Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2011 o 18:57, maniekk napisał:

Pytanie tylko jaki to odpowiedni etap?

Spoiler

Powiedział mi, że go nie sprzeda, ewentualnie jako nagroda. Więc idę do karczmy i gram, potem jak już jestem na odpowiednim poziomie idę do Żegoty a tu nic.


Spoiler

Tak dla jasności - Ty możesz z Zegotą grać tylko że nie oferuje Ci głowy jako wygraną czy też w ogóle nie chce on się z Tobą zmierzyć?/s]

Dnia 22.05.2011 o 18:57, maniekk napisał:

Spoiler

Może jak najpierw rozwalę Dymitra to wtedy będzie inaczej, albo po prostu zapytam skąd ma ten łeb i potem może zostanie opcja jako nagroda.


Spoiler

Mi udało się tą głowę wygrać jeszcze zanim dopadłem zabójcę trollicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:10, 0wner napisał:

> Ukończyłem grę ale czuję jakiś taki niedosyt
>
>

Spoiler

PS. Co wybraliście w zakończeniu, ja darowałem Letho życie, smoczyca leży w lesie

> też żywa, Tris jest ze mną, Iorweth żyje, zastanawia mnie tylko ta biedronka na
końcu
> to jest chyba odniesienie do Yenefer



Spoiler

Ja zrobiłem dokładnie to co ty z wyjątkiem smoczycy, szkoda mi się jej zrobiło, że
będzie się tak męczyła przebita tym drzewem, więc skróciłem jej cierpienia. Czy postąpiłem
słusznie? Myślę, że tak.




Spoiler

Tak ogólnie nie musiałeś jej zabijać bo u mnie Geralt powiedział że straciła sporo krwi ale żyje i że on smoków nie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:12, guru35 napisał:

NO ALE W TYM OBOZIE TO BYLISMY TYLKO SIE SKRADAJAC Z TEGO CO PAMIETAM ... NIE CHODZILO SIE NORMALNIE ;/

Wyłącz CapsLock, w internecie pisanie dużymi literami jest uznawane za krzyk a krzyczenie na rozmówcę jest niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ale jaja !! tutaj koles chodzi legalnie po keadwan ;/ http://www.youtube.com/watch?v=wCwU5eOuHrI dlaczego ja jak bylem tam to tylko chodzilem skradajac sie ;/ ?? ;(;(;(

i mnie atakowali ? ;/ kurdeee dlatego taki niedosyt jak ja wgl tam nie chodzilem ;/ czy to mozliwe ? kurde gdzies czytalem ze gra sama wybiera misje pod komputer mozze dlatego to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wszystko zależy od tego jaką ścieżką podążysz. Ścieżka Iorwetha to właśnie skradanka, ale wścieżce Roche''a to jest twoje główne miasto.



P.S. Czyżby kolejny troll i "hejter" na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Pod koniec 1 Aktu wybierasz czy pomożesz Niebieskim Pasom czy Wiewiórkom, to do którego obozu przystaniesz na początku Aktu 2 a który będzie wrogi zależy właśnie od tego wyboru, Ty najwyraźniej wybrałeś Wiewiórki podczas gdy autor tego gameplaya opowiedział się po stronie Niebieskich Pasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak ;D iorwetha wybrałem ;D hahah ;D

czyli po stronie rocha nie bedzie miasta krasnoludzkiego w II akcie ?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać

Spoiler

Kejrana? Zabija mnie, nie daje rady.

Można w trakcie gry zmienić poziom trudności? Bo z tego co zauważyłem to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:30, Radieth napisał:

Jak pokonać

Spoiler

Kejrana? Zabija mnie, nie daje rady.

Można w trakcie gry zmienić poziom
trudności? Bo z tego co zauważyłem to się nie da.



Spoiler

Więzisz mu macki znakiem i w nie bijesz. Jak padnie wbiegasz po tym zawalonym moście po lewej jego stronie i jest animacjia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:30, Radieth napisał:

Jak pokonać

Spoiler

Kejrana? Zabija mnie, nie daje rady.

Można w trakcie gry zmienić poziom
trudności? Bo z tego co zauważyłem to się nie da.



można ja z trudnego zmieniłem na sredni jak walczyłem ze smokiem ;D można zauważyć po znaku quenn

trudny -srednio 2,3 odbicia ulepszony
normalny -4,5 ulepszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem W2

Spoiler

ścieżką Vernon''a

. W III akcie
Spoiler

zamiast iść po dziecko, poszedłem po Triss (a co tam, Roche jakoś sobie poradził, chociaż za późno). Letho zabity, smoka oszczędziłem (cóż Geralt smoków nie zabijał :)).

Pod koniec gry cierpiałem na brak kasy, a zbieranie 2000 na zrobienie pancerza z czegoś tam to była katorga. Łażenie po mieście zbieranie wszystkiego i sprzedawanie tego. Tyle, że na łatwym poziomie to ten pancerz niezbyt mi się przydał. Ogólnie poza tym, że gra czasami ścina, słabym zakończeniem (
Spoiler

niby kończy główny wątek Królobójców ale brakowało czegoś w tym, najpewniej w III części będziemy poszukiwać Yennefer

) i krótkim III aktem, gra jest świetna. Mimo tego, że krótsza od W1 przyjemniej mi się w nią grało.

Więc teraz czas na
Spoiler

ścieżkę Iorwetha

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Łapiesz te macki z pomarańczowymi naroślami w Yrden i atakujesz te punkty, jak rozwalisz 3 to przysypie się gruzami z mostu i trzeba się schować za jednym głazem żeby uniknąć rzucanych prze Krejana gruzów, jak wyczaisz odpowiedni moment lecisz w lewo i wbiegasz bo gruzach na grzbiet kejrana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:30, Radieth napisał:

Jak pokonać

Spoiler

Kejrana? Zabija mnie, nie daje rady.

Można w trakcie gry zmienić poziom
trudności? Bo z tego co zauważyłem to się nie da.


Spoiler

Stawiasz pułapkę po lewo (jest miejsce na nią), urywa mu mackę. Turlasz się w lewo, stawiasz Yrden w miejscu, gdzie uderzy pomarańczowy punkt jego macki. Jak zamachuje się na ciebie, to robisz unik, macka wpada w Yrden, psujesz ją. Z kolejnymi postępujesz tak samo. Na końcu, po zbiciu mu 3, 4 macek, przygniata go most, a on rzuca kamieniami. Idziesz wtedy w lewo i wspinasz się po zwalonym moście. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien dziwny problem. Przeszedłem już raz Wiedźmina na średnim poziomie trudności. Teraz postanowiłem zrobić to jeszcze raz, tym razem na poziomie trudnym. I tu pojawia się problem. Mam 10 poziom, jestem w I akcie i nie mogę zainwestować żadnego talentu. Po kliknieciu na Pierwszy talent w okienku trening, absolutnie nic się nie dzieje. I tu moje pytanie, czy jest to w jakiś sposób uzależnione od poziomu trudności, czy po prostu jest to jakiś dziwny bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:32, guru35 napisał:

można ja z trudnego zmieniłem na sredni jak walczyłem ze smokiem ;D można zauważyć po
znaku quenn


To mi napisz jak, bo ja nie widzę takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:34, Radieth napisał:

> można ja z trudnego zmieniłem na sredni jak walczyłem ze smokiem ;D można zauważyć
po
> znaku quenn

To mi napisz jak, bo ja nie widzę takiej opcji...



moge coś przeoczyć ale opcje ->rozgrywka -> i tam gdzie wybierasz czułość myszy tam gdzie ustalasz opcje czy maja byc podpisy itd jest tryb trudnosci ;D enjoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 19:54, Piciambeer napisał:

Nono, Wiedźmin 2 zmotywował Wiadomości do całego reportażu o polskich producentach gier
:)


Nie wiem, czy zwrociles uwage ale rewelacyjna koszulke mial Michal Kicinski w tym reportazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dialogi w tej grze są wprost genialne. Rozmowy bohatera z Detmoltem to jedna z tych rzeczy, dla których warto w to zagrać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować