Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Tak? A spotkałeś

Spoiler

upiora przy drzewie wisielców?

. Ja dopiero dzisiaj ze screena na neogafie się o nim dowiedziałem, a grę przechodzę już trzeci raz i jestem w II akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alleluja! Kurna jego mać... Okazało się, że to 1 kombinacja, która było w notatkach. ( dziwnym cudem tylko jej nie próbowałem stojąc na przeciwko skrzyni ).
Więc jakby ktoś miał problem z tym zadaniem to już się nauczył na moim błędzie.

Spoiler

Należy stanąć na przeciwko skrzyni i użyć 1 kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma na pewno dużo smaczków do wykrycia, bo raczej eksploracja całego otoczenia, gadanie z każdym ncpem, wykonywaniem zadań to nadal mało. Ale to dobrze świadczy o grze, skoro grał 14 godzin i nadal nie odkrył całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:10, Khasim napisał:

Tak? A spotkałeś

Spoiler

upiora przy drzewie wisielców?

. Ja dopiero dzisiaj
ze screena na neogafie się o nim dowiedziałem, a grę przechodzę już trzeci raz i jestem
w II akcie.


Nie! :D I dzięki, że o tym mówisz, teraz jak bede przechodzil drugi raz to wiem co bedzie moim priorytetem w pierwszym akcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład za pierwszym razem w ogóle nie znalazłem questa

Spoiler

Sen Baltimore''a

, a za drugim przejściem po drugiej stronie konfliktu nie węszyłem wystarczająco dobrze wokół chaty z questa Siostrzyczki, i nie rozpocząłem dodatkowego questa.

Coś czuję, że jeśli naprawią w końcu te denerwujące spadki animacji na mocnym sprzęcie, to będę tę grę przechodził jeszcze wiele razy.
Ale na pewno nie jako alchemik. Bez eliksirów jest się zbyt underpowered.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie w akcie drugim jest wrak statku do questa ''rzeka tajemnic''
Btw, czy już coś wiadomo o stanowisku CDP nt uszkodzonych EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że powoli pojawiają się nazwy questów których nie ma nawet w oficjalnym przewodniku po grze. Zacząłem dzisiaj drugi raz przechodzić grę, to widzę że dużo czasu będę musiał poświęcić aby czegoś nie ominąć.

JaN-J
Na mapie masz zaznaczone, lewy dolny róg ekranu,

Spoiler

jest tam obrazek ze statkiem. Możesz się do niego dostać dopiero pod sam koniec II aktu, podczas wykonywania misji, przechodzisz obok niego. Zaraz po zniknięciu mgły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:17, JaN-J napisał:

Mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie w akcie drugim jest wrak statku do questa ''rzeka tajemnic''


Spoiler

W wawozie, ale questa da sie zrobic dopiero jak magiczna mgla zostanie rozwiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się przerobić pliki odpowiedzialne za muzykę z folderu z grą, tak jak to było w W1? Bardzo, bardzo by mi zależało na utworze z karczmy w Flotsam, a którego niestety nie ma na płycie z OST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:57, Haregar2010 napisał:

Czemu nie może mi wejść zadanie "kłopoty z trollem" , a DLC z Facebooka nie otrzymałem...
? Czuję się oszukany. :( Piractwo takie ma wszystkie DLC i się śmieje, z ludzi, co uczciwie
kupiło grę... kodów na to DLC nie otrzymałem. Fajnie się z fanami pogrywa.


DLC z fb będzie tutaj http://www.facebook.com/cdprojekt?sk=app_166419973418323 Jeszcze go nie ma, więc nic dziwnego, że jeszcze go nie masz ;)
W przypadku problemu z DLC napisz do pomocy technicznej, a ponadto w tym tyg. wychodzi patch który działanie DLC naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:23, Ichibanboshi-kun napisał:

> Czemu nie może mi wejść zadanie "kłopoty z trollem" , a DLC z Facebooka nie otrzymałem...

> ? Czuję się oszukany. :( Piractwo takie ma wszystkie DLC i się śmieje, z ludzi,
co uczciwie
> kupiło grę... kodów na to DLC nie otrzymałem. Fajnie się z fanami pogrywa.
>

DLC z fb będzie tutaj http://www.facebook.com/cdprojekt?sk=app_166419973418323 Jeszcze
go nie ma, więc nic dziwnego, że jeszcze go nie masz ;)
W przypadku problemu z DLC napisz do pomocy technicznej, a ponadto w tym tyg. wychodzi
patch który działanie DLC naprawia.

Z tym, że ja nawet kodu nie dostałem. -__- na trolla

i odpowiesz na spoiler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, słuchajcie, kumpel ma problem i prosił mnie, żebym go tutaj przedstawił.
Zainstalował grę, pojawia się "szukanie aktualizacji" itp. Ściąga patcha, instaluje i jak pojawia się napis "zamykanie" wyskakuje błąd krytyczny. Wymagania się zgadzają

20110523224133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:41, mlynar911 napisał:

Jak z ludźmi na rękę można się pojedynkować ? Nie mogę rozkminić jak co klikać by wygrać
;d


Nic nie trzeba klikać. Musisz umiejętnie poruszać myszką w lewo i prawo, tak, żeby nie wypaść z tego paska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:41, mlynar911 napisał:

Jak z ludźmi na rękę można się pojedynkować ? Nie mogę rozkminić jak co klikać by wygrać
;d


L - click i pilnujesz żeby znaczek z łapkami utrzymał się na suwaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po drugim zwycięstwie ze Skalenem Burdonem Miecz Księżniczki Xantii znalazł się u was w plecaku, bo ja go nie dostałem ;/ Za trzecim razem otrzymałem nagrodę, czyli płaszcz Burej Chorągwi ( przedmiot fabularny, przyda się potem ? ), ale miecza nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie...

Spoiler

Czy jesli w jedynce nie skończyłem gry po stronie zakonu, to można dostać się do Zygfryda na początku III aktu? Tam gdzie mogę biegać go nie ma, a furtka do dalszej częsci obozu jest zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co trzeba zrobić w zadaniu Siostrzyczki ? Mianowicie chodzi o moment po znalezieniu zakodowanego listu w piwnicy. W dzienniku pisze ze trzeba przyjść noca i poszukać czegos (ducha?) na plaży,w chacie lub na cmentarzu. Kombinuje już kilka godzin ale nadal nie mam pojacia co zrobic. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować