Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator - recenzja

162 postów w tym temacie

Mi ta gra zbytnio nie przypadła do gustu. Nie jestem fanem "kłejka 3", a tu mamy dokładnie to samo... Jednym słowem - Battlefield lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:37, Woo-Cash napisał:

Mi ta gra zbytnio nie przypadła do gustu. Nie jestem fanem "kłejka 3", a tu mamy dokładnie
to samo... Jednym słowem - Battlefield lepszy ;)

/laugh

Dobra wyśmiałem Cię. Teraz wracaj do BF''a.

Tak w ogóle: to 2 zupełnie inne gry na innych zasadach i do innych odbiorców. No, ale Ty pewnie tej różnicy nie widzisz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:46, neonek90 napisał:

Dobra wyśmiałem Cię. Teraz wracaj do BF''a.

Tak w ogóle: to 2 zupełnie inne gry na innych zasadach i do innych odbiorców. No, ale
Ty pewnie tej różnicy nie widzisz. :o


Jest różnica. Grafika, realizm, możliwości. Inne uniwersum( jeśli quake jakieś miał). Ale dla mnie, sporadycznego szarego gracza rozległe mapy Battlefielda sprawiają większą frajdę ;)

Oczywiście testowałem tylko jedną mapę, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:32, bufi2 napisał:

Jak się gra na DX11? ATI 5770 wystarczy? ćzy trzeba czegoś mocniejszego?

Posiadam HIS 5770, 4GB DDR3 1333MHz, AMD Phenom II Quad 955 i gra chodzi mi w DX11, full HD i maksymalnych detalach, AA 8x - wszystko to bez zacięcia.

Co do gry, to nigdy nie miałem styczności z AvP, znałem tylko z opowieści. Grałem u znajomego - jutro lecę do sklepu i kupuję oryginał. Tę grę po prostu trzeba mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z oceną avp

Zalety:
wspaniały, mroczny klimat; - zgadzam się trzyma klimat z pierwszych części avp
trzy zupełnie różne kampanie; finiszery; dźwięk; - w porządku dodaje smaczek w grze
grafika (na konsolach i mocnym sprzęcie); - grafika jak grafika na konsoli np. na ps3 wcale nei jest tak rewelacyjna czasami tekstury "wołają do nieba"
multiplayer (z jednym wyjątkiem) - do dupy ile można czekać na połączenie na serwer dramat !

Wady:
krótkie kampanie w singlu; - przynajmniej sie nie nudzą
liniowa do bólu zębów; - w 100% sie zgadzam
długie loadingi (także na konsoli); - że co ? tu akurat na konsoli sie szybko ładnie ładują !
nieudany tryb predator hunt; błędy techniczne - chyba oszaleliście z tą wadą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo GOL to straszny wyznacznik. :D
Oceny nowego AvP są tak rozbieżne, że najlepiej samemu sprawdzić i ocenić. Co innego, gdyby wszystkie serwisy zgodnie oceniały w okolicach 50%, a tak mamy nawet powyżej 8mek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wady
>pingi 500 (mam neta 6 mega...)
>host wychodzi koniec gry (oczywiście mała szansa że będziesz hostem)
>kiedy gra dojdzie do końca trzeba znowu odpalic wyszukiwarkę serwerów...
>mało map
>stosunek wymagania-grafika
zalety
>fajna kampania
>łatwe osiągnięcia
>balans postaci
>tryby na multi

reszta wad i zalet wymieniona powyżej
podsumowując jeżeli ktoś nie jest fanem tego uniwersum nie polecam szczególnie że gra jest nastawiona pod multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś totalny crap! Ja tej gry nawet odpalić nie mogę. Wczoraj normalnie grę zacząłem, a dzisiaj chcąc wczytać punkt kontrolny - zonk! Nic się nie dzieje, ekran loadngu nawet cały się nie wczytuje, gra nie odpowiada - co za syf! Od wersji beta nic nie poprawili, słyszałem że w tamtej wczesnej wersji zdążały się nader często znikające savy, a tu jest to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@prior1
dla twoich wiadomości beta byla tylko w trybie multi wiec jak mogly ci sie [savy] znikać?
jak masz syf dyski to sie nie dziw

@apostel
wszystko to co napisaleś zgadza sie-.-
mam 6MB też neta i ping zawsze prawie 500+
czasem ponizej 200 to fajnie sie gra przy stereo sluchawkach jakos sie ogarnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta 4 i na 10 meczy 3 razy miałem ping 200-250, raz 400 i raz 30. Tak to przeważnie 80-120. Jak gram ze znajomymi w zamknięty mecz w 7-8 osób każdy miał ping 30-45. Bardziej denerwuje problem z połączeniem i wyjście hosta w rankingowych meczach. Ze znajomymi za to gra się genialnie. Zwłaszcza tryb plaga na mapie Piramida, klimat nieziemski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj na Hyperze fragment Fresh Aira i po paru minutach mocno zdegustowany wyłączyłem. Nie chodzi o jakość gry - tytuł mnie nie interesuje (filmy nie porwały). Jeśli chodzi jednak o poziom brutalności (Obcy vs człowiek lub Predator vs człowiek) - podziękował, wrzucam grę do jednego wora z Manhuntem. Jeśli komuś sprawia przyjemność oglądanie urwanej razem z kręgosłupem głowy jako trofeum, etc. - gratuluję. Ja wolę nie mieć z tą grą wiele wspólnego - nawet jeśli taka specyfika gry, to nie chodzi tu nawet o PEGI18+ (małolaty grają i tak), ale minimalne poczucie estetyki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 13:41, Liqid napisał:

Widziałem wczoraj na Hyperze fragment Fresh Aira i po paru minutach mocno zdegustowany
wyłączyłem. Nie chodzi o jakość gry - tytuł mnie nie interesuje (filmy nie porwały).
Jeśli chodzi jednak o poziom brutalności (Obcy vs człowiek lub Predator vs człowiek)
- podziękował, wrzucam grę do jednego wora z Manhuntem. Jeśli komuś sprawia przyjemność
oglądanie urwanej razem z kręgosłupem głowy jako trofeum, etc. - gratuluję. Ja wolę nie
mieć z tą grą wiele wspólnego - nawet jeśli taka specyfika gry, to nie chodzi tu nawet
o PEGI18+ (małolaty grają i tak), ale minimalne poczucie estetyki :/

Ta gra jest oparta na brutalnych filmach i naturalną siłą rzeczy też musi być brutalna. Żaden z filmów o Obcym i Alienie (nie liczę AVP - od 13 lat) do łagodnych nie należał. A głowa urwana z kręgosłupem, mimo faktu iż jest fizycznie niemożliwa, jest znakiem rozpoznawczym predatora. Rozumiem twoje zdegustowanie, ale takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce nie grałem ale po filmikach z sieci widzę ze gra fajna i klimatyczna, ktoś tu narzeka ze za brutalna taka miała być wiec was nie rozumiem. Zmienie kompa to kupuje za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupiłem aliens vs predator i ŚMIAĆ MI SIE CHCE Z TYCH RECENZJI, ludzie te recenzje były w dx9!!!

włączcie tę grę w dx11!!! A ZOBACZYCIE jaka jest grafika, FULL WYPAS, TESTELACJA JEST PIĘKNA!!!

Klimat gry nie jest zły, a grafika w dx11 MIÓD.

demo było w dx9!!!~

Ja gram na:
phenom II x2 550 3100mhz, radeon asus 5850, 4gb ram ddr 1600mhz---wszytsko na full, a moja rozdziałka to 1680x1050---żadnych zacinek itp, płynnie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 14:22, Henrar napisał:

I co z tego? Twój sprzęt mało mnie obchodzi.

No ale on się chce pochwalić co mu mamusia na komunie kupiła...

A te pingi są coraz bardziej denerwujące do tego oczekiwanie w wyszukiwarce z czego jak już coś znajdzie to jest 4-5 graczy normalnie żal pe-el.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do henryka i apostela!!!!!

niestety, ja juz zarabiam na siebie, i nie jestem NA UTRZYMANIU RODZICOW TAK JAK WY DZIECI!!!

poza tym w necie oceniaja te gre bardzi nisko, i dlatego chce uswiadomic wszytskim ze aliens vs predator w dx11 jest oszałamiajacy., pierwsza gra w ktorej testelacja wyglada cudnie!!!

polecam te gre w 100%.

oby mniej takich henryków i apostelków na forum !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować