Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przerwa w dostępie do sklepu gram.pl

82 postów w tym temacie

Wygląda na to, że prace nad nowym wizerunkiem sklepu idą pełną parą. Ja sam wstrzymałem się z planowanym na wczoraj (piątek) zakupem WoW''a, bo liczę na zapowiane atrakcyjne promocje. Głupio bym się czuł, gdybym kupił World of Warcraft za 150 zł (promocja Heyah), podczas gdy w następny tydzień gra kosztowałaby przykładowo 120 zł. Choć z drugiej strony mam też dylemat, czy w ogóle teraz kupować WoW''a, skoro nie dość, że gra ma już ładnych parę miesięcy na karku (miałbym problemy z odnalezieniem się wśród dziesiątek wyjadaczy), to wraz z wyjściem Burning Crusade cena podstawki może spaść... Może ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 10:01, Half-Devil napisał:

A co z FABLE? Dostał już ktoś mail z linkiem do potwierdzenia zamówienia?!


Przedwczoraj wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co nowego wymyślą. :>

Btw. w Operze 8.5 na stronie głównej wyświetla mi się wnerwiający błąd - na dole strony bez przerwy miga mi pasek przewijania w poziomie, choć nie powinno go tam być. Zróbcie coś z tym! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie do cholery jest mój?! Jak nie dostane gry to się zdenerwuje drugi raz(pierwszy był przy przełożeniu daty wydania), a później jak mi każą zapłacić za przesyłke bo już nie będzie przedpremierowe zamówienie do zdenerwuje się jeszcze raz, a jak to mówią do trzech razy sztuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:34, Kosio napisał:

A jak zamówie coś dzisiaj tzn. w niedziele, a sklep jutro nie działa to kiedy dojdzie mi gra
?? :)

Jaki ma związek realizacja przesyłki z brakiem dostępu do strony www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:32, johnnybravo15 napisał:

Hmmm, znalazłem te 20 zł w koszyku, no i jak ja mam je teraz wykożystać?? W profilu ich nie
ma, ani w menu zamawiania gry, więc jak ja mam nimi zapłacić??

wejdź tu i przeczytaj www.gram.pl/koszykarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:32, johnnybravo15 napisał:

Hmmm, znalazłem te 20 zł w koszyku, no i jak ja mam je teraz wykożystać?? W profilu ich nie
ma, ani w menu zamawiania gry, więc jak ja mam nimi zapłacić??


Jak przeczytasz regulamin to się dowiesz ze znalezione wPLN są do wykorzystania jak wygrasz konkurs ! W innym razie przepadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować