Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

1. Jeszcze nie umiesz grać
2. Nie masz dobrego stalowego/srebrnego miecza
3. Nie masz dobrej zbroi
4. Nie masz rozwiniętej postaci
5. Nie używasz dobrze znaku Quen
6. Wszystkie powyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też po wygranej w kości z krasnoludem w Vergen (nie pamiętam jego imienia) mieliście dostać miecz księżniczki Xentii (czy jak jej tam) i nic nie dostaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:35, Kraju napisał:

Po lewo od karczmy, masz bramę do portu, a obok niej jest budynek. Jest to siedziba niebieskich
pasów i tam właśnie jest Roche''a. Pod schodami

Spoiler

spotykamy posłańca od Talara.



hagen321
Na tej stronie: http://www.wiedzmin2.gram.pl/koszulki/

Losiunio
Aby dostać DLC "z facebooka", należy wysłać mail pod ten adres: ultimatemage@support.thewitcher.com.


Trzeba coś specjalnego pisać, że się zapisało na fb czy coś w tym stylu? Skąd to info btw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co muszę się tak męczyć ? Quen nie używam tylko powalenia, ogłuszenia
Nie moge ulepszyć bo aksy nie mam

Ale w tej pieczarze jest ich ponad 15 i jak mnie otoczą to 2 sekundy i gine.
Co najpierw brac zadania te do mniejszego wykazania a te z ciezsza walką jak rozwine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porób najpierw zadania w mieście, rozwiń postać, tam jest sporo broni, pancerzy i dobrych recept - starczy poszukać.
Jeśli nie używasz Quen to najwyższa pora zacząć, inaczej gra będzie dla Ciebie niesamowicie trudna.
Do pieczary pójdziesz jak będziesz miał dobry miecz srebrny, wtedy będziesz paskudy kosił dwoma atakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 20:34, gumisfajnymis napisał:

/.../


Jeśli naprawdę ci źle idzie to weź na Ustawienia -> Poziom trudności -> Niższy niż masz...

Albo

Poprostu użyj głowy ;] Uniki uniki proszę pana,albo Jaskółka + Quen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem stary save.. zrobiłem reset talentów i powiem tak.. magia jest overpower;d Dosłownie 10 przeciwników zniknęło w mgnieniu oka. Ulepszony quen + ten nowy znak +bonusy z talentów do znaków/zbroi itp. robi miazgę. Kto to widział aby na trudnym igni obszarowo zabierał 50% hp i podpalał przeciwnika oO do tego slow motion innym znakiem i koniec walki. Magik jest naprawdę mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 20:47, gumisfajnymis napisał:

A jak zrobic aby mniec pod reka aard i Quen ?
Bo z boku jest ard a drugie wolne pole jest i chciałbym je uzupełnić.

Drugie wolne miejsca uzupełniasz petardami, pułapkami i nożami do rzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz odpowiedź, bo ten zasilacz to szrot.
OCZ ModXStream Pro 600W - cena około 250zł. Za błędy młodości trzeba czasem zapłacić =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:18, prior1 napisał:

słabszy sprzęt = więcej bugów
mocny sprzęt = mało bugów lub ich brak


Większej bzdury w życiu nie czytałem, gdzie paradoksalnie na moim 3.5 letnim PC [E8400, GTX 260, 4GB Ram DDR2] gra działa nieporównywalnie lepiej niż na kompie brata mającym niecałe 2 miesiące [i7 2600k, GTX 580, 6GB Ram DDR3]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupy przeciwników na początku gry możesz kosić jak żyto spamując w nich petardami Gwiazda Tańcząca. Nie dość, że obrażenia wysokie, to jeszcze obszarowe, i do tego podpala. Zainwestuj w przepis i zawsze noś przy sobie kilkanaście na wyprawy na potwory lub większe bitwy. Na początku gry nie ma nic lepszego na grupy wrogów, niż ta petarda i pułapki. Rozstawianie pułapek przed walką jest czasochłonne i trzeba jeszcze w nie przeciwników wprowadzić, więc osobiście ich nie używam, ale petardy są naprawdę, naprawdę potężne.

EDIT: Pytanie - czy wersja GOG różni się od pudełkowej tylko i wyłącznie plikami witcher2.exe i paul.dll? Bo mam zamiar wypróbować zainstalowanie patcha do wersji GOGowej na retailową z zastąpionymi tymi dwoma właśnie pliczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2011 o 21:09, Khasim napisał:

EDIT: Pytanie - czy wersja GOG różni się od pudełkowej tylko i wyłącznie plikami witcher2.exe
i paul.dll? Bo mam zamiar wypróbować zainstalowanie patcha do wersji GOGowej na retailową
z zastąpionymi tymi dwoma właśnie pliczkami.



Patch z GOGa nie siądzie raczej na wersji GOG.
A czy się rożni tylko plikami exe.. nie mam pojęcia, to trzeba by raczej wszystkie pliki z folderu bin porównać chociaż rozmiarami i było by jasne czy są jeszcze jakieś różnice czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 250zł to lepszym wyborem będzie SEASONIC S12II 520W albo XFX Core 550W. O zasiłkach OCZ już różne opinie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym [ten zasilacz siedzi w kompie mojego brata którego krótka specyfikację masz wyżej i nie widziałem żadnych problemów, z reszta nigdy nie miałem problemów ani z Ramem ani z PSU od OCZ]

Ale może być też pośredni [czyli ani OCZ ani Seasonic] np : Fractal Design 550W Tesla lub Antec High Current Gamer 520W.

A jak już SEASONIC to bardziej bym się skłaniał w stronę modelu M12II-620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem zapytac o cztery rzeczy:
1. Jak wygląda umiejętnośc mutant, z drzewka alchemika-ta, którą się aktywuje przez adrenalinę-tzn. jakis dodatkowy efekt, animacja, itp?
2. Dla tych, którzy przeszli drugi akt po stronie Iorwetha:

Spoiler

kto jest faktycznym trucicielem Saskii?

Bo przeszedłem grę i nie mam pewności co do tego...
3. Nie mam żadnego DLC, ktoś mógłby powiedziec co takiego ma na sprzedaz tajemniczy kupiec? Albo link do tego?
4. Czy jest opcja gdy nie ma się na kompie Wiedźmina 1, dostac save'a z jedynki od kogoś życzliwego do wykorzystania w dwójce (tego z wiedźminem po stronie zakonu, bo z tego co wiem pozostałe dwa wybory nie mają wpływu na fabułę).
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować