Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2010 o 17:15, JackXPPL napisał:

Ok, dzięki. :)

No ładnie, Kubica 3 czas.


Dokładnie:)
Coś musiało mu w trzecim sektorze przeszkodzić, bo w 1 miał rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:01, JackXPPL napisał:

WOW... Hulcenberg na pole position. Szok. :D


Vettel i webber znów koło siebie, więc znów pewnie się rozbiją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem... Hulkenberg naprawdę dużym zaskoczeniem. Tylko teraz: jak sobie poradzi na starcie...

Wszyscy kandydaci na mistrza świata z przodu więc będzie naprawdę ciekawie, jeszcze jakby tak deszcz popadał... Powinno być pięknie w niedzielę. :D

Robert siódmy... Pietrow który? Przed czy za Robertem, bo coś mi się zdaje że przed... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2010 o 18:08, Muradin_07 napisał:

Robert siódmy... Pietrow który? Przed czy za Robertem, bo coś mi się zdaje że przed...
:/


Za. 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 16:24, Dexter_McAaron napisał:

W swoim fanbojstwie dla pana Ferdynanda Kanciarza nawet przytaczanego przez samego siebie
tekstu nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem.


Alonso kibicuje, bo muszę. Nie mam alternatywy. Komu mam kibicować? Massie? Vettelowi? Hamiltonowi? Vettelowi? Z tych wszystkich kierowców jedynie Massę lubię, ale NIE MA po co mu w tym sezonie kibicować, bo co najwyżej może walczyć z Kubicą, zresztą po kwalifikacjach to też jest wątpliwe. Ja nie lubię Alonso, jako Alonso, ale od zawsze kibicuje Ferrari i nawet jakby Hamilton przyszedł pewnie bym w końcu się przemógł do kibicowania. Więc wara ode mnie, jeśli mnie nie znasz to nie pie**ol, bo ja pod koniec kariery Schumiego kibicowałem nawet bardziej Massie. Jest to bardzo miły kierowca z jego wypowiedzi, więc od razu go tym polubiłem.

Dnia 06.11.2010 o 16:24, Dexter_McAaron napisał:

A stoi tam jak wół "Prokurator Paulo Castilho ostrzegł, że jeśli otrzyma sygnał, że Massa
w niedzielę "pojedzie dla kolegi", brazylijskiemu kierowcy grozi areszt (...)"


Sam nie mogę uwierzyć, że zrobiłbym taki błąd. Być może zrobiłem, bo jestem dosyć zmęczony, ale jest też możliwość inna, że w newsie zrobili zmianę, bo co jak co, ja mogłem to źle przeczytać, ale komentarze sprzed 9:40 też są pisane w tonie, jakoby to Alonso miał być zaaresztowany.


Co do kwalifikacji. Mam swoją teorię spiskową. Po prostu inni kierowcy mogą za dużo stracić, więc Hulkenberg miał dużą przewagę psychiczną. On nie ma nic do stracenia, Alonso, czy inni mogli pozbyć się mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:10, Muradin_07 napisał:

Aha... Dzięki.

Hulkenberg sekundę wyżej niż Vettel :D


Młody wyskoczył z tym czasem jak filip z konopii. Totalne zaskoczenie. A pan Zientarski czepił się dziś eksperta od przygotowania fizycznego zawodników i nie odpuszcza tematu. Nie mogę, że on za to bierze pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo jak książeczki są do wygrania no to trzeba z tym panem gadać... Kiedyś to studio było inne i lepiej się je oglądało. Mówię o sezonie 2008. Na prawdę fajnie się oglądało. A teraz... Dalej nie mogę zapomnieć tego numeru z XTB jak przyjechał przedstawiciel i gadali ciągle o McLarenie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:19, Muradin_07 napisał:

No bo jak książeczki są do wygrania no to trzeba z tym panem gadać... Kiedyś to studio
było inne i lepiej się je oglądało. Mówię o sezonie 2008. Na prawdę fajnie się oglądało.
A teraz... Dalej nie mogę zapomnieć tego numeru z XTB jak przyjechał przedstawiciel i
gadali ciągle o McLarenie XD


Dobre studio to było jak transmisje były w TV4. Ale od kiedy pojawił się Kubica w F1 to oczywiście ta dyscyplina stała się "sportem narodowym" niemal naszym i popularność wzrosła. Zatem transmisję przeniesiono do Polsatu. I zaczęła się era mniejszych lub większych ekspertów... Ale to temat rzeka. Niemniej tekst że Hulkenberg wygrał może dzięki dobremu przygotowaniu fizycznemu rozbawił mnie. Ten upór pana Z jest powalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:24, Mateox86 napisał:

Dobre studio to było jak transmisje były w TV4. (...)


Pamiętam, gdy swego czasu wyścigi komentował również m.in. K.Hołowczyc. Nie powiem, jakoś się to lepiej oglądało i słuchało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko parę razy widziałem transmisję w TV4 i fakt, trochę to lepiej wyglądało.

Ale co tam o tym gadać... Będzie jak będzie... Mówi się trudno... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak jeszcze Kubica był w studiu. Wtedy było dobre. I jak przypomnę sobie jak Borowczyk się umawiał z Kubicą, że po wyścigu zawsze będzie do niego dzwonił i się pytał go jak było jak już się dostanie do F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, są plotki o powstaniu zespołu Lotus-Renault w którym jeździłby Kubica, ponieważ Renault chce dostarczać tylko silniki i sprzedać udziały. No ciekawe jak by to wyglądało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:13, Xjumpaytech napisał:

Alonso kibicuje, bo muszę. Nie mam alternatywy. Komu mam kibicować? Massie? Vettelowi?
Hamiltonowi? Vettelowi?


Podejrzewam, że dwukrotne wymienienie Crash Kida to mały babol, a w jednym miejscu miałeś wpisać Webbera. I przyznam, że osobiście o wiele bardziej wolałbym widzieć właśnie tego pana na szczycie. Cóż, kiedy mi powiesz że w porównaniu do talentu Ferdynanda Mark to małe miki...nie będę mógł zaprzeczyć. Ale kiedy doliczy się do tego jakże subiektywną kategorię "kto na tytuł zasługuje najbardziej", to bardzo zmienia postać rzeczy...

Webber nie ustrzegał się błędów, jest w sumie "tylko" kierowcą dobrym, który dostał w swe łapka świetny bolid. Ale kiedy pomyślę, że miałby wygrać Crash Kid, albo pan Kanciarz, który tak naprawdę po aferze z Singapuru powinień mieć wilczy bilet na wszystkie padoki świata...to już wolę przeciętniaczka. Który zresztą niedługo będzie kończył karierę, więc niech ma ^^''

No i taką ludzką rzeczą jest dopingować tych drugich (ciekawi mnie a''propos, jak rozstrzygnie się pojedynek wewnątrz Red Bulla, gdyby w takiej kolejności panowie dojeżdżali do mety).


Wiesz, fajnie że dopingujesz konsekwentnie jedną stajnię, w czasach zalewu dzieciaków-sezonowców Ci się to chwali; po prostu piłem w ten sposób do tego, że IMHO nieraz trochę przesadzasz w swojej sympatii do Ferarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować