Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Próbują obrócić faila w żart.
Ech, napisaliby chociaż "Nawaliło to i to, stało się to i to, naprawianie tego zajmie nie wiemy, jak długo. Bardzo nam przykro". A zamiast tego napisali tylko "naprawienie zajmie nie wiemy, jak długo, sorry".
Pienić się nie będę, poszedłbym spać gdyby nie to, że spałem od 19 do 23 specjalnie po to, żeby nie być śpiącym w nocy. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałem tak, że jednak niedługo powinno odpalić i nas podpuszczają. Jak tak nie będzie to ewidentnie mają na nas wy...łożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 01:22, Kraju napisał:

Nowa notka: "Świt o 4:40, nie? :)" Oni się z nas nabijają czy co jest grane? Dla mnie
to wygląda jakby robili z nas idiotów. Przynajmniej ja to tak odbieram.


CD Projekt RED, ani CD Projekt nigdzie nie podały takiej notki. Poinformowano, że powinniśmy uporać się z problemem przed świtem. Robimy co możemy i konsekwentnie zbliżamy się do uruchomienia procesu aktywacji i rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 01:28, Miliydan napisał:

CD Projekt RED, ani CD Projekt nigdzie nie podały takiej notki. Poinformowano, że powinniśmy
uporać się z problemem przed świtem. Robimy co możemy i konsekwentnie zbliżamy się do
uruchomienia procesu aktywacji i rejestracji.


Skoro to nie CDP ani CDPR, to kto to jest?
http://disqus.com/twitter-18759851/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dzisiejszej obsuwy premiery EK, ludzie w REDzie podzielili się na frakcje. Chcecie się przyłączyć?

WTF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Osobiście wybrałem Patriotę, ale wśród zespołu wydaje się być najwięcej Buntowników. A tak na serio - ciągle pracujemy. I ciągle aktualne - przed świtem. :)"

Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować