Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator - recenzja

162 postów w tym temacie

Prawda jest taka,że teraz ludzie spodziewają się czegoś "innego,nowego" dużo zależy też od gustu np. mnóstwo osób zachwalało Painkillera a ja choć lubie FPS to mnie on nie urzekł ale nie mówię ,że to gniot po prostu nie trafia w moje gusta stąd tyle różnych opini.. :/ ja jestem fanem serii i gdyby np 2 poprzednieczęści nie były wydane i teraz powstał ten oto produkt więcej osób było by zachwyconych bo ....było by coś nowego. Ja tam nie żałuję kasy bo tak naprawdę chciałem AVP w lepszej grafice i proszę mam :) a te 2 dni też wytrzymam ale fakt powinni o tym uprzedzić. Pozdro dla fanów serii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie swoje emocje po pierwsze aby ocenić grę trzeba w nią zagrać, po drugie też kupiłem w pre orderze tą grę i wcale się nie denerwuję , że dopiero w piątek będę mógł zagrać. Bo po pierwsze od dawna wiadomo było , że premiera będzie 19 lutego a więc w piątek, a wydawcy za to , że dostałeś już grę wcześniej należy się duży PLUS gdyż chciał mieć pewność , że będziesz miał ją na czas !!!!! Ale co niektórzy nie widzą pozytywnych intencji wydawcy tylko same negatywy. A co gorsza wypowiadają się na temat bez żadnej wiedzy pokrytej jakimikolwiek doświadczeniami w kwestii samej gry. Bo nie można wypowiadać się na podstawie bety czy demka !!! Dorośnijcie co niektórzy i zastanówcie się zanim coś napiszecie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 02:29, piecia1981 napisał:

Ludzie opanujcie swoje emocje po pierwsze aby ocenić grę trzeba w nią zagrać, po drugie
też kupiłem w pre orderze tą grę i wcale się nie denerwuję , że dopiero w piątek będę
mógł zagrać. Bo po pierwsze od dawna wiadomo było , że premiera będzie 19 lutego a więc
w piątek, a wydawcy za to , że dostałeś już grę wcześniej należy się duży PLUS gdyż chciał
mieć pewność , że będziesz miał ją na czas !!!!! Ale co niektórzy nie widzą pozytywnych
intencji wydawcy tylko same negatywy.


Ta, tylko najbardziej wnerwia, że piraci już mogą grać, a my nie.

Ja już się pogodziłem, pogram sobie w weekend i tyle....a nie zaraz - turniej wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 07:21, R3nO napisał:


Ta, tylko najbardziej wnerwia, że piraci już mogą grać, a my nie.



Za to Ty w przeciwieństwie do nich pograsz sobie bez problemu w multi. Nie wspominając już o bezproblemowym pobieraniu patchy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:09, thx11 napisał:

Za to Ty w przeciwieństwie do nich pograsz sobie bez problemu w multi. Nie wspominając
już o bezproblemowym pobieraniu patchy itp.


I na to znajdą sposób, wierz mi. Rozpracowali MW2, to i AvP rozłożą na czynniki pierwsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:09, thx11 napisał:

Za to Ty w przeciwieństwie do nich pograsz sobie bez problemu w multi. Nie wspominając
już o bezproblemowym pobieraniu patchy itp.


Jasne, że zagrają - od czego jest Garena chociażby ;] Nie zmienia to faktu, że AvP kupiłem głównie dla normalnego i porządnego multi :D Poza tym wam też usunęło demko AvP ze steam''a ;x ?

edit: Tak w ogóle, to premiera miała być jutro a tu zonk - loguję się do steam'a i msg że gra dostępna i można instalować. Jeden mankament - usunęli wersję demo, a raczej nie jest dostępna i nie chce się uruchomić. Ciekawe jak z turniejem będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:15, dizzy1942 napisał:

I na to znajdą sposób, wierz mi. Rozpracowali MW2, to i AvP rozłożą na czynniki pierwsze.
;)


Zgadza się tak będzie, ale chodzi mi o to, że mając oryginał nie musisz kombinować, ściągać jakiś syf itp.
R3nO- tak, demo nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:21, R3nO napisał:

edit: Tak w ogóle, to premiera miała być jutro a tu zonk - loguję się do steam''a i msg
że gra dostępna i można instalować. Jeden mankament - usunęli wersję demo, a raczej nie
jest dostępna i nie chce się uruchomić. Ciekawe jak z turniejem będzie...


No to sobie pograli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:34, dizzy1942 napisał:

No to sobie pograli. ;)


O tyle sytuacja jest zabawna, że admin z avp.org.pl pisał, że takiej akcji ponoć miało nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem grę w Pre-orderze przed przeczytaniem jakiejkolwiek recenzji, opierając się wyłącznie na wrażeniach z dema. Ta gra to po prostu dobry stary AvP z poprawkami (gra Predatorem) i troszeczkę mniej udanymi zmianami (łażenia po ścianach Alienem). Niech ludzie nie spodziewają się rewolucji, bo tu jej nie ma.

Wszystko zależy od gustów. Ja po sieci wolę grać w QuakeLive czy starego AvP2 niż w np. Counter Strike, bo mnie on po prostu nudzi. Teraz spokojnie poczekam do jutra i zagram w dla mnie nieziemskie multi AvP (3). A to że piraci mają zawsze wszystko przed premierą to normalka i mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:43, Pawciu45 napisał:

Zamówiłem grę w Pre-orderze przed przeczytaniem jakiejkolwiek recenzji, opierając się
wyłącznie na wrażeniach z dema. Ta gra to po prostu dobry stary AvP z poprawkami (gra
Predatorem) i troszeczkę mniej udanymi zmianami (łażenia po ścianach Alienem). Niech
ludzie nie spodziewają się rewolucji, bo tu jej nie ma.

Wszystko zależy od gustów. Ja po sieci wolę grać w QuakeLive czy starego AvP2 niż w np.
Counter Strike, bo mnie on po prostu nudzi. Teraz spokojnie poczekam do jutra
i zagram w dla mnie nieziemskie multi AvP (3). A to że piraci mają zawsze wszystko przed
premierą to normalka i mnie to nie interesuje.


Grę już można instalować, także zwracam honor dla wydawcy, że przyspieszył premierę o ten jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 10:50, Legion1916 napisał:

No dobra wiadomosc. Juz sie instaluje. Jednak poczekam do zmroku na przechodzenia singla.
Musze sie wczuc w klimat gry. Pozdro dla graczy


Hehe, prawda prawda - granie w AvP w pełnym słońcu to czysta herezja ;)

Pozdro również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 11:18, R3nO napisał:

Hehe, prawda prawda - granie w AvP w pełnym słońcu to czysta herezja ;)

Pozdro również


Ja na całe szczęście mam specjalne grube gumowane rolety w oknie które nie przepuszczają światła, więc mogę grać niezależnie od pory dnia/nocy a i tak będę miał klimacik :)
Już się nie mogę doczekać. Cały weekend przy AvP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL nie moge gry uruchomic. Wczesniej zagralem 20 min a teraz gdy pokazuje sie okno czy chce wloczyc gre czy instalowac dx9 lub10 to daje zeby wloczyc i nic sie nie dzieje. Ma ktos ten sam problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować