Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ej,a ja mam już zainstalowanego patcha,a i tak wyskakuje mi "brak uprawnień do zaaktualizowania". O co cho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:43, OrioZ napisał:

Mam problem w II akcie

Spoiler

Zdobyłem w Vergen włócznie i miecz, teraz chcę wrócić do obozu
ale krążę po tym polu bitwy jak ten ciul bo nie wiem którędy wejść (ścieżka Roche''a)

.
Jeżeli ktoś mógł by dać zdjęcie gdzie jest mniej więcej wejście do obozu

Spoiler


Widocznie nie zdobyłeś jeszcze sztandaru bo sam tez krążyłem jak głupi Musisz pierw zdobyć sztandar jak wchodząc do miasta masz schody po lewej i idź dalej dojdziesz do katakumb tam jest sztandar więcej ci nie powiem ale warta jest wiedza o bitwie z przed 3 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:01, Karharot napisał:

> A jaka to ma być treść?
Dowolna, odpowiedź i tak idzie z automatu. Jakby co to tu masz linki do wszystkich tych
DLC -.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=9244
(zaraz chyba to zlinkuję do przypiętego posta)


czyli te kody DLC to są już do niczego niepotrzebne? Bo te wszystkie "dodatki" można pobrać za darmo, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:10, Nieznajomosc napisał:

/cut/
czyli te kody DLC to są już do niczego niepotrzebne? Bo te wszystkie "dodatki" można
pobrać za darmo, tak?

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu Wiedźmina 2 stwierdzam, że ma dwa minusy:
1. za krótka
2. zakończenie pozostawia pewien niedosyt
ocena 7/10
Pomijam kwestie techniczne, gra działa na moim laptopie, choć ten się strasznie grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:11, Inquis1t0r napisał:

/cut/
Dokładnie.


no to dziwnie trochę... bo niby DLC na kurtkę niebieskich pasów dostawali tylko ci co kupili EK, a teraz każdy może sobie mieć tę kurtkę - nawet te osoby co nie kupiły EK.

EDIT@
mam jeszcze pytanie odnośnie tego:
"Funkcja pobierania DLC przez launcher gry została tymczasowo wyłączona. Prosimy o kontakt z wskazanymi powyżej adresami e-mail. Dodatkowo, prosimy o wstrzymanie się z instalacją dodatkowej zawartości do czasu instalacji patcha 1.1."
czyli jak mam DLC na kupca/ kurtkę to mogę je już aktywować normalnie jak mam ten patch 1.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:16, Nieznajomosc napisał:

/cut/
no to dziwnie trochę... bo niby DLC na kurtkę niebieskich pasów dostawali tylko ci co
kupili EK, a teraz każdy może sobie mieć tę kurtkę - nawet te osoby co nie kupiły EK.

Kilka stron temu wyraziłem swoją dezaprobatę tym stanem rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to były całe mapy czy questy to jeszcze bym zrozumiał to całe poruszenie, ale naprawdę tak wam żal głupiej kurtki, którą i tak każdy po chwili zastępuję lepszą oraz kupca, który nie ma w sumie niczego specjalnego? Dla tych dupereli kupiliście EK? Ja też dostałem przed premierą gry DLC, które nie było dostępne żadną inną metodą, ale wisi mi to, że teraz każdy może z niego skorzystać. Mi to rozgrywki absolutnie nie zmienia, a przynajmniej inni mogą na tym skorzystać. Owszem, można czuć się zawiedzionym, ale zachowując się jakby ktoś wam zabrał lizaka sami sobie wystawiacie świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:32, Sandro napisał:

Gdyby to były całe mapy czy questy to jeszcze bym zrozumiał to całe poruszenie, ale naprawdę
tak wam żal głupiej kurtki, którą i tak każdy po chwili zastępuję lepszą oraz kupca,
który nie ma w sumie niczego specjalnego? Dla tych dupereli kupiliście EK? Ja też dostałem
przed premierą gry DLC, które nie było dostępne żadną inną metodą, ale wisi mi to, że
teraz każdy może z niego skorzystać. Mi to rozgrywki absolutnie nie zmienia, a przynajmniej
inni mogą na tym skorzystać. Owszem, można czuć się zawiedzionym, ale zachowując się
jakby ktoś wam zabrał lizaka sami sobie wystawiacie świadectwo.

A jaką mam w tej chwili gwarancję, że przy następnych problemach jako rekompensata do sprzedaży nie trafi popiersie albo artbook ? Tu chodzi o zasadę a nie o jakąś tam pikselową rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadną.
A artbook jest jako bonusowy content dla wersji z GOGa w formie PDF - na upartego jak jakiś pirat go zapodał w sieci, każdy może go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:16, Nirvash031 napisał:

Pytanko, czy wam też wiesiek otwiera sie w małym okienku bez opcji powiekszenia?


No raczej nie, bo to dopiero by było krzyku na forum :P Masz w opcjach włączony pełen ekran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie

Spoiler

walkę z Letho

w pierwszym akcie i muszę powiedzieć że jest ona masakryczna: Geralt bardzo długo reaguje na komendy,długo się podnosi,długo też używa znaków,często nie chce blokować - przeciwnik najczęściej nawet nie wdaje się w szermierkę i bez przerwy używa znaków tak,że często nie jestem w stanie zareagować a już nie żyję ...
menu wyboru znaków jest kompletnie nieporęczne w takiej walce ( ctrl ),szkoda że znaków nie można wybierać cyferkami 1,2,3,4,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie wiem czemu ta walka jest dla Ciebie trudna. Trzymaj Letho na średnim dystansie i jak będzie atakował to unik, i ataki w plecy . Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 19:33, lis_23 napisał:

szkoda że znaków nie można wybierać cyferkami 1,2,3,4,5.


Oczywiście, że można (5,6,7,8,9), sprawdź w opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee z tego co się orientuję to można wybierać znaki cyferkami. A menu z ctrl jest całkiem spoko, mi tam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 19:16, matis9988 napisał:

Tak zrobiłem, ale w dodatkach w launcherze jest ikonka, że trzeba pobrać.

Launcher sprawdza najpierw czy DLC są zarejestrowane, ponieważ instalki darmowych DLC wypuszczone wczoraj przez CDP całkowicie pomijają proces rejestracji w launcherze to ten ich nie widzi. Odpal grę i sprawdź czy będziesz je miał w ekwipunku, jeśli tak to po prostu olej launcher :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować