka jak bańka mydlana. A to najechanie zaraz na początku wyścigu na tył Renault? Co to było? Zaspał, zagapił się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Kubicy za drugie podium w tym sezonie mam nadzieje na że polak stanie na podium również w Hiszpanii!
Gratulacje również dla całego teamu BMW za prowadzenie w klasyfikacji konstruktorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 17:07, PtaQ15 napisał:

Brawo dla Kubicy za drugie podium w tym sezonie mam nadzieje na że polak stanie na podium
również w Hiszpanii!
Gratulacje również dla całego teamu BMW za prowadzenie w klasyfikacji konstruktorów!


Przyłączam się do gratulacji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica potwierdził że nie znalazł się w F1 przypadkowo. Jak narazie BMW jest bardzo dobrze przygotowane do sezonu pod względem technicznym i napewno zapomnieli o pechu który nękał ich w poprzednim sezonie. Patrząc na stratę Roberta do zwyciężcy dzisiejszego wyscigu można stwierdzić, że bolidy Ferrari nie mają już tak dużej przewagi jak w ubiegłym sezonie, strata 4.9 nie jest miażdżąca i napawa to optymizmem przed kolejnymi GP. Gratulacje dla Kubicy no i oczywiście czekam na pierwsze w karierze zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre Gp.I niema czego żałować,Robert osiagnol najlepszy wynik jaki był możliwy tego dnia.Więcej nie pisze bo przed chwila złapałem swój pierwszy mandt i jestem zły...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z jazdy Kubicy bardzo zadowolony. Wyciągnął z tego bolidu wszystko co się dało. Start może był kiepski, ale później już nie popełnił żadnego błędu. Cieszy to tym bardziej, że to drugie podium Roberta z rzędu. Mam nadzieję że ta passa będzie trwać jak najdłużej i że niedługo dołączy do swoich osiągnięć najwyższy stopień pudła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre GP. Można się uskarżać na to że Kubica miał pole position, a był "dopiero" trzeci. Jednak ja sądze że był to jego świetny występ, tymbardziej że nikt z czołówki nie odpadł, więc Kubica sam to trzecie miejsce "wyjeździł". Po prostu mamy przeogromny talent i w tym sezonie on eksploduje na dobre ;P Jeszcze w tym roku będziemy obserwować zwycięstwa i kolejne pole position Roberta ! Brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować