Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne gry Ubisoftu w panteonie zabezpieczeń

202 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2010 o 19:41, Principes napisał:

Z wypowiedzi na forum Steam, Ubisoftu i innych (tudzież wyników wyszukiwania w google)
wynika, że owszem, ACII trafił w pirackie łapska, ale w postaci zwykłej kopii zawartości
płyty (obrazu), co zrobić może nawet pięciolatek. Grać się w toto nie da i w najlepszym
interesie wszystkich szanujących się graczy jest jak najdłuższe trwanie takiego stanu
rzeczy.
Skoro klamka zapadła i zabezpieczenie wprowadzono , niech przynajmniej okaże się skuteczne.


Skoro tak twierdzisz ;) http://www.youtube.com/watch?v=-phtiEVZzhw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 18:15, Terrorite napisał:

Jako ze wiesc gminna niesie ze AC2 juz zostal zlamany i jesli nie jest to fake nie pozostaje
mi nic innego niz pogratulowac panom z Ubisoftu pieknego strzalu we wlasne kolano i dalsza
dyskusje o ich zabezpieczeniach moge uznac za zbedna. Have nice day Ubisoft.


sprawdzilem 5 minut temu co tam na scenie slychac - gra jeszcze nie zostala zlamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zgłoszę do Ubi z pomysłem zabezpieczenia,który spodoba się większości graczy.
Do każdej gry będzie dołączana pani w wieku 18-22 lata, która to w seksownym stroju będzie wkładała nam ;) płytę do napędu oraz będzie wpisywała tajny kod tylko jej znany ;)
Tylko co na to moja narzeczona powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

Nie da sie nawiazac wiezi z klientem w tej branzy bo jest bardzo... zroznicowana?.

Valve, Blizzard, Bioware, Stardock, pewnie znajdą się i inni.

Principes

Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

A okienko logowania pan przegapił? To oryginalna kopia gry.

Lub "witamina" tak działa, że gra myśli, ze loguje się na serwer Ubisoftu ;-)
Wyjaśni się pewnie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

a co mial adolf do dyspozycji ? kraj na skraju bankructwa i o to mi chodzi.


Mial na skraju banktructwa, doprowadzil do ruiny. I z tym swiatem tez nie przesadzajmy, nawet calej Europy nie zdobyl a w Afryce dostal po pysku. Do podboju swiata to mu jeszcze wiele brakowalo.

Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

sorry, ale telefon to cos zupelnie innego niz gra. Uzywam tej samej sieci dobre 7 lat.
A gry ? Raz kupuje takie, raz inne, a czasem wcale. Nie da sie nawiazac wiezi z klientem
w tej branzy bo jest bardzo... zroznicowana?. Zadnen wydawca nie specializuje sie w konkretnych
grach (bo wlasnie "stalosc" przyciaga klienta) - kazdy wydaje rozne pozycje na rozne
platformy itd. Sa lata ze ktos wydaje same gnioty, a czasem same hity.


Blizzard, Bioware, Relic, Valve... Ja poza MMO kupuje gry tych producentow i czuje sie z nimi zwiazany bo wiem ze dostane produkt dobry, i jakos ani Bio, ani Blizz czy Relic nie wyrywaja sie z uberpro zabezpieczeniami ktore juz zostaly prawdopodobnie zlamane. Jesli Ubisoft nie umie utrzymac graczy poziomem gier to tym gorzej dla niego. I wlasnie, telefon to ten gadżet ktorego uzywasz z konkretna siecia, tak jak gra to ten gadżet ktorego uzywasz od odpowiedniego wydawcy. Ale produkuje kto inny.

Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

taka ochrona i srodki bezpieczenstwa sa nawet w supermarkecie jak pracujesz na kasie
- a sprwadzaja Ci wszytko jak wchodzisz i wychodzisz - znajoma byla pare tygodni kasjerka
;)


Nie taka, zapewniam cie.

Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

... no to niech bedzie RP i juz. 10 lat ? Dostajesz wezwanie, ponaglenie, ponaglenie
numer 2, wpisujesz na liste dluznikow i sprzedajesz dlug prywanej firmie.


Ide do lekarza raz, ide drugi, trzeci... i moge przeciagac ile chce bo: nie stawil sie ze wzgledu na zly stan zdrowia.

Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

co mnie to obchodzi? myslisz ze kazdy pirat to niewyplacalny biedak ? ze kazdy u nas
w kraju uzywa nielegalnie softu i gier bo nie ma na to srodkow ? o naiwnosci... Jak kogos
zaboli grzywna ~400-500 zlotych za gierke to bedzie pilnowal dzieciaka. I piractwo sie
zacznie zmniejszac.


Co cie to obchodzi? To kogo nazywales antyspolecznikiem i po co twierdziles ze kochasz ten kraj. Jakim sposobem piractwozacznie sie zmniejszac? Kara za przejazd bez biletu to okolo 100x cena biletu, i co? I ludzie dalej jezdza bez, a przeciez sa kontrolerzy, lapia, wypisuja mandaty, sratatata, i w dodatku trwa to juz dluzej niz w ogole istnieje pojecie gry komputerowej. Wiec nie gadaj o zmniejszaniu sie piractwa. Poza tym jak sobie to wyobrazasz? Jak chcesz lapac tych piratow? Naloty do domow robic? Nie da sie, nie wolno. A gdyby sie dalo to koszty takich operacji przekraczalyby duzo te 400-500 zl. No to faktycznie, interes wszechczasow.

Dnia 02.03.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

nie widze zwiazku z fragment ktory zacytowales.


Nie widzisz zwiazku miedzy tym ze nie ma ksiazek ktorych potrzebujesz a marnym zainteresowaniem np. MEN aby ludzie ktorzy sie ksztalca posiadali odpowiednie materialy. No to faktycznie, szkoda. Zycze powodzenia w nauce w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

A date pan przegapil? Do premiery jeszcze 3 dni.


Podobno niektóre sieci rosyjskich sklepów zaczęły sprzedawać grę trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

> > Skoro tak twierdzisz ;) http://www.youtube.com/watch?v=-phtiEVZzhw
>
> A okienko logowania pan przegapił? To oryginalna kopia gry.
>
A date pan przegapil? Do premiery jeszcze 3 dni.


To pan nie wie, że sklepy często umożliwiają klientom nabycie gier przed oficjalną datą premiery? Świeży przykład: Silent Hunter 5, tytuł tegoż samego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 20:53, milten6 napisał:

> A date pan przegapil? Do premiery jeszcze 3 dni.

Podobno niektóre sieci rosyjskich sklepów zaczęły sprzedawać grę trochę wcześniej.


Tyle ze tez nie ma zadnego potwierdzenia na ten temat chociaz przeszukalem nawet rosyjskie strony wlacznie ru.akella.com. Pewnie za dzien/dwa sie dowiemy.

@Prncipes
"Z wypowiedzi na forum Steam, Ubisoftu i innych (tudzież wyników wyszukiwania w google) wynika, że owszem, ACII trafił w pirackie łapska"
"A okienko logowania pan przegapił? To oryginalna kopia gry."

Zdecyduj sie w koncu na ktoras opcje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:04, Terrorite napisał:

@Principes
"Z wypowiedzi na forum Steam, Ubisoftu i innych (tudzież wyników wyszukiwania w google)
wynika, że owszem, ACII trafił w pirackie łapska"


"... ale w postaci zwykłej kopii zawartości płyty (obrazu), co zrobić może nawet pięciolatek. Grać się w toto nie da (...)"

Dnia 02.03.2010 o 21:04, Terrorite napisał:

"A okienko logowania pan przegapił? To oryginalna kopia gry."

Zdecyduj sie w koncu na ktoras opcje ;D


Skoro cytujesz, bądź łaskaw cytować całość wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prosze cie bardzo:

Dnia 02.03.2010 o 21:15, Principes napisał:

Z wypowiedzi na forum Steam, Ubisoftu i innych (tudzież wyników wyszukiwania w google) wynika, że

>owszem, ACII trafił w pirackie łapska, ale w postaci zwykłej kopii zawartości płyty (obrazu), co zrobić może

Dnia 02.03.2010 o 21:15, Principes napisał:

nawet pięciolatek. Grać się w toto nie da

Dnia 02.03.2010 o 21:15, Principes napisał:

"A okienko logowania pan przegapił? To oryginalna kopia gry."


A skad ludzie na forum steama wiedza czy piraci moga czy nie moga grac w te gre? Masz jakies informacje ktore przed nami ukrywasz? Czy przyszli i sie tym pochwalili na "forum Steama Ubisfotu i innych" czy to tylko takie pobozne zyczenia.
I w dalszym ciagu, to piracka wersja czy oryginalna. Podejmij jakas decyzje.
Osobiscie uwazam ze nalezy poczekac 2-3 dni i sprawa bedzie jasna wiec nie ma sie co ciskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:26, Terrorite napisał:

A skad ludzie na forum steama wiedza czy piraci moga czy nie moga grac w te gre?


"Siedzą" na forach różnych bądź czytają komentarze pod "torrentami". Logiczne. Żadna filozofia, a uwierz mi, że jeśli zabezpieczenie zostanie złamane, kilku osobników nie omieszka reszty szybko powiadomić.

Dnia 02.03.2010 o 21:26, Terrorite napisał:

Masz
jakies informacje ktore przed nami ukrywasz?


Tak.
Lubię kakao. Mam słabość do dziewcząt o kruczoczarnych włosach i pięknych, głębokich niczym toń jeziora oczach.
No masz, wygadałem się.

Dnia 02.03.2010 o 21:26, Terrorite napisał:

Czy przyszli i sie tym pochwalili na "forum
Steama Ubisfotu i innych" czy to tylko takie pobozne zyczenia.
I w dalszym ciagu, to piracka wersja czy oryginalna. Podejmij jakas decyzje.


Przeczytaj posty jeszcze raz, moja odpowiedź stanie się zbędna.

Dnia 02.03.2010 o 21:26, Terrorite napisał:

Osobiscie uwazam ze nalezy poczekac 2-3 dni i sprawa bedzie jasna wiec nie ma sie co
ciskac.


Miejmy nadzieję, że zabezpieczenia przetrwa o wiele dłużej, ale to chyba płonne nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:46, Principes napisał:

Przeczytaj posty jeszcze raz, moja odpowiedź stanie się zbędna.


Na filmiku, uwazasz ze to oryginal? Moim zdaniem tam nie ma zadnego logowania, przejrzyj poklatkowo i przeczytaj komunikaty.

Dnia 02.03.2010 o 21:46, Principes napisał:

Miejmy nadzieję, że zabezpieczenia przetrwa o wiele dłużej, ale to chyba płonne nadzieje...


Ja mam nadzieje ze nie ale tylko dlatego zeby zobaczyc jak wszystkie nadete teksty Ubisoftu poszly w gwizdek i jak z tego wybrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

Mial na skraju banktructwa, doprowadzil do ruiny. I z tym swiatem tez nie przesadzajmy,
nawet calej Europy nie zdobyl a w Afryce dostal po pysku. Do podboju swiata to mu jeszcze
wiele brakowalo.


zaczynam tracic cierpliwosc... tak adolf jest be, zrobil mase zlych rzeczy - a teraz zastanow sie czego moglby doknac jakby zamiast probowac zawojowac swiat chcial stworzyc potrzezna gospodarke ? Jego osoba pokazuje ze wszystko sie da, oczywiscie naginajac pewne zasady.

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

Ide do lekarza raz, ide drugi, trzeci... i moge przeciagac ile chce bo: nie stawil sie
ze wzgledu na zly stan zdrowia.


idac tym tokiem rozumowania po co sadzic mordercow ? czy prawdziwych zlodzeji - tez moga sie w nieskonczonosc zaslaniac papierkiem...

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

Co cie to obchodzi? To kogo nazywales antyspolecznikiem i po co twierdziles ze kochasz
ten kraj.


zacytuje Pilsudskiego: Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy. Nie probuj mnie lapac za slowka, bo nie chce mi sie tlumaczyc ciagle wszystkiego jak pieciolatkowi...

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

Jakim sposobem piractwozacznie sie zmniejszac? Kara za przejazd bez biletu
to okolo 100x cena biletu, i co? I ludzie dalej jezdza bez, a przeciez sa kontrolerzy,
lapia, wypisuja mandaty, sratatata, i w dodatku trwa to juz dluzej niz w ogole istnieje
pojecie gry komputerowej.


a co by bylo gdyby nie bylo kontroli ? NIKT by nie kasowal. Zrozumiales roznice ? Na tej samej zasadzie zmiejszy sie piractwo, szegolnie gdy np: sasiad dostanie mandat za piracenie. Pokaze to ze moze spotkac to kazdego i czesc ludzi to rzuci, przeprosi sie z open sourcem itd

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

Wiec nie gadaj o zmniejszaniu sie piractwa. Poza tym jak sobie
to wyobrazasz? Jak chcesz lapac tych piratow? Naloty do domow robic? Nie da sie, nie
wolno. A gdyby sie dalo to koszty takich operacji przekraczalyby duzo te 400-500 zl.
No to faktycznie, interes wszechczasow.


jak to jak ? Tak jak teraz - przyciskaja admina, ktory udostepnia logi na podsawie ktorych jest nakaz. A ze admin obsluguje cale osiedle ? Duzo roboty nie ma.

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

Nie widzisz zwiazku miedzy tym ze nie ma ksiazek ktorych potrzebujesz a marnym zainteresowaniem
np. MEN aby ludzie ktorzy sie ksztalca posiadali odpowiednie materialy. No to faktycznie,
szkoda.


Juz widze jak MEN funduje mojej uczelni ksiazki z calego swiata :D Jak myslisz ze to realne to jestes szalony. Osoba ktora mnie uczy ma swoje prywatne zbiory i uzycza ich studentom.

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

jest niewielkie zainteresowanie wyksztalceniem ludzi mlodych


nie zgadzam sie, uczelnie wyzsze ciagle sa na przyzwoitym poziomie. Ale nasze szkolnictwo dlugo nie pociagnie.

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

za to jest wielkie narzekanie na kadry uciekajace z kraju


zawsze bedzie zachodzilo to zjawisko i zawsze bedzie narzekanie

Dnia 02.03.2010 o 20:43, Terrorite napisał:

Zycze powodzenia w nauce w takim razie.


podbudowalo sie ego, co ? :)

w sumie, mam juz dosc tej Twojej krytki bez podawania konkrentych propozycji - ciagle nic o uswiadamianiu, ciagle nic jak egzekwowac, jak karac - wszystko jest be. Szkoda mi czasu na dalsze pisanie, bo co bym nie napisal - nawet jak bedzie skuteczne, poprawne politycznie, moralne etc to bedzie "be".

Emperor out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 22:01, EmperorKaligula napisał:

zastanow sie czego moglby doknac jakby zamiast probowac zawojowac swiat chcial stworzyc
potrzezna gospodarke ? Jego osoba pokazuje ze wszystko sie da, oczywiscie naginajac pewne
zasady.


Zastanawialem sie nad tym, i jestem zaskoczony ze wybral droge najgorsza z mozliwych, gdyby probowal podbijac przez ekonomie i technologie to chociaz mielibysmy od kilkudziesieciu lat lepsze piwo w Polsce.

Dnia 02.03.2010 o 22:01, EmperorKaligula napisał:

idac tym tokiem rozumowania po co sadzic mordercow ? czy prawdziwych zlodzeji - tez moga
sie w nieskonczonosc zaslaniac papierkiem...


Alez tak sie dzieje, moze nie mordercy ale prawdziwi zlodzieje i aferzysci w naszym kraju zyja i maja sie swietnie. Dopoki ktos sie nie czepnie, bo wtedy okazuje sie ze sa schorowanym wrakiem czlowieka.

Dnia 02.03.2010 o 22:01, EmperorKaligula napisał:

a co by bylo gdyby nie bylo kontroli ? NIKT by nie kasowal. Zrozumiales roznice ? Na
tej samej zasadzie zmiejszy sie piractwo, szegolnie gdy np: sasiad dostanie mandat za
piracenie. Pokaze to ze moze spotkac to kazdego i czesc ludzi to rzuci, przeprosi sie
z open sourcem itd


Chyba ze RIAA przepchnie ze OpenSource to piractwo. Poza tym ciekawe zalozenie, nikt by nie kasowal. Czyli wynika z tego ze nasze spoleczenstwo jest ogolnie nastawione na kradziez gdzie i co tylko sie da.

Dnia 02.03.2010 o 22:01, EmperorKaligula napisał:

jak to jak ? Tak jak teraz - przyciskaja admina, ktory udostepnia logi na podsawie ktorych
jest nakaz. A ze admin obsluguje cale osiedle ? Duzo roboty nie ma.


Zrozum, zeby przycisnac admina musisz miec nakaz, prokuratorski. Zeby miec nakaz musisz miec dowody, nie masz logow nie masz dowodow. A poza tym masz w ogole pojecie ile takich nakazow by trzeba bylo wystawic? Ile osob zatrudnic to sprawdzania logow? Piszesz teraz o rzeczach absolutnie nierealnych.

Dnia 02.03.2010 o 22:01, EmperorKaligula napisał:

Juz widze jak MEN funduje mojej uczelni ksiazki z calego swiata :D Jak myslisz ze to
realne to jestes szalony. Osoba ktora mnie uczy ma swoje prywatne zbiory i uzycza ich
studentom.


No i nie dostrzegasz ze to sytuacja nienormalna? Czy chcesz powiedziec ze w innych krajach jest tak samo?

Dnia 02.03.2010 o 22:01, EmperorKaligula napisał:

w sumie, mam juz dosc tej Twojej krytki bez podawania konkrentych propozycji - ciagle
nic o uswiadamianiu, ciagle nic jak egzekwowac, jak karac - wszystko jest be. Szkoda


Ja wyrazilem swoja opinie na ten temat, moim zdaniem glowna przyczyna piractwa w naszym kraju jest kiepska sytuacja materialna ludzi, i uwazam ze dopoki sytuacja sie nie poprawi to problem piractwa istnial bedzie w takim stopniu jak dotychczas, jesli bedzie lepiej to bedzie mniejszy odsetek pobranych gier, ale nie ma szans na pozbycie sie calkowite tego procederu niezaleznie od checi i poboznych zyczen, nikomu sie to jeszcze nie udalo. Ty za to nie podales zadnego rozwiazania poza najprostszym, represje i wiezienie, gdyby to bylo takie proste to chyba ktos by juz to wykorzystal, prawda? Wiec daj spokoj stary, to jest forum dyskusyjne a nie forum szukania sposobow na rozwiazanie problemow piractwa. Pzedstawiamy swoje opinie a nie rozwiazania. Takie pretensje moglbys miec na forum o sprzecie gdzie zadawane sa konkretne pytania a my bysmy zaczeli dyskutowac ktora plyta jest lepsza podczas gdy ktos zapytal o cene procesorai. Dyskusja nie rowna sie znajdowaniu rozwiazan. Nie chcesz rozmawiac to wystarczy o tym poinformowac a nie pienic sie o odmienne zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 12:48, Hellmut napisał:

A wiesz drogi GringoG3, że trollowanie z multikont jest tu bardzo źle widziane?
Wstydzisz się klnąć i prowadzić wycieczki osobiste z "oficjalnego"?

Na konto Anty_Paladyn idzie BAN, podobnie jak na konto Prince-of-Persia.
Z kolei na konto GringoG3 idzie degrad -2 za prowadzenie intensywnego flame-wara
przy pomocy multikont.


Przepraszam bardzo a nie pomyślałeś że w tego komputera korzysta ktoś poza mną ??? To że ja mam konto na gram.pl i z niego korzystam regularnie i pisze na odpowiednim poziomie to nie będę cierpiał za głupotę moich braci, prawdę mówią widziałem co piszą bo aby mogli nie wypowiedzieć to ja musiałem się wylogować i mogłem nie pozwolić młodym w taki sposób pisać ale skoro od razu zostałem osądzony z góry to już za pewne mój problem. (nie zdziwię się jak w odpowiedzi dostane uwagę o tym że te 3 konta są moje a nie moich braci ale to już inna historia). Tak czy siak to co chciałem napisać, napisałem.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie by sprawiedliwości stała się zadość najuczciwiej będzie tak jak już jest a pozostałe 2 konta (nie moje ale i tak tego nie mam jak udowodnić) dostają rownież bana na realu na korzystanie w mojego laptopa dla rodzeństwa za zafundowanie mi degrada. I to by było teke w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować