Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 17:04, A-cis napisał:

Nie wydaje mi się sprawiedliwa taka opcja.


I tania:) przecież dodatkowy bolid to kupa kasy do wydania więcej:) A niby oszczędności maja być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:51, BzyQacz napisał:

A jaki to skandal? Zapłacili Ferrari za reklamę... to się reklamują :). Prawo wolnego
rynku i marketingu.

Nie uważasz, że będzie to wyglądało co najmniej zabawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekaćnowego sezonu F1, tym bardziej,że wcześniej wygrałam konkurs - spotkanie z R.Kubicą...

Ale sama nie wiem, czego oczekiwać od przyszłego roku. Z jednej strony zmiany mają być radykalne, z drugiej nie aż tak bardzo, w dodatku te sprawy z zespołami - wycofanie Hondy, która pracowała na swój nowy bolid, sprawy z Ferrari...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej tam panikujecie. Ja się tam zmian nie boją bo to tak naprawdę powrót do tego co było. Bardziej się tych zmian planowanych na odległą przyszłość boję typu monotypowe silniki. No i oczywiście oddziaływania kryzysu na F1, bo mam nadzieję, że odejście SA a teraz Hondy jakiegoś trendu nie zapoczątkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 10:30, marlen230 napisał:

Ale sama nie wiem, czego oczekiwać od przyszłego roku. Z jednej strony zmiany mają być radykalne, z drugiej nie aż tak bardzo

A ja właśnie z utęsknieniem czekam na te zmiany. Bo nie ukrywam, że ostatnio wyścigi stały się lekko nużące. Ciekawa była walka w kwalifikacjach o jak najlepszą pozycję, potem ciekawy był pierwszy wiraż po starcie i w ogóle pierwsze okrążenie, gdzie jeszcze się coś działo, ale później, jeżeli nie było żadnej awarii lub deszczu, to już było tylko monotonne odrabianie okrążeń.
Liczę teraz może będzie jakaś walka na trasie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:55, A-cis napisał:

> Ale sama nie wiem, czego oczekiwać od przyszłego roku. Z jednej strony zmiany mają
być radykalne, z drugiej nie aż tak bardzo
A ja właśnie z utęsknieniem czekam na te zmiany. Bo nie ukrywam, że ostatnio wyścigi
stały się lekko nużące. Ciekawa była walka w kwalifikacjach o jak najlepszą pozycję,
potem ciekawy był pierwszy wiraż po starcie i w ogóle pierwsze okrążenie, gdzie jeszcze
się coś działo, ale później, jeżeli nie było żadnej awarii lub deszczu, to już było tylko
monotonne odrabianie okrążeń.
Liczę teraz może będzie jakaś walka na trasie. :-)


Rzeczywiście ten rok był "nurzący", ale wiele to sprawa tego, że było wiele wyścigów na ulicznych torach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 11:55, Jarys napisał:

W Polsce psioczą, że Robert Kubica został sportowcem roku:

Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu, że Kubica został sportowcem roku (choć sukces Majewskiego oceniam wyżej i spodziewałem się, że to on wygra) ale nie podobało mi się to, że nie przyjechał na galę po ewentualny odbiór statuetki. Przecież sezonu teraz nie ma i nie wierzę żeby nie można było sobie tak poprzekładać zajęć aby nie wykroić ten jeden dzień.
Odebrałem to jako lekceważenie nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 12:09, A-cis napisał:

ale nie podobało mi się to, że nie przyjechał na galę po ewentualny odbiór statuetki.

Może przeczuł, że przez niektórych będzie to przyjęte z niesmakiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 16:04, Jarys napisał:

Może przeczuł, że przez niektórych będzie to przyjęte z niesmakiem ;-)

Tego, że to będzie przyjęte przez niektórych z niesmakiem, to się jednak nie spodziewałem. Na pewno nie było to niesmakiem dla kibiców a tylko niektórzy zawistni trenerzy na sali pewnie tak reagowali (tak zrozumiałem z tej notatki).
Bo przecież Kubica swoimi wynikami zrobił znacznie więcej dla rozsławienia Polski niż (nic mu nie ujmując) Blanik.
Ale cóż, zazdrośników nigdy nie brakuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowy bolid Ferrari. Zwie się F60, posiada KERS-a i nowe hamulce (od Brembo).

Szczegóły: http://f1.autoklub.pl/22969,item,0,0,f1.html
Na tej stronie możecie zobaczyć m.in. filmik z prezentacji: http://f60.ferrariworld.com/
Zdjęcia hi-res: http://www.f1fanatic.co.uk/2009/01/12/ferrari-f6-launched-at-mugello-pictures-2009-f1-car-launches/

20090112150549

20090112150622

20090112150639

20090112150657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 15:52, Union Pacific napisał:

Wie ktoś kiedy jakie teamy prezentują bolidy?

Proszę bardzo:
12 stycznia Ferrari
15 stycznia Toyota
16 stycznia McLaren
19 stycznia Renault
19 stycznia Williams
20 stycznia BMW Sauber
09 lutego Red Bull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglada, ciekawe jak bedzie sprawowal sie na torach. Ciekaw jestem co tam wykombinowal Renault i McL. Jeszcze z 2 miesiace do rozpoczecia do sezonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:10, Linux M napisał:

Jest już nowy bolid Ferrari. Zwie się F60, posiada KERS-a i nowe hamulce (od Brembo).



Jak dla mnie to w porównaniu z tym co niedawno pokazało BMW ten bolid prezentuje się bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferrari i inne zespoły nie chcą wprowadzenie KERS już w tym roku. Jedynym zwolennikiem jest praktycznie BMW, za co została skrytykowana przez szefa Ferrari.
BMW jest podobno najbardziej zaawansowane we wprowadzeniu tej nowinki i sądzi, że dzięki temu może mieć przewagę nad innymi zespołami.
http://sport.onet.pl/74455,1248769,1897108,,szef_ferrari_krytykuje_bmw,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować