Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter nie miał racji w sprawie Borderlands

25 postów w tym temacie

Twórcy Borderlands w przeciwieństwie np. do Infinity Ward tworzyli grę dla graczy a nie wyłącznie dla pieniędzy i IMO to dobrze, że gracze to docenili. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:25, PJ_MW napisał:

Twórcy Borderlands w przeciwieństwie np. do Infinity Ward tworzyli grę dla graczy a nie
wyłącznie dla pieniędzy (...)


I Ty w to wierzysz? ;) Gry zawsze robione są przede wszystkim dla pieniędzy. Ważne jest jednak, żeby deweloper postarał się, aby gra jak najbardziej pasowała do gustu docelowym nabywcom tytułu, a z tego zadania Gearbox spisało się przy tej produkcji doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:54, Azuredragon napisał:

I Ty w to wierzysz? ;) Gry zawsze robione są przede wszystkim dla pieniędzy. Ważne jest
jednak, żeby deweloper postarał się, aby gra jak najbardziej pasowała do gustu docelowym
nabywcom tytułu, a z tego zadania Gearbox spisało się przy tej produkcji doskonale.


Ja w to tez wierze, poniewaz oni podchodza do grania z pasja przede wszystkim. To nie byla gra robiona pod przymusem, ze jak jej nie zrobia to ich wydawca im nie zaplaci z jakis dziwnych prowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozczarowali bo obiecali 5 milionów (miliardów?) broni i losowe lokacje jak w Diablo 2, żeby każda następna rozpoczęta gra nigdy nie była taka sama, a dali stałe lokacje i itemy z bossów zawsze takie same leciały + mobki miały kilka stałych schematów broni, więc z danego nam mobka nie mogło polecieć więcej niż kilkanaście różnych broni więc się właściwie bronie powtarzały, a liczyłem na coś w stylu, że jak raz znajdę broń to drugi raz już mi się to nie uda :/ Ale gra pomimo niedotrzymanych obietnic i tak była bardzo dobra i nie żałuję wydanych na nią pieniędzy, ale DLC sobie odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:54, Azuredragon napisał:

> Twórcy Borderlands w przeciwieństwie np. do Infinity Ward tworzyli grę dla graczy
a nie
> wyłącznie dla pieniędzy (...)

I Ty w to wierzysz? ;) Gry zawsze robione są przede wszystkim dla pieniędzy. Ważne jest
jednak, żeby deweloper postarał się, aby gra jak najbardziej pasowała do gustu docelowym
nabywcom tytułu, a z tego zadania Gearbox spisało się przy tej produkcji doskonale.


Gearbox cały czas stara się dopracowywać grę, ciągle powstają nowe dodatki DLC, widać, że to co robią, robią z pasją(jak to wspomniał wubeikk) i chodzi im pewnie bardziej o zadowolenie i radość z gry potencjalnych nabywców bardziej niż np. twórców najnowszego Modern Warfare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:17, Bravo4 napisał:

O co mu chodzi że "BioWare chodzi po wodzie " ? :P


Yyy... Są boscy? ;D ^^

P.S.
Według mnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grey_Wolf LOL! Jakiego patcha? Gra już dawno jest w wersji 1.21 (ukazały się 3 patche), natomiast patch polonizacyjny doczekał się już drugiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:17, Bravo4 napisał:

O co mu chodzi że "BioWare chodzi po wodzie " ? :P

1. Są boscy (to chyba był żart)
2. Dzieli ich tylko cienka granica przed utonięciem (klęską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka nigdy jej nie ukonczylem ale dotarlem cos do 31 lvl syreną:D Pozniej zaczynala doskwierac monotonia (ale to tylko ja tak mam ze wszystkie gry mi sie nudza wiec to nie jest wada gry) wiec sobie odpuscilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:17, karolekx23x napisał:

Trzeci , potem czwarty a nie mogli jeden duży dodatek ?


Wolałbyś wydać od razu 30 dolarów? Ja wolę wydawać po dziesięć i dawkować sobie grę. Wydawanie dużych dodatków to pomyłka. Ideałem biznesowym jest Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 02:37, TobiAlex napisał:

Grey_Wolf LOL! Jakiego patcha? Gra już dawno jest w wersji 1.21 (ukazały się 3 patche),

I całe, ze przeproszeniem, gówno poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie cieszę się z tak dużego wyniku gry, zwłaszcza, że myślałem podobnie jak Pachter. Gra nie miała jakiejś dużej reklamy pokroju MW2, a sprzedała się całkiem sensownie. Popierajmy gry oryginalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować