Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun z gry Prison Break

18 postów w tym temacie

Podoba mi się odwzorowanie postaci. A reszta? Hmmm... Mam mieszane uczucia, z jednej strony może to być dobra gra, z drugiej czasami wygląda dziadowsko. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na fali popularności serialu na pewno już nie skorzystają. Może dzięki temu dopracuję grę do poziomu Kronik Riddicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widać to z fabułą nie powinno być najgorzej, tylko ten gameplay martwi, bo wygląda dość drętwo (jak SC trzeciej kategorii). Fajnie przynajmniej, że będzie można usłyszeć prawdziwych aktorów, a nie "sound-alike''ów", mimo to raczej się nie skuszę. Chyba, że w jakiejś taniej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie dobrze.
IMO wygląda lepiej niż LOST. Znaczy się rozgrywka ogólnie.
Spójrzmy też na to z tej strony że nie będzie miała dużych wymagań :D

Lubię PB więc poczekam na więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOSTy mi się bardzo spodobały do tego stopnia, że kupiłem od razu fulla. Teraz też się zastanawiam czy by nie kupić tego cacuszka. Pytanie tylko ile to może kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon SERIALU był emitowany lata temu, co nie zmienia faktu, że jest to najlepszy sezon i gra na jego podstawie może przyciągnąć parę osób, które będą sobie chciały powspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera stwierdzam, że jeśli ładnie połączą to fabularnie z pierwszym sezonem serialu i nie skopią mechaniki rozgrywki to może być całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wyszła po pierwszej lub w czasie drugiej serii emitowanej w TV to na pewno trochę by zarobiła. A teraz może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować