Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2011 o 17:41, Kraju napisał:

Może brat stworzył nowe konto offline w GfWL? Bo innej opcji nie ma.

kolejny dowód w imię zasady "chcesz mieć zainstalowaną grę jak należy zrób to sam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie miałem w jedynce z full physem i v-synciem problemów. A synchronizację mam we wszystkich grach zawsze włączoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:44, Pietro87 napisał:

Ja tam nie miałem w jedynce z full physem i v-synciem problemów. A synchronizację mam
we wszystkich grach zawsze włączoną.

ale on ma kartę ATI nie Nvidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:36, Numenpl napisał:

A czy czasem Physx nie masz odpalonego i V-sync - podobne jaja były z AA do wydania patcha
co z tego co czytam w AC się nie obejdzie.


Man Vsynca, Physx nawet nie ruszam, to już przy AA mój komputer dusił się na normalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:22, Kraju napisał:

> Swoją drogą wie ktoś gdzie wprowadzić kod na DLC?

Wpisać go musisz w usłudze Games for Windows Live.


i tak zrobiłem.

i jak pisałem w przeglądarce gdy wchodzę na konto to wszystko jest ok, ale jak odpalę program GFWL ( tak ! jest zaktualizowany do najnowszej wersji ! ) i przechodzę do zakładki "POBRANE" to widzę komunikat " wystąpił błąd dotyczący pobierania historii zakupów. wyloguj się i spróbuj ponownie później "

Problem z tym że ten komunikat widzę od paru dni i na przykład nie widać moich dodatków do pierwszej części gacka... jak mówiłem gdy odpalę firefoxa i wejdę na moje konto to wszystko jest ok ale w samym programie GFWL już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to pardon, faktycznie pamiętam posiadacze układów od AMD [wtedy jeszcze ATI] miewali niemałe problemy z grą, bodajże AA nie działało prawidłowo miedzy innymi.
No ale tu już zagrała komercja i swoisty urok UE który to silnik zawsze jakoś przyjaźniej latał na układach zielonych [a komercja zadziałała w momencie gdy RS spiknęło się z Nvidia i pod ich układy pisze gry, podobnie jak ostatnio np Violition pisze gry pod układy AMD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:49, W_Wallace napisał:

Man Vsynca, Physx nawet nie ruszam, to już przy AA mój komputer dusił się na normalu
:P

To nie wieje dla mnie zbytnim optymizmem jutro kupuję a komp w podpisie >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy przeszedłem AA z kompem wyposażonym w mocny sprzęt od ATI i każda gra na silniku Unreal Engine działała bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam physx nie można było odpalić (co i tak nie miało zbytniego wtedy sensu) oraz wymusić AA i AF przez Catalyst(dobre sobie w demie no problem w full wersji do patcha trzeba było czekać). No i same problemy techniczne. Ja z AA problemów nie miałem bo musiałem poczekać do Premium Games bo nie szło tej gry dostać XD.

Ale pytanko do tych co grają czy kamera podczas walki w challenge maps jest tak samo beznadziejna jak w AA??

Na serio przez tą kamerę dopiero w tym miesiącu zachciało mi się robić te wyzwania. co z tego że można obrócić skoro kamera się blokuje tak że nie da się jej przestawić(no i sterowanie nie zaskakiwało wtedy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz fart :) , znam ludzi z kompami mocniejszymi od mojego posiadającymi karty w Cf i wydajność niektórych gier na UE [np Last Remnant] była u nich fatalna a u mnie paradoksalnie na jednak słabszym sprzęcie na full bez najmniejszych zastrzeżeń.
Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem akurat UE trochę "faworyzuje swoją konstrukcją" układy zielonych.
Ale to też bywa bardzo skrajnie, co jedna gra to różne reakcje, wiele produktów chodziło u mnie miodnie a u innych posiadaczy nvidii jak crap,, taki urok pctowych produkcji.


Btw kolekcjonerka wysłana, teraz czekamy czy dotrze na jutro czy na poniedziałek =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 18:41, Kraju napisał:

Jeszcze masz szansę dostać w sobotę. ;)


W sobote nie ma szans. Musieliby nadać specjalna drozsza przeysłka. Pracowalem jako kurier to wiem. Albo jutro albo w pon choc ja juz dzwonilem do oddzialu i powiedzieli ze o 17 dostali zlecenie odbioru. Czyli do wiekszosci paczka dotrze w poniedzialek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to nie wiem jakim cudem ja dostawałem paczki również w soboty. Co prawda jakiś czas temu to było, bo teraz zazwyczaj korzystam z odbioru osobistego, ale jednak takie sytuacje się zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może zależy od oddziału.I firmy.Ja dzwoniłem do schenkera i mi powiedzieli że będzie w poniedziałek.Bo paczki dziś nie wyszły a tylko dziś dostali zlecenie.Więc paki wyjdą jutro i dojdą w pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam ten komfort, że magazyn gramu jak i cała siedziba znajduje się dosłownie u mnie pod nosem [ten sam powiat piaseczyński, dosłownie kilka kilometrów od mojego mieszkania do ich firmy bo mieszkam w centrum podwarszawskiego Piaseczna] więc mogę paczkę jutro dostać, szanse są =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obyś dostał choć nie jestem o tym przekonany. Przynajmniej jak znam kurierskie realia. Cóż szkoda że się nie wyrobili i nie wysłali ich dzisiaj ale cóż zrobić.Pozostaje wykazac jeszcze troche cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wpadl może na to jak zmienić język gry/napisów w Batman Arkham City na PC?
Specjalnie kupiłem Batman AC na steamie w nadzieji że nie ma tam polskiego języka a tu niestety gra mi się uruchomiła po polsku chociaż nie mam zielonego pojęcia dlaczego, windows angielski, ustawienia regionalne angielskie i jakos zadna gra problemow z uruchomieniem sie w wersji angielskiej do tej pory nie miala, tylko Batmana cos porabalo.
Za wszelkie porady bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludzie. Zrobiłem kilka testów wydajności nowego Batmana. Wyniki są ciekawe. Tryb DX 11 jest całkowicie niegrywalny na karcie GTX570 i I5 2500K w rozdzielczości, które macie podane na obrazkach. Natomiast tryb DX9 jest bardzo dobrze zoptymalizowany i nawet z włączonym Psysh działa bardzo dobrze.


Obrazki 1 i 2 - tryb DX11 - wszystko na max - w pierwszym obrazku wynik z fizyką, a na drugim bez.
Obrazki 3 i 4 - tryb DX9 - wszystko na max - w obrazku nr 3 fizyka włączona, na czwartym nie.

20111125104043

20111125104054

20111125104103

20111125104112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować