Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mam nadzieje, że to nie ty wysyłasz mi zawirusowane wiadomości na mojego gramsajta, bo jeśli tak to skończy się to u moderatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą pewny jestem że to od ciebie. Daruj sobie, nie bądź gnojem, ja na takie numery nie daje się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorośnij dzieciaku...
I nie, aż tak istotnym trollem tego świata nie jesteś, żebym sobie głowę zawracał pisaniem do ciebie PW.

A za swoje chamstwo mam nadzieję dostaniesz adekwatną nagrodę [co argumenty do dyskusji odparowały to rzucamy obelgi.. typowe].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 18:31, Liqid napisał:

Swoją drogą - to czego najbardziej mi w grze brakuje, to większej ilości akcji pokroju
tej - http://www.youtube.com/watch?v=h6h1Yug59Bs . Zróbże ktoś prawdziwie filmowego RPGa...


Właśnie dzięki temu (i dwóm fajnym historiom opowiedzianych w obozie niebieskich pasów w akcie II jak ta
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67839&pid=143
cieszę się, że wybrałem ścieżkę Roche''a.
Dla mnie facet lepszym kompanem byłby niż Jaskier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, przechodzę grę czwarty raz i dopiero teraz dokończyłem w ścieżce Roche''a quest

Spoiler

Sprzed Stuleci

. Najtrudniejsza, do kuźwy nędzy, walka w całej grze (
Spoiler

tj. walka z Operatorem

). Męczyłem się przy niej tak długo, że w końcu przełączyłem poziom trudności na łatwy (grałem na trudnym) i jeszcze parę razy umarłem... Głównie przez błędy gry, zresztą, w takim ciasnym pomieszczeniu nie da się wygrać grając szermierzem (bo jakbym miał maga i jechał na ulepszonym Quen to bym to pewnie z zamkniętymi oczami przeszedł...). Jeśli ktoś nagra, jak przechodzi tę walkę jako czysty szermierz albo alchemik na poziomie trudnym, to wybuduję tej osobie pomnik. Z ciepłej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy te darmozjady wreszcie naprawią DLC, wciąż błąd połączenia przy próbie pobrania... Nie pomaga nawet stanie na głowie z jedną stopą poza oknem, a na niej komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 08:50, Undertaker napisał:

Ciekawi mnie, czy te darmozjady wreszcie naprawią DLC, wciąż błąd połączenia przy próbie
pobrania... Nie pomaga nawet stanie na głowie z jedną stopą poza oknem, a na niej komputer.


Bo menu jest z... walone wejdź na stronkę Wieśka i pobierz normalne pliki exe zainstaluj i graj bez problemu. W nagrodę za wysiłek dostajesz wszystkie dlc.
wystarczy przeczytać pkt. 12 posta u góry strony
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 11:43, Kraju napisał:

Gdzie w Vergen znajdę schemat

Spoiler

Zbroi Drauga

?

Spoiler

Albo u rzemieślnika w namiocie, albo u krasnoluda naprzeciwko. Gdzie ich znaleźć masz na mapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedn pytanko. Gdzie znajdę zejście do kopalni w Vergen? Muszę tam spotkać

Spoiler

Yarpena Zigrina

, przynajmniej tak mi pokazuje na mapce, a szukam i szukam i nie mogę znaleźć zejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 12:01, Kraju napisał:

To jeszcze jedn pytanko. Gdzie znajdę zejście do kopalni w Vergen? Muszę tam spotkać

Spoiler

Yarpena Zigrina

, przynajmniej tak mi pokazuje na mapce, a szukam i szukam i nie
mogę znaleźć zejścia.

Oż fak. Pomyliłem się.

Spoiler

Idziesz przecież ścieżką Iorwetha. To schemat zbroi ma kupiec między główną bramą do miasta a wewnętrzną bramą. Jak już wziąłeś questa z kopalnią to zaznacz go na mapie i powinieneś znaleźć Yarpena.


EDIT:
Spoiler

Zejście do kopalni jest w pobliżu domu Cecila Burdona. Jego dom jest tak trochę na wzniesieniu, a wejście jest zdaje się na takim placyku z krasnoludami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonując questy znalazłem

Spoiler

Yarpena

i resztę kompanii. Teraz mam się udać do domu starosty, więc na pewno wejście znajdę. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować