Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Wiedźmina 2 mierzą bardzo wysoko

35 postów w tym temacie

Mam nadzieję ze Wiedżmin 2 będzie takim samym udanym tytułem jak jego starszy brat i ten kilmat i nie powtarzalna fabuła zostaną.

@szypek26 "Trudno robić grę/film/cokolwiek z nastawieniem "eeh, zróbmy byle co"." Cóz wystarczy zobaczyc na gry wydawane przez City Internactive i można stwierdzić że nie każdy stara się zrobić coś dobrego mimo wysiłków i zmagań ciągle im się nie udaje. Parodia ? czy po porstu dmuchanie w balonik?. Nie porównuje cd-red z city ale obie firmy tworzą gry i gdyby city się naprawde z czystym sumieniem przyłożyło zrobiło by coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 14:52, Mikex napisał:

Na minimum pewnie tak, bo już w jedynce na max zdarzały mi się spadki do 15 fps...


Problemem na pewno nie jest karta. Raczej procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 15:01, Konrad512 napisał:

> Na minimum pewnie tak, bo już w jedynce na max zdarzały mi się spadki do 15 fps...


Problemem na pewno nie jest karta. Raczej procesor.


W sumie możliwe, bo mam Athlona X2 4200+, więc słaby jest dosyć, jednak w kompa już nie inwestuje, bo przerzuciłem się na konsole. Komputer do innych celów mi służy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP RED pokazał przy pierwszej części że naprawdę umie zrobić grę.
Mierzenie wysoko nie jest żadnym przestępstwem jeśli chodzi o drugą część.

Kto lubi RPG a nie grał w naszego Wiedźmina dla mnie nie jest po prostu graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem co jest okrutniejsze, trzymanie w tajemnicy projktu do oficjalnej zapowidzi. Czy rozmowa między graczami a twórcami o grze, o której wszyscy wiedząże jest tworzona, ale nie można nic powiedzieć, bo jeszcze oficjalnej zapowiedzi nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2010 o 15:08, Slappy napisał:

Kto lubi RPG a nie grał w naszego Wiedźmina dla mnie nie jest po prostu graczem.


lubię RPG i nie grałem w Wiedźmina - nie ruszy mi ;]
nie bądź taki surowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 16:34, lord0 napisał:

a tak z ciekawosci, jaka srednia moze pochwalic sie pierwsza czesc ?


Powiedzmy, że podstawka: http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/witcher?q=witcher; http://www.gamerankings.com/pc/915112-the-witcher/index.html
Edycja rozszerzona: http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/witcherenhancededition?q=witcher; http://www.gamerankings.com/pc/950892-the-witcher-enhanced-edition/index.html
Moim zdaniem metascore''y i procenty są przynajmniej o te 5 punktów za niskie, ale co ja tam wiem. Liczą się opinie graczy, a te są odpowiednio bardziej łaskawe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto zmodyfikowano system walki (starcia z wrogami są bardzo krwawe, dynamiczne i opierają się na zasadzie Quick Time Event – należy wciskać odpowiedni przycisk we właściwym momencie)"

Eee, to chyba właśnie nie zmodyfikowano... autor newsa chyba nie grał w jedynkę, w której system walki był właśnie taki i był najsłabszym elementem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie...jedynka była dobra, czuć w niej było klimat z książek co było bardzo fajne...jeśli kontynuacja utrzyma poziom pierwowzoru to na pewno kupię..nawet jeśli oceny nie będą tak wysokie jak by chcieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widać że sobie chcą fanów nałapać więcej niż dotychczas, ale ja gre tą to napewno kupię. Ale ciekawe czy gra będzie obsługiwać DX11??.:) Mam nadzieje że jak tak to sporych wymagan nie będzie miał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 17:26, Renzov napisał:

Przechwałki przechwałkami, ale zobaczymy co z tego wyjdzie...


Oj wyjdzie... To więcej niż pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 17:45, Vandaeriel napisał:

Eee, to chyba właśnie nie zmodyfikowano... autor newsa chyba nie grał w jedynkę, w której
system walki był właśnie taki i był najsłabszym elementem gry.


W Quick Time Events wybór jest szczątkowy lub nie ma go wcale np. W Fahrenheicie, Space Ace, Dragon''s Lair itd. W pierwszym Wiedźminie walka nie była w formie QTE, bo możliwości interakcji, sposobu rozegrania starcia, są wcale nie takie małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować