Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska gry Alan Wake w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

33 postów w tym temacie

gram.pl

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat, Alan Wake, ukaże się 21 maja. Już teraz możecie zamawiać edycję kolekcjonerską tej produkcji w ofercie pre-order sklepu gram.pl, gwarantującą dostawę dwa dni przed premierą!

Przeczytaj cały tekst "Edycja kolekcjonerska gry Alan Wake w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica 30 zł ? To chyba jakis podstęp ale cóz teraz kiedy wiem co jest w EK to raczej nie podstęp uboga jest strasznie a ksiązek po angielsku już mam mnóstwo. Jedyne co dobre to OST. Nic ciekawego i nie warte 160 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 19:22, heros123456789 napisał:

ktoś tu miał pomysł z latarką i gram.pl go wzięło pod uwagę :P

To nie gram.pl, to Microsoft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś podejrzanie tanio zwykła wersja:] swoją drogą to chyba te szumnie zapowiadanie lepszych cen gier na xbox''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie powiem ceny obu wersji całkiem atrakcyjne. Standardowo premierówki do tej pory zawsze po 200 także to 30 zł taniej a w cenie innych premier kolekcjonerka, nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:16, akne napisał:

> ktoś tu miał pomysł z latarką i gram.pl go wzięło pod uwagę :P
To nie gram.pl, to Microsoft :)


Na jedno wychodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, aby złożyć zamówienie - wraca mi do strony głównej sklepu. A zależy mi na zamówieniu do 28.02, bo wtedy będę miał darmową wysyłkę kurierską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:00, TobiAlex napisał:

Mam problem, aby złożyć zamówienie - wraca mi do strony głównej sklepu. A zależy mi na
zamówieniu do 28.02, bo wtedy będę miał darmową wysyłkę kurierską :P

Na jaki produkt chcesz złożyć zamówienie? I opisz mi kroki, jakie wykonujesz. Najlepiej mailem, żeby nie robić offtopa: anna kropka stanulewicz małpa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocho - wersja standardowa z latarką (hehe, pamiętam że jakieś nerdy o to marudziły).

Kolekcjonerka też wyglada niezgorzej - soundtrack (to zawsze cenię, muzyki z kilku gier lubię sobie posłuchać do dziś, nawet jeśli w gry juz nie gram) na płycie (bez jakiś bzdur w rodzaju zasysanie z sieci), DVD z "making of" - też fajnie, książka - git, ale moze być kiepska (no zobaczymy), pierdoły dla awatara mnie nie interesują, zaraz, zaraz - czegoś mi tu brakuje ?

No tak - nie ma kodu na pierwsze DLC, które Remedy ma robić po premierze (w edycjach przeznaczonych na rynki UE jest). Czyli MS Polska znowu próbuje wydymać rodzimych graczy - ja jednak podziękuje, portfel schowany, a "bossów" polskiego oddziału pozdrawiam środkowym :-) Pan Mirski pewnie znowu będzie płakał po forach i odwracał kota ogonem (dlaczego te kody z polskich wersji są zawsze wykradane, toż to syf, kiła i mogiła), ale guzik mnie to obchodzi. Siostra siedzi w UK, jak zjedzie w lipcu do Polski to przywiezie Alanka w wersji nieokrojonej ;-)

ps. Jak ktoś ma ciśnienie żeby jednak kupić w Polsce, to IMO wersja zwykła wydaje się całkiem przyzwoita, cena też od biedy do przełknięcia a latarka wyglada niezgorzej ;-) Co do kolekcjonerki sprawa jest jasna: produkt z wykradzionym kodem = produkt wykastrowany, niepełnowartościowy, okrojony. No chyba że ktoś z ekipy gram.pl zapomniał o tym DLC napisać, ale coś mi się nie wydaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 00:07, Lordpilot napisał:

ps. Jak ktoś ma ciśnienie żeby jednak kupić w Polsce, to IMO wersja zwykła wydaje się
całkiem przyzwoita, cena też od biedy do przełknięcia a latarka wyglada niezgorzej ;-)


Na Allegro 8 zł bez wysyłki. Naklejka jakieś grosze w agencji gadżeciarskiej. Grawerunek dużo droższy niż sam przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do DLC to w tym wypadku sprawa nie jest przesądzona. A skoro informacja nie była pewna, nie chcieliśmy Was, drodzy klienci gram.pl, wprowadzać w błąd.

Jak tylko ostatecznie zapadnie decyzja co do DLC to z pewnością będziecie mogli o tym przeczytać w stosownym newsie.

PS. Specjalnie dla Was wynegocjowaliśmy ceny jakie widzicie, więc już jest postęp. Jeśli chcecie kod do DLC dla Alana Wake''a, to uzbrójcie się w cierpliwość. Pracujemy nad tym byście go dostali - jednak na dzień dzisiejszy niczego nie możemy potwierdzić.

Serdecznie zapraszam wszystkich do składania zamówień przedpremierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Na Allegro 8 zł bez wysyłki. Naklejka jakieś grosze w agencji gadżeciarskiej. Grawerunek

Dnia 27.02.2010 o 00:45, Vojtas napisał:

dużo droższy niż sam przedmiot.


Vojtasie wiem jak to działa - w firmie załatwiałem takie sprawy - jakie logo na ulotkach, jak mają wyglądać długopisy firmowe, kubeczki, kalendarze, itp. I kto przede wszystkim ma je dostać ;-) Niemniej cenię takie gadżety typu: koszulka, kubeczek, itp. - bo przynajmniej nie zbierają kurzu, jak choćby "noktowizor" z MW2 ;-) A ta latarka wyglada całkiem stylowo i ładnie wpisuje się w tematykę gry. 8 zł, czy nie 8 - grunt że nie wyglada jakby się miała za chwilę rozsypać :-)

@Isilothar,

Specjalnie dla Was wynegocjowaliśmy ceny jakie widzicie, więc już jest postęp.

No ok - tu się zgodzę. Pewnie łatwo z M$ się nie negocjowało ;-) Liczę choćby na to, że po prostu podacie (jak już będziecie wiedzieć) czy będzie ten kod czy nie. Żeby nie wprowadzać ludzi w błąd. Bo w takim np. amazon.uk cena kolekcjonerki (wg.dzisiejszego kursu funta) to około 181 zł (bez wysyłki). A ichnia wersja kod ma - więc sprawa jest jasna.
Natomiast jeśli ten kod załatwicie - cóż przeżyjecie małe oblężenie sklepu :) O kilka złotych nie chodzi, a przesyłki krajowe jednak idą szybciej ;-)

ps. W wersji z amazon nie widze latarki, więc mają za to minusa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować