Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2011 o 16:07, zerohunter napisał:

Pobierał ktoś już te sterowniki beta nvidii które mają dać 400% więcej? :D

Tak ogólnie się zastanawiam na jakich detalach ruszy mi gra.


nie pomysliło ci sie z jakimis specjalnymi sterownikami do dragon age 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z launcherem, a mianowicie na okrągło nie może się połączyć z serwerem, gdy chciałem ściągnąć DLC "Troll Trouble". Wiecie czego to może być wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> U was też alchemy suit waży 1 kb?

Masakrycznie szybko się pobrał -pewnie jest juz na płycie, a ten 1 kb to plik odblokowujący. Troche wiocha :/


Przyłączam się też do chóru narzekaczy na niestabilność gry. O ile w prologu jeszcze było wszystko ok, to w pierwszym akcie już nie jest :/ Jeszcze spadki fps (widoczne gołym okiem) jakoś zniosę, to wywalanie się do windy świadczy o sporym niechlujstwie dewelopera. Myślałem (słysząc zapewnienia, że tym razem gra będzie porządnie przetestowana), że "lekcje odrobiono i wnioski wyciagnieto".

Nic z tych rzeczy - wchodze do miasteczka idę na rynek - wylot na pulpit. Żadnego komunikatu o błędzie, ot gra się wyłącza. Chwilkę później - rozmowa z wiadomymi postaciami w karczmie, wychodze i... juz jestem na pulpicie :/

Żenada to mało powiedziane :/ Czekam na patcha. I mam nadzieje że wyjdzie szybko, żeby zmyć OGROMNĄ plamę na honorze Tomka Gopa i ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisze bowiem mam problem z dialogami w Wiedżminie2. Gram już drugi dzień i nagle po wczytaniu ostatniego save`a nie ma dzwięków dialogów w grze ! Wie ktoś może jak temu zaradzić? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:23, Pr1nce7 napisał:

Witam. Pisze bowiem mam problem z dialogami w Wiedżminie2. Gram już drugi dzień i nagle
po wczytaniu ostatniego save`a nie ma dzwięków dialogów w grze ! Wie ktoś może jak temu
zaradzić? Byłbym wdzięczny za pomoc.


Dziś miałem ten sam problem. Gra zbiera info z systemu jakie masz głośniki, musisz wejść do panelu sterowania i ustawić takie głośniki jakie masz np. 5.1 czy 7.1. Pamiętaj, że aby był głos z dialogów to musisz wiedzieć w konfiguracji głośnik centralny!!! (u mnie przełączenie z 5.1 na inny system a potem ponownie na 5.1 pomogło).

Szybkie pytanie o kejrana jak go dobić gdy leży pod stertą gruzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was też launcher nie może połączyć się z serwerem? Chciałem pobrać ten dodatkowy quest,ale ciągle mi pisze,że brak połączenia,a mam połączenie internetowe. A tak w ogóle gdzie się wpisuje kody? Tam gdzie jest rubryka "Kody promocyjne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:28, Maverick07 napisał:

Szybkie pytanie o kejrana jak go dobić gdy leży pod stertą gruzu?


Wejdź po zwalonym moście, uważając na kamienie, Geralt automatycznie go dobije.


A propos mojego framerate - chyba niejako znalazłem serce problemu.

Win7 dumnie głosi, że mam za mało pamięci na Wiedźmina (mam 4GB, oezu) gdy ustawić go w detale większe niż niższa granica stanów średnich. Coporadzić jakżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja też przyłączam się do tych, którym niemiłosiernie gra wywala na pulpit.

W prologu nie było najmniejszych problemów. Od aktu pierwszego zaczęła się katorga - co 5 minut gra się wyłącza, widać tylko sam launcher.

Czy ktoś zna sposób aby chociaż tylko ograniczyć ten nieprzyjemny efekt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 18.05.2011 o 16:36, daver2 napisał:

Czy ktoś zna sposób aby chociaż tylko ograniczyć ten nieprzyjemny efekt???

Sposób jest oczywisty - ściągnij patcha! (Którego jeszcze nie ma, ale to już nie moja działka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może jak usunąć niepotrzebne zapisy gry? Mam w zwyczaju częste robienie save''a, już teraz mam ich sporo, więc strach pomyśleć, co będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie. W prologu było wszystko ok, ale gdy odpływałem statkiem to była zwiecha, a później po tym jak chroniło się Triss z barierą to wyskoczył do pulpitu.

A teraz pobieram te nowe stery i sprawdzę czy będzie jakiś efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:40, Shepard001 napisał:

Witam, wie ktoś może jak usunąć niepotrzebne zapisy gry? Mam w zwyczaju częste robienie
save''a, już teraz mam ich sporo, więc strach pomyśleć, co będzie później.


Dokumenty\Witcher 2\gamesaves
W tym katalogu masz sejwy, dalej chyba już sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przed chwilą zainstalowałem grę, wszystko fajnie pięknie ( żadnych problemów podczas instalacji ). Włącza się launcher, słów kilka o konfiguracji, zamykam okienko, wciskam uruchom grę, pojawia się logo gry i ... zonk, znów mnie do launchera wyrzuca i tak na okrągło. Ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:45, Slayer_Watti napisał:

Słuchajcie, przed chwilą zainstalowałem grę, wszystko fajnie pięknie ( żadnych problemów
podczas instalacji ). Włącza się launcher, słów kilka o konfiguracji, zamykam okienko,
wciskam uruchom grę, pojawia się logo gry i ... zonk, znów mnie do launchera wyrzuca
i tak na okrągło. Ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać ?

Ja klikałem do skutku - pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:29, bobobo napisał:

U was też launcher nie może połączyć się z serwerem? Chciałem pobrać ten dodatkowy quest,ale
ciągle mi pisze,że brak połączenia,a mam połączenie internetowe. A tak w ogóle gdzie
się wpisuje kody? Tam gdzie jest rubryka "Kody promocyjne"?


Mam to samo co ty:
"Łączenie z serwerem..."
"Błąd połączenia. Ponawianie za 10 sekund"
"Łączenie z serwerem..."

I tak w kółko macieju;-) A ta instalacja itp poszły bez problemów, tylko tutaj leże i kwicze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagam te stery. moze mi pojdzie na wysokich. jak narazie musialem smniejszyc cienie na srednie i cos tam jeszcze i czasami jeszcze przycina lekko, no ale jak na 8800gt jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować