Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2011 o 04:40, Wojman napisał:

Oto przyklad "fachowosci" dziennikarskiej czyli wideo z unboxigu Edycji Kolekcjonerskiej
Wiedzmina 2 :) http://www.youtube.com/watch?v=LOWiEhdy09Q

W gruncie rzeczy można to odebrać za pochwałę. Facet kupił edycję standardową, a myśli, że to EK, a w dodatku jest zadowolony z jej zawartości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko: Wam też dość długo wychodzi gra do menu w trakcie rozgrywki ("esc")? U mnie to trwa jakieś 10sek. Zapisy ważą 650mb, gram na ultra bez przycinek, więc problem na pewno nie dotyczy kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku rozgrywki trwa to krótko [prawie natychmiastowo] ale po dłuższym graniu [1-2h] spowolnienie wynosi ładnych kilka sekund.
Ot taki urok partacznego silnika [trzeba liczyć że kolejne patche 1.2-1.6 poprawią wszystkie problemy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym właściwie jest ta zaklęta moneta dodawana do pudełkowej wersji gry? W samej grze nie napotkałem niczego podobnego, nie licząc symbolu ładowania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Występuje w Akcie II,

Spoiler

wątku Roche''a.

Moneta jest symbolem buntu wojsk Kaedwen przeciw Henseltowi, który znowu zaczął paktować z Czarnymi. Mało tego, u kogo Detmold taką monetę znajdzie, tego czeka bolesne przesłuchanie i stryczek.

Paszkwil dołączony do monety też tego właśnie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed patcherm, grajac na exe z gog.pl czekałem 2 sekundy, teraz dłużej, o wiele.

Save u mnie wazy... 2.31 gb. Nie usuwałem od początku I aktu a gram już drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem Wiedźmina 2 na GOG.com, udało mi się zainstalować wersję PL oraz dodatki podane wyżej na tym forum. Jednak nie mam dostępu do DLC Kłopoty z trollem z poziomu launchera. Czytałem że jest on darmowy tak więc chciałem skorzystać z okazji. Wie ktoś jak go pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj patch 1.1, jest on już wbudowany do tej wersji gry. Inaczej nie uda Ci się go pobrać/zdobyć, gdyż aktualnie serwery nie działają i żadnego DLC nie da się pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spatchowałeś grę patchem 1.1, to troll już będzie zainstalowany. Patch 1.1 sam w sobie zawiera dlc z trollem. Nawet jeśli nie pojawia się w launcherze, to będzie ono w grze. Zobacz czy masz w katalogu CookedPC plik o nazwie troll.dlc. Jeśli tak, to wszystko powinno być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yupi jakieś 2 dni temu skończyłem grę po stronie

Spoiler

roche''a

i jak wrażenia gra smakowita bugi mi nie doskwierały fabuła miodzio tylko szkoda że tak urwana liczę na darmowe dalsze dlc a na ten czas próbuje ścieżkę druga podejmując innych wyborów
Spoiler

pióropusz padł Arjan też ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym sprzedzeniu w grze, ostatnio po godzince, dwie grania, zbyt mało czasu było.
Powiem jedno 2 zceśc jest 5 razy lepsza od jedynki. W jedynce po patchi 1.5 mialem wiecej problemów niz teraz po patchu 1.1
Najgorzej jest przyzwyczaić sie do systemu walki. Jak naarzie koncze I akt, nie spiesze sie dużo rozglądam się i wykonuje wszystkie mozliwe misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


- czy trofea (mam na razie tylko z nekkera) w tej części pełnią rolę podbijania statystyk - nikt ich nie kupi itd. jak to było w jedynce?
- czy ksiazki o potworach czyta sie tylko po to zeby wykonac zadanie? bez ksiazek mozna wszystko w sumie wyjac z danego potwora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 15:27, moonman napisał:


- czy trofea (mam na razie tylko z nekkera) w tej części pełnią rolę podbijania statystyk
- nikt ich nie kupi itd. jak to było w jedynce?


Nie trofea można sprzedawać, można ich mieć po kilka sztuk z danego potwora [oprócz trofeów unikatowych z bossów np], a noszenie takowego przypiętego do wiedźmińskiego haka daje różnorakie bonusy [zależnie od trofea]

Dnia 31.05.2011 o 15:27, moonman napisał:

- czy ksiazki o potworach czyta sie tylko po to zeby wykonac zadanie? bez ksiazek mozna
wszystko w sumie wyjac z danego potwora...



Z tego co się zorientowałem to książki dają nam stopnie wiedzy o danym stworze, im wyższy stopień tym lesze z niego loty i tym więcej obrażeń mu zadajemy [przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie po czytaniu książek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 15:27, moonman napisał:

- czy trofea (mam na razie tylko z nekkera) w tej części pełnią rolę podbijania statystyk
- nikt ich nie kupi itd. jak to było w jedynce?

Kupić kupią, ale nie opłaca się sprzedawać, bo jest słaby przelicznik. Lepiej od razu wyrzucać niepotrzebne przedmioty.
Tak, podbijają statystyki.

Dnia 31.05.2011 o 15:27, moonman napisał:

- czy ksiazki o potworach czyta sie tylko po to zeby wykonac zadanie? bez ksiazek mozna
wszystko w sumie wyjac z danego potwora...

Nie, jeszcze dla własnej przyjemności ;)
Aczkolwiek ja sam wolę zaciukać potwory i tak je poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 15:27, moonman napisał:


- czy trofea (mam na razie tylko z nekkera) w tej części pełnią rolę podbijania statystyk
- nikt ich nie kupi itd. jak to było w jedynce?
- czy ksiazki o potworach czyta sie tylko po to zeby wykonac zadanie? bez ksiazek mozna
wszystko w sumie wyjac z danego potwora...


trofea podnoszą staty jak ci nie pasują możesz sprzedać spoko kupują ;D
książki czytasz żeby zdobyć wiedzę o potworze (potem możesz ją sprzedać) ale równie dobrze możesz wiedzę nabyć poprzez praktykę ;D
przyznam, że nie sprawdzałem jak na zlecenie ma poziom wiedzy ;(

uups za długo chyba pisałem posta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 15:31, Pietro87 napisał:

Z tego co się zorientowałem to książki dają nam stopnie wiedzy o danym stworze, im wyższy
stopień tym lesze z niego loty i tym więcej obrażeń mu zadajemy [przynajmniej ja odnoszę
takie wrażenie po czytaniu książek]

Te same bonusy zdobędziesz zabijając odpowiednią ilość potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować