Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2011 o 21:32, mr_fe napisał:

Mi się za nic nie chce zainstalować - na początku wszystko idzie gładko, ale tak gdzieś
przy 60% (wciąż pierwsza płyta) zatrzymuje się i nie rusza, czytałem, że instalacja trochę
zajmuje, ale nawet po 4 godzinach nic się nie dzieje(tak, trochę się zfrajerować dałem,
że tyle czekałem)
wie może ktoś, dlaczego tak się dzieje?
dla pewności - gra jest oryginalna

Spróbuj skopiować zawartość płyty i zainstalować z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś sposób na wczytywanie się rejonów??
Bo na serio tylko wtedy mam zaciachy i to mnie zaczyna wkurzać(Już wolałem te tunele z AA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyć na patcha =)


Gra skończona, oczywiście główny wątek i kilka zadań pobocznych, przy czym cała tona zadań została do rozwałkowania ale to na spokojnie jako deser :)

Misje idiotyczne skradanie jak w AA, jedyny element który ssie w obu gackach niemiłosiernie, przeciwnicy z radarem za plecami [nie wiem może na normalu jest lepiej, na hardzie istni wszechwidzący], nie żeby to było źle, że gra jest wymagająca, ale bez jaj, kucam za gościem a tu boom widzi mnie... tyłem do mnie wtf... Tenchu tez było trudne w pytę ale stealth kille dało się normalnie robić xD
Strasznie ssie nastawienie wszystkiego na debilną młóckę zamiast ciche eliminacje [albo inaczej - 100% szybciej skopię dupska z frontu niż skradając się godzinami bo i tak jakiś człowiek-radar mnie zaraz zobaczy]

Ostatnia walka w zadaniu catwoman - nie wiem kto ja wymyślił, gratulacje dla tego pana [tyle epitetów pod nosem nie rzuciłem od czasu ninja gaiden na xklocka]

Stutteringi - upierdliwe, względem AA optymalizacja ssie w tym względzie.
Jednym słowem - podejście RS do graczy PC osiągnęło standard, mają nas w dupie i każdy kolejny port będzie takim niedopracowanym bublem.
A mnie doskwiera tylko stuttering, jak zerknąłem na fora to niektórym z niebagatelnie lepszymi kompami niż mój gra crashuje non stop [nawet w dx9]

Pomijając pewne mankamenty techniczne, giera mimo wszystko przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wielu próbach udało mi się popchnąć instalację do przodu, mimo to kolejny problem: błąd 0x80070652
ktoś miał taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 21:29, ViPKiNG napisał:

Mam ten sam problem z tym skinem. Mam EK. Jak wklepałem kod do skina Earth One to zaczeło
mi pobierać skin Year One a jak wpisałem kod do skina Year One to tamten zniknął (coś
namieszali chyba z nazwami skina, bo brzmią podobnie :/). A poza tym czy ktoś ma jeszcze
kolekcjonerkę? Bo zauważyłem że okładka artbooka jest do góry nogami, macie też tak ze
swoim artbookiem?


Mój artbook jest w porządku. Okładka nie jest do góry nogami.
Ale mi również po wpisaniu kodu na skin Earth One pobrało Year One. A gdy wpisałem kod na Year One wyświetliło, że to DLC jest już zainstalowane, ale kod zżarło. Szkoda, że taka wtopa nastąpiła u nich.
Piszemy coś do Cenegi w tej sprawie czy odpuszczamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 23:18, Pietro87 napisał:

Liczyć na patcha =)

Ta ciekawe ile im to zajmie T_T

Dnia 26.11.2011 o 23:18, Pietro87 napisał:

Misje idiotyczne skradanie jak w AA, jedyny element który ssie w obu gackach niemiłosiernie,
przeciwnicy z radarem za plecami [nie wiem może na normalu jest lepiej, na hardzie istni
wszechwidzący], nie żeby to było źle, że gra jest wymagająca, ale bez jaj, kucam za gościem
a tu boom widzi mnie... tyłem do mnie wtf... Tenchu tez było trudne w pytę ale stealth
kille dało się normalnie robić xD

No to oficjalnie można powiedzieć że robisz coś nie tak bo dla mnie skradanie w AA na hard to był najlepszy element gry. Mimo tego że strasznie łatwy ^^

Dnia 26.11.2011 o 23:18, Pietro87 napisał:

Stutteringi - upierdliwe, względem AA optymalizacja ssie w tym względzie.
Jednym słowem - podejście RS do graczy PC osiągnęło standard, mają nas w dupie i każdy
kolejny port będzie takim niedopracowanym bublem.
A mnie doskwiera tylko stuttering, jak zerknąłem na fora to niektórym z niebagatelnie
lepszymi kompami niż mój gra crashuje non stop [nawet w dx9]

Mi chodzi tylko o wczytywanie rejonów ale tak to nie mam żadnych problemów i zero ścien ale gra piękna nawet w DX9. Czytałem że są problemy z typowym sterowaniem na pc nie mój problem, bo gram na Xbox 360 pad for Windows Black. XD

Dnia 26.11.2011 o 23:18, Pietro87 napisał:

Pomijając pewne mankamenty techniczne, giera mimo wszystko przednia.

Dla mnie gra roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 10:21, Numenpl napisał:

Dla mnie gra roku.

Nie tylko dla Ciebie.
Mnie najbardziej urzekła całkiem dobra fabuła i jak zwykle rewelacyjny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są momenty gdzie faktycznie mogłem się skradać ultra skutecznie i wrogowie zachowywali się jak kretyni - bo sprintem biegłem za plecy klienta i waliłem nim o ziemię.
Ale były momenty jak np walka ze snajperami przed

Spoiler

ostatnim zadaniem - teatrem jokera

, gdzie wisiałem dobre 15 min na gzymsach obserwując jak się zachowują i gdzie patrzą snajperzy, podbijam do najdalej wysuniętego w którego kierunku nikt nie celował i po powaleniu go na ziemie po cichu BAM - wszyscy wala do mnie, telepatycznie wykryli moje położenie.
Zajęło mi dobre 40 min powtórzenie wszystkiego. Dokładnie o takie bzdury mi chodzi =)
Czasem praktyczniej jest zeskoczyć na wroga z buta i zrobić dobicie na glebie niż mozolnie się skradać [wszystkie Tenchu zaliczałem na najwyższych poziomach na rangach Grand Master - stwierdzam, że jednak skradanie w nowym gacku jak i w poprzednim jest jednak jakieś inne xP]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka gry (ta bez dlc) mnie zaskoczyła. :o Nie spodziewałem się, że:

Spoiler

Uśmiercą Jokera. Trochę mi szkoda jego postaci... Zresztą jego wina, mógł nie atakować na końcu Batmana przez co rozbił swoje lekarstwo. Zostawiając trochę Batman i tak mu zasugerował, że go wyleczy. Batman przybity po tej śmierci, w końcu ich walki i rozmowy były jak psa z kotem. Finał ogólnie na plus, był mały zwrot akcji i brawo za to, że nie bali się uśmiercić głównego złego bohatera oraz "dziewczyny" batmana. Aczkolwiek to Joker. Bez niego to nie ten sam Batman, więc pewnie jakoś wróci do następnej części. Mam nadzieję....


Aha, nie wyłączajcie na samym początku Credits''ów. Odsłuchacie nagraną wiadomość. :P
Spoiler

Szczerze mówiąc, po tej wiadomości jeszcze bardziej przygnębiła mnie jego śmierć :(


Jeszcze została na końcu misja dlc z kobietą kotem. Ciekawe jak długa będzie, aczkolwiek zobaczę w niej w końcu jednego bohatera którego potem mi brakowało przez całą grę.
Ogólnie szkoda, że tak szybko skończona główna fabuła. Wszyscy mówili, że Joker niby gdzieś na boczku przez tą ilość złych bohaterów, aczkolwiek ja odczułem inaczej. To Joker rozdawał karty i praktycznie był on tak samo w centrum wydarzeń jak w Arkham Asylum. Zresztą to nic złego, jego postać jest genialna. Szczególnie w grze, ten głos, ta charakteryzacja. :D Trochę się zawiodłem na innych bohaterach, np.
Spoiler

Pingwina, za mało go kurczę było i też szybko się go pozbyło... Dwie Twarze to już w ogóle komedia, raz dwa i po krzyku przez całą grę. No ale teraz kobieta kot na końcu jeszcze idzie do niego po swoje rzeczy, zostawiłem to sobie na deser na późniejszą sesję.


Ocena ogólna:
Grywalność: 10/10
Grafika: 9/10
Audio: 10/10
Razem: 10/10

Dla mnie gra roku i basta. Mam nadzieję, że po zakończeniu fabuły głównej będę mógł latać batkiem po Arkham City i wykonać misje poboczne, których jeszcze nie zrobiłem. A sporo ich całkiem. ;)

Dnia 27.11.2011 o 11:16, Pietro87 napisał:

Ale były momenty jak np walka ze snajperami przed

Spoiler

ostatnim zadaniem - teatrem jokera

,
gdzie wisiałem dobre 15 min na gzymsach obserwując jak się zachowują i gdzie patrzą snajperzy,

Bez przesady. Zrobiłem to za 2gim podejściem. Za 1szym leciałem na pałę nie zauważając w porę snajperek i wleciałem myśląc że Joker nic nie przygotował. :P Ale 2gie podejście było szybkie. Logiczne było ich eliminować od strony zewnętrznej do wewnętrznej. Od najdalej wysuniętego punktu snajper po snajperze był wyeliminowany bez problemu PO CICHU (nie używałem głośnego nokautu, który notabene jest szybszy, ale jak wspomniałeś: usłyszeliby moją pozycję). A tak bez żadnego pośpiechu mogłem każdego wyeliminować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 11:47, neonek90 napisał:

Mam nadzieję, że po zakończeniu fabuły głównej będę mógł latać
batkiem po Arkham City i wykonać misje poboczne, których jeszcze nie zrobiłem. A sporo
ich całkiem. ;)

Jak najbardziej będziesz mógł.

Dnia 27.11.2011 o 11:47, neonek90 napisał:

Bez przesady. Zrobiłem to za 2gim podejściem. Za 1szym leciałem na pałę nie zauważając
w porę snajperek i wleciałem myśląc że Joker nic nie przygotował. :P Ale 2gie podejście
było szybkie.

No dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi wręcz przeciwnie. Nie za bardzo mi się podoba Robin. Taki Batman z mniejszą ilością gadżetów, Catwoman nadrabia szybkością, a u Robina nie widzę za wielu atutów, ale to oczywiście kwestia gustu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30 zł dostajesz nową postać, dwa dodatkowe skiny do niego i dwie mapy do trybu wyzwań. Możliwe że dodaje też coś do ogólnej gry, ale to już tylko moje przypuszczenia.

mati285
Mniej gadżetów, styl podobny do Batmana, ale jednak walka za pomocą broni białej jest całkiem przyjemna i da się wyczuć różnice pomiędzy Batmanem a Robinem. Dla mnie postać bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!
Mam pewien problem z DLC Skin Earth One. Mianowicie: zalogowałem się na Games For Windows Marketplace, tam też wpisałem kod DLC, wszystko było by ok, gdyby tylko witryna nie poinformowała mnie, że mam ten dodatek na xbox''a (a nie na pc, tak jak gre) i że dodatek czeka w kolejce na pobranie na konsolę xbox''a". Pisałem do gram.pl ale nie odpisują na razie. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 09:43, rammi napisał:

Piszemy coś do Cenegi w tej sprawie czy odpuszczamy?


Piszczie, piszczie. W zestawie miałby być działające DLC to mają być działające DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować