Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

czas edycji się skończył dobra przypomniałem sobie chodzi wam o ten beznadziejny cios specjalny zapewne - on w AC jest bez sensu skoro można 3 na raz zneutralizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak odblokować tą bramę? Znajduje się ona w Muzeum, zaraz przed pierwszym drzwiami. Jest tam działko,

Spoiler

które trzeba wyłączyć zakłucaczem

. Wydaje mi się, że wcześniej było otwarte, ale wraz z fabułą się zmieniło. Czyli musiałbym w NG+ to odblokować?
Wkurzające to jest, bo tak powoli biegam i zbieram wszystkie zagadki, a tu taka niespodzianka. Piąty zakładnik powinien zaraz się odblokować! ;)

20111217134630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:20, Mateuszencjowaty napisał:

Impuls elektryczny w to nad drzwiami. Albo nie o to chodzi.


Strzelam, ale unoszą się tylko kawałek, za mało by tam wejść, wyżej nie da się. Innego wejścia też nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:23, Ecko09 napisał:

Strzelam, ale unoszą się tylko kawałek, za mało by tam wejść, wyżej nie da się. Innego
wejścia też nie znalazłem.


Bierzesz rozbieg i wciskasz, i trzymasz klawisz kucania (wślizg robisz).

@up
Buu, zostałem uprzedzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 11:54, Numenpl napisał:

możesz mi przypomnieć o który chodzi bo ja nie pamiętam o który chodzi.

Chodziło mi o alternatywę do nokautu, po serii udanych cisów można było albo złamać efektownie nogę, rękę czy co tam jeszcze, albo złapać gostka i cisnąć nim w bandziorów w AA był on pod X+A na padzie od x-pudełka. Teraz tego ciosu nie ma u Gacka, a szkoda po to było jakieś urozmaicenie, teraz ten rój nietoperzy odwraca tylko ich uwagę, choć też niczego sobie. Robinem nie grałem jeszcze także nie wiem czy ma on ten cios, ale wychodzi na to, że ma.

Ogólnie na razie daję radę, choć gram na trudnym. Strasznie dużo misji jest, jak nie główny wątek to jest sporo pobocznych, a do Zsasz dzwoni do budki, a to jakiegoś więźnia politycznego trzeba ratować, a zagadki Riddlera to na razie olewam, chyba, że jakaś jest na wyciągnięcie ręki - fajnie, że można je oznaczać tyle, że nie wszystkie oznaczone są widoczne na mapie - takie mam w każdym bądź razie wrażenie.. ale to szczegół ;p
No i fajnie się fruwa, nie dotykając ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę spóźniony post bo już napisałem o który chodzi.

W AC on nie ma zbytniego sensu u batmana bo można skontrować 2-3 na raz,gadżety robią swoje wbrew pozorom. Co do robina to mogli sobie to odpuścić bo nie daje on dużo lepiej ogłuszenie lub takedown - ciosem nie można dużo zrobić dlatego jego użyteczność jest wątpliwa druga sprawa za długo go wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod Y (na klawiaturze) masz "Rozbrój i zniszcz" czy jakoś tak to się zwało. Niszczy broń i/lub nokautuje bandziora (sporadycznie używam, więc nawet nie zauważyłem).

A co do zaznaczania pytajników - zauważ, że trzeba przez chwilę przytrzymać X (tryb detektywa), aby się oznaczył (aż pojawi się zielony napis pod nim, że oznaczono na mapie).


Uhm, piąty zakładnik uratowany! A i przy polowaniu na ? znalazł się ostatni więzień polityczny. Jutro biorę się za resztę ;).

Swoją drogą te wszystkie "popierdułki" mocno wydłużają czas gry. Przejście głównej kampanii i większości zadań pobocznych zajęło mi około 13 godzin. Teraz mam ponad 24 godziny, a zostało mi ponad 80 zagadek Riddlera, ostatni nieszczęsny Trening oraz nietknięte Challenge. Pewnie do 40-50h dobiję zanim skończę wszystko. Po takim czasie pewnie Batman będzie bokiem wychodził - czyli zapewne nici z NG+ (dla aczi! :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:37, Mordant napisał:

Pod Y (na klawiaturze) masz "Rozbrój i zniszcz" czy jakoś tak to się zwało. Niszczy broń

Ja używam do niszczenia tarcz czasem i broni palnej ;)

Dnia 17.12.2011 o 19:37, Mordant napisał:

i/lub nokautuje bandziora (sporadycznie używam, więc nawet nie zauważyłem).

To tylko niszczy broń, nie nokautuje.

Dnia 17.12.2011 o 19:37, Mordant napisał:

ostatni nieszczęsny Trening

Ostatni, czyli polegający na czym?

Dnia 17.12.2011 o 19:37, Mordant napisał:

oraz nietknięte Challenge.

Uuuuu! Tu sporo zabawisz. Około 76 map (!) na postać chyba - 16 na walkę, 16 na łowcę, 48 na kampanię.

Dnia 17.12.2011 o 19:37, Mordant napisał:

Pewnie do 40-50h dobiję zanim skończę wszystko. Po takim czasie pewnie Batman będzie
bokiem wychodził - czyli zapewne nici z NG+ (dla aczi! :P).

Nie powiedziałbym - ja przechodzę czwarty raz i nie nudzi mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:43, Harrolfo napisał:

To tylko niszczy broń, nie nokautuje.

Wydawało mi się, że jak nasza ofiara nie posiada broni, to wtedy zostaje znokautowana. Zresztą, później sprawdzę.

Dnia 17.12.2011 o 19:43, Harrolfo napisał:

Ostatni, czyli polegający na czym?

Ten przy hucie, gdzie trzeba przez tunel (gębę klauna) przelecieć. Ostatnio tuż przed ostatnią obręczą przywaliłem w wagonik >.<.

Dnia 17.12.2011 o 19:43, Harrolfo napisał:

Nie powiedziałbym - ja przechodzę czwarty raz i nie nudzi mi się :)

Raczej problem w tym że mam całą masę innych, nietkniętych gier. A wypadałoby je przechodzić, zamiast dodać do listy (te steamowe promocje...).
No, ale są Steamowe osiągnięcia. A to zawsze mnie motywuje to wyciśnięcia tych kilku(nastu) godzin więcej, aby % odblokowania był bliżej setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:53, Mordant napisał:

> To tylko niszczy broń, nie nokautuje.
Wydawało mi się, że jak nasza ofiara nie posiada broni, to wtedy zostaje znokautowana.
Zresztą, później sprawdzę.

No tak, bo wtedy zamiast rozbrojenia wykonujesz nokaut ;P

Dnia 17.12.2011 o 19:53, Mordant napisał:

> Ostatni, czyli polegający na czym?
Ten przy hucie, gdzie trzeba przez tunel (gębę klauna) przelecieć. Ostatnio tuż przed
ostatnią obręczą przywaliłem w wagonik >.<.

Tłumaczyłem wcześniej w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z kapusiami od Riddlera? Jak przez przypadek któregoś ogłuszę to nie dowiem się już później gdzie są trofea, czy wystarczy poczekać aż się odrodzą i wtedy ich przesłuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ktoś inny gdzie indziej nim zostanie :)

Przy okazji - Gacek ma niezły kostium, skoro łapie zdalnie sterowany batarang naładowany prądem bez uszczerbku na zdrowiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest ta gra. W Arkham Asylum bez problemu się loguję do trybu online, a w Arkham City jakaś bzdura o nieobsługiwanym regionie mi wyskakuje -,-" Kolejny twórca na mojej liście, którego gry nigdy więcej już nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 10:54, Ecko09 napisał:

Dobra jest ta gra. W Arkham Asylum bez problemu się loguję do trybu online, a w Arkham
City jakaś bzdura o nieobsługiwanym regionie mi wyskakuje -,-" Kolejny twórca na mojej
liście, którego gry nigdy więcej już nie kupię.

tutaj akurat to nie jedź po twórcach tylko po gfwl bo tak samo było z bulletstorm po prostu GFWL tak działa tylko skończeni fanatycy będą gadać że to nie prawda co innego skoro ponoć M$ się przyznał że obsługa regionów w grach to ich działka nie twórców gier - no flame był niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w momencie w którym muszę rzucić batarangiem bardzo szybko w 3 przełączniki. Jakim przyciskiem mam to zrobić? Bo żaden komunikat mi się nie pojawił, a w sterowaniu nic nie ma :/ 15 minut juz się mecze naciskając każdy przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować