Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2011 o 16:07, matis9988 napisał:

Nie mogę pokonać drugiej królowej endriag w misji Zlecenie na endriagi.Bardzo dużo HP
mi zabiera.Jestem w miejscu widocznym na załączonym obrazku.Jak wygrać z tą głupią królową?Używam
Yrden, a gdy potwór się złapie to go okładam wiedźmińskim mieczem.



Sztylety, yrden, srebrny miecz, silny, uderzać w plecy.
Żadna filozofia, oczywiście walisz kiedy jest unieruchomiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Wiedźmin to jeden wieli bug. Teraz nie mogę pokonać Kejrana. Choć za pierwszym razem mi się to już udało. Teraz wróciłem specjalnie żeby się z nim pobawić. I co? Nie mogę go pokonać. Mimo że wygrywam QTE ciągle spadam z macki. I dzięki temu nie można zawalić na niego mostu. Bugów w tej grze jest co nie miara. Na domiar złego dzisiaj zamiast mapy pojawił mi się czarny ekran. Ehhh. Bugi i jeszcze raz bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:21, Wahgaroth napisał:

Kiedy mogę wykorzystać mutageny i o co z nimi chodzi? Bo miejsca zawalają.


Przykład na to, że likwidowanie instrukcji w formie papierowej jest błędem.
Mutageny - ich opis i zastosowanie - znajdziesz w instrukcji do gry. :-)
Nie wyrzucaj. Przydadzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie jaskinią w akcie II a tu nagle wyskakuje mi jakieś gigantyczne coś zwane ''''Kaczerb''''. Pomniejszy stworek czy jakaś ważna persona ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:24, Peres00 napisał:

Idę sobie jaskinią w akcie II a tu nagle wyskakuje mi jakieś gigantyczne coś zwane ''''Kaczerb''''. Pomniejszy stworek czy jakaś ważna persona ? ^^

Pomniejszy ale możesz z niego zebrać składnik który przyda Ci się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:25, matis9988 napisał:

Czy to prawda, że po podmianie tych plików aby gra działała lepiej to niektóre zadania nie będą zaliczane?

Ukończyłem grę na tym pliku i nie zauważyłem żadnego takiego problemu. Jedyne co mi czasami zgrzytało to to że gra nie odtwarzała wszystkich dźwięków w cut-scenkach (było słychać głosy i kroki ale już nie odgłosy walki), nie wiem jednak czy było to spowodowane tym plikiem czy był to po prostu losowy bud który wyskoczył sam z siebie a potem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając komiks o Wiedźminie znalazłem ciekawostkę. Twórcy od początku znali wymagania minimalne, do nich dostosowywali grę. Rekomendowane wymagania informują na jakim sprzęcie gra pójdzie... w średnich detalach.
Chyba za dużo gołej Triss i Geralta wyskakującego z lodówek, że przegapiłem tą informację wcześniej.

@dym111: czy to są wymagania minimalne? Jakby ci to powiedzieć... one pozwalają tylko na uruchomienie gry, nic więcej.

W gramowym temacie o promocjach jest informacja o Wiedźminie za jakieś 46zł. Łapać póki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 14:26, Lone_Wolf napisał:

Dzisiaj serwery nie działają w ogóle. Plik .exe z goga to nie crack, a jak udowodniło
kilku ludzi z forum, CDP nie ma nic przeciwko używaniu go JEŚLI mamy oryginalną wersję
;)


no dobra ;/ ale wczesniej mi dzialało ... zamieniłem org na to z goga i potem zarejestrowalem gre , nie moglem pobrac DLC to przeżuciłem na org a tam mi pisze ze nie można polączyc sie z serwerem ? boze co za beznadziejna zbugowana gra ;/ da sie to rozwikłać ? teraz nawet nie moge kliknac materialy do pobrania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące jednego z questów we Flotsam.

Spoiler

Czy ktoś wie jak (i czy w ogóle) można usunąć tatuaż, który pozostał po zadniu "Na kacu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 14:41, Khasim napisał:

Na forum GOGu jest temat z paroma fajnymi modami, m.in. wybielenie włosów Geralta, zmniejszenie
wagi niektórych przedmiotów do craftingu oraz nieograniczony plecak Geralta, a także
taki, który mi się najbardziej spodobał - zwiększający okno pokazujące statystyki przedmiotów/przepisów
w oknach ekwipunku i alchemii. Niestety, ten ostatni nie chce mi zadziałać.
Tutaj link do niego:
http://www.mediafire.com/?dr1m2hw44dht7nk
Po prostu nic nie zmienia. Mod na włosy Geralta i zmniejszenie wagi sukna itp. mi zadziałał,
ale ten nie. Rozkminił to ktoś?


kurde a mi to z wlosami nie dziala ... skopiowałeś całość do pliku ? czy tylko sam ten plik ? i mozesz podać link strony do tych modów z wiedzma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, kto by pomyślał, że zbroja z Ban Ard znajdzie się w takich zatęchłym miejscu ^^ Póki co najlepsza zbroja na jaką natrafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:39, thorin49 napisał:

Spoiler

Czy ktoś wie jak (i czy w ogóle) można usunąć tatuaż, który pozostał po zadniu "Na kacu"?


Spoiler

Można - pogadaj z Triss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:48, Peres00 napisał:

No i proszę, kto by pomyślał, że zbroja z Ban Ard znajdzie się w takich zatęchłym miejscu
^^ Póki co najlepsza zbroja na jaką natrafiłem.

Jest jednak słabsza od zbroi ze skóry kejrana, którą można zdobyć w I akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 14:41, Khasim napisał:

Na forum GOGu jest temat z paroma fajnymi modami, m.in. wybielenie włosów Geralta, zmniejszenie
wagi niektórych przedmiotów do craftingu oraz nieograniczony plecak Geralta, a także
taki, który mi się najbardziej spodobał - zwiększający okno pokazujące statystyki przedmiotów/przepisów
w oknach ekwipunku i alchemii. Niestety, ten ostatni nie chce mi zadziałać.
Tutaj link do niego:
http://www.mediafire.com/?dr1m2hw44dht7nk
Po prostu nic nie zmienia. Mod na włosy Geralta i zmniejszenie wagi sukna itp. mi zadziałał,
ale ten nie. Rozkminił to ktoś?



co zrobiłeś że ci działa ?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować