Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne gry Ubisoftu w panteonie zabezpieczeń

202 postów w tym temacie

Ci co nazywają piractwo kradzieżą, mają racje. Szkoda tylko że na nazewnictwie się kończy. Kradzież (a więc i piractwo) to przestępstwo, a przestępcy powinni siedzieć w więzieniu. A co do pomysłu Ubisoft to przesadzili.
Ten kto ma neta nie na problemu bo sobie zagra tylko ja go wyrzuci z gry bo była chwilowa przerwa to będzie się wkur**** i klął bo nie zapłacił za to by się denerwować podczas grania tylko wydał kasę po to aby się dobrze bawić. I pozostaje jeszcze taka mała grupa osób którzy nie mają neta i to oni na tym cierpią najbardziej bo nie mają jak sobie zagrać w grę bo Ubisoft wybrał taką metodą walki z piractwem.
Jeśli komuś zależy na grze to kupi i jakoś przeboleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I tu się zgadzam , albo jak ktoś piraci kilkanaście lat to z dnia na dzień nie przerzuci sie na oryginalne gry. Są tacy którym szkoda wydawać kase , wolą coś innego kupic.
Więc po co w ogóle tracić na nich czas i pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku wole mieć oryginał , po prostu stac mnie to kupuje . Jestem uczciwy . Znam dużo osób co robią inaczej i się smieją ze mnie że nie szkoda mi kasy ale to szczegół . Ja nie mam neta i nie miałem kablowego tylko mam możliwość radiówke wiec moze w ten sposób sie nauczyłem kupowac od kilku lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dokładnie - najlepiej zagłosować portfelem: czyli nie kupować ich gier, ale też nie ściagać ich z sieci. To naprawdę proste, nie wiem dlaczego niektórzy maja taki problem ze zrozumieniem tego ? Chociaż... nie mozna zbyt wiele wymagać od gimnazjalistów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 21:57, Lordpilot napisał:

tego ? Chociaż... nie mozna zbyt wiele wymagać od gimnazjalistów ;-)


Chyba gimnazialista nazywasz siebie .
Moje hobby to granie w gierki choziaż mam swoje lata , i tej przyjemności sobie nie odmówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie piratom" i dzieciom korporacji tez przydałaby się edukacja.

Dnia 28.02.2010 o 21:49, GringoG3 napisał:

Ci co nazywają piractwo kradzieżą, mają racje.

Studenci kserujący książki to też złodzieje.

Dnia 28.02.2010 o 21:49, GringoG3 napisał:

Szkoda tylko że na nazewnictwie się kończy. Kradzież (a więc i piractwo) (...)

Piractwo to nielegalne kopiowanie, użycie słowa "kradzież" podyktowane jest jedynie mocniejszym wydźwiękiem.

Dnia 28.02.2010 o 21:49, GringoG3 napisał:

(...) to przestępstwo, a przestępcy powinni siedzieć w więzieniu.

Tak, piractwo to przestępstwo i powinno być z tego tytułu odpowiednio karane.

Dnia 28.02.2010 o 21:49, GringoG3 napisał:

Jeśli komuś zależy na grze to kupi i jakoś przeboleje.

Nie po to kupuje się dany produkt żeby go jakoś przeboleć. Teraz już wiem dlaczego tyle bubli się sprzedaje.

"Jakoś przeboleć" - zacytuję jednego z moich dawnych nauczycieli "Puknij się Pan w czółko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 21:49, GringoG3 napisał:

Ci co nazywają piractwo kradzieżą, mają racje. Szkoda tylko że na nazewnictwie się kończy.
Kradzież (a więc i piractwo) to przestępstwo, a przestępcy powinni siedzieć w więzieniu.


Eh, kolejny ktory chce reperowac system przez zamykanie ludzi do wiezien, brawo brawo, a pomyslales czasem ze wazne sa przyczyny? Ze piractwo jest czegos wynikiem? Wyeliminuj przyczyny to znikna i skutki, poza tym, mowilem juz grupy hakerskie nie maja z Polska nic lub niewiele wspolnego, ich tez zamkniesz do pierdla for greater good, szeryfie?
Biorac pod uwage tak modne ostatnio porownanie kradziezy gier do kradziezy samochodow nalezy sie zastanowic ze samochody kradziono odkad powstaly, nooo, to bedzie pare lat wstecz juz, i jakos do tej pory, mimo zabezpieczen, nikomu nie udalo sie tego zjawiska wyeliminowac, mozna jedynie podejmowac proby zminimalizowania go, malo tego, zlodziei samochodow zamyka sie do wiezien, i co? Jaki to przynioslo skutek? Zmienilo sie cos? Inni przestali krasc? Ludzie ogarnijcie sie a nie piszecie takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 21:15, Terrorite napisał:

Btw. czy mnie sie tylko wydaje czy grupy typu Razor1911 nie maja z Polska nic wspolnego,


a co maja miec wspolnego ? Bardzo glupie pytanie...

Dnia 28.02.2010 o 21:15, Terrorite napisał:

i raczej nasze wyroki by ich tylko rozbawily?


oni to juz raczej zawodostwo - sa tak zabezpieczni, ze zaden wyrok im nie grozi ;) Nikt nikomu nic nie udowodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 22:06, EmperorKaligula napisał:

> Btw. czy mnie sie tylko wydaje czy grupy typu Razor1911 nie maja z Polska nic wspolnego,

a co maja miec wspolnego ? Bardzo glupie pytanie...

A no widzisz, podobno nie ma glupich pytan wiec nie sugeruj innym glupoty bo to niegrzeczne, to ma wspolnego ze przewaznie to takie grupy dostarczaja scrackowane wersje gier, gdyby ich zabraklo to nasi domorosli piraci zostali by pozbawieni "zaplecza" materialowego. Zamykanie ludzi do wiezien "w Polsce" nie spowoduje mniejszej ilosci pirackich wersji gier/programow. Moze najpierw zadaj sobie trud i przeczytaj caly tamten post i ten na ktory byl odpowiedzia zanim zaczniesz ferowac swoje wyroki imperatorze ;)

P.S.
Poza tym nie tnij moich wypowiedzi na kawalki, wyrywasz zdanie z kontekstu i przez to wypaczasz jego sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się ostatnio dzieje w naszej branży to jakaś masakra. Najpierw wycinają połowę gry i każą za nią płacić w mikropłatnościach. Potem windują perfidnie ceny w górę - dałem 139 zł za Mass Effecta 2! Na końcu walą jakieś pieprzone DRM''y, które nie pozwalają grać w tytuł dla jednego gracza bez stałego dostępu do internetu.

Dla niektórych to jest problem, bo taka moja pierdzielona radiówka lubi strzelać focha. Co to w ogóle za pieprzenie, że mogę sobie poczekać 3 godziny aż net się obudzi? Jak przychodzę zrąbany po ciężkiej pracy do domu to chcę się zrelaksować przed grą, która nie wywali mnie do windowsa do 5 minutach. Taki problem miałem z Batmanem: AA w ubiegłe wakacje. Mimo, że ledwo ruszałem kończynami miałem ochotę wyrzucić telewizor przez okno kiedy okazało się, że internet odmówił posłuszeństwa. Skandal.

Spoko, znalazłem na allegro Assassin''s Creeda 2 na PS3 za 130 zł - to tyle co wersja PC w dniu premiery. Na szczęście grając na konsoli na razie nie musimy się martwić takimi pierdołami. oczywiście wszystko do czasu :/

Ubisoft okrutnie mi podpadł, a pomyśleć, że jeszcze przy Prince of Persia nie używali żadnych gejowych zabezpieczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku byłem sceptyczny... ale jak czytam kolejne debilne komentarze to szczerze kibicuje Ubi żeby to zabezpieczenie okazało się nie do złamania :) wszyscy pokładają taką wiarę w grupy pirackie... niczym w COD:MW2 przed premierą :D miło będzie prztyknąć was w nos 2 miesiące po premierze i powiedzieć... "i gdzie są te wasze cracki i haki?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 22:14, arborek napisał:

taką wiarę w grupy pirackie... niczym w COD:MW2 przed premierą :D miło będzie prztyknąć
was w nos 2 miesiące po premierze i powiedzieć... "i gdzie są te wasze cracki i haki?"


Tak tak, bylo juz cos takiego, jakis system mial byc nie do ruszenia, vista anyone? To nie kibicowanie piratom i radosc z tego, to niestety smutna rzeczywistosc z ktorej normalny czlowiek sie nie cieszy, no ale skoro musisz sie dowartosciowac... Tylko zastanow sie co bedzie jesli sprawy potocza sie odwrotnie, uwazaj zeby cie nos nie rozbolal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hackerzy sprawią, że do gry wymagane będzie połączenie z localhostem i tyle będzie z tych cudownych zabezpieczeń. Jak chcą wymusić łączenie graczy z internetem to niech wrzucą do gry multiplayer - wtedy nawet z własnej woli wiele osób będzie chciało się łączyć z serwerami Ubisoft. Obecnie to chora sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 22:00, Marco_Polo napisał:

Studenci kserujący książki to też złodzieje.


Dokładnie. Jeśli boisz nazywać rzeczy po imieniu to już twój problem

Dnia 28.02.2010 o 22:00, Marco_Polo napisał:

"Jakoś przeboleć" - zacytuję jednego z moich dawnych nauczycieli "Puknij się Pan w czółko".


A ja powiem tak, Ty i twój nauczyciel nie tylko puknijcie się w czoła, a [M] sobie tak porządnie by żeby Ci się poprawiło bo jak na razie to macie [M] do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 22:10, Terrorite napisał:

A no widzisz, podobno nie ma glupich pytan wiec nie sugeruj innym glupoty bo to niegrzeczne,
to ma wspolnego ze przewaznie to takie grupy dostarczaja scrackowane wersje gier, gdyby
ich zabraklo to nasi domorosli piraci zostali by pozbawieni "zaplecza" materialowego.


istnieje nawet bardzo skuteczna polska grupa, jak zabraknie swiatowych gigantow to swiat sie nie zmieni... wszystko to kwestia czasu. Niektore zabezpieczenia lamia pojedyncze osoby i jak masz zmiar z takimi walczyc ? udostepni ktos na egzotycznym serverze pliki i nie ma mocnych na takiego.

Dnia 28.02.2010 o 22:10, Terrorite napisał:

Zamykanie ludzi do wiezien "w Polsce" nie spowoduje mniejszej ilosci pirackich wersji
gier/programow. Moze najpierw zadaj sobie trud i przeczytaj caly tamten post i ten na
ktory byl odpowiedzia zanim zaczniesz ferowac swoje wyroki imperatorze ;)


az zacytuje: o czym Ty do mnie rozmawiasz ? Komentowalem starannie wybrany fragment Twojego posta, ktory nijak nie pasowal do wczesniejszej czesci. Poruszyles watek wpywu razora na polske i ich podejscie do naszego prawa - to Ci wytlumaczylem co i jak - oni zadnego prawa sie nie boja, bo sa na wszystko sposoby. Co w ogole razora moze polskie prawo obchodzic ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Widze ze rozmowa wkracza na poziom chyba zbyt wysoki jak dla mnie, chyba pojde obejrzec w takim razie obrady sejmu czy cos... nie ma to jak rzeczowe i powazne argumenty trafiajace w clou tematu ktore powalaja elokwencja i nie zostawiaja oponentom zadnych szans na riposte.
AntyPaladyn, naprawde, masz racje, ujales to tak ze nikt by lepiej nie potrafi, pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow na tym forum.

@EmperorKaligula
wlasnie, starannie wybrany, wyrwany z kontekstu, i autorytarnie stwierdziles ze pisze glupoty, no coz, wolno ci, to przeciez forum. A ze nie czytasz ze zrozumieniem no coz, to nie ja mam problem. Ty tez uwazasz ze zamykanie do wiezien ludzi w Polsce cos zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 22:14, arborek napisał:

na początku byłem sceptyczny... ale jak czytam kolejne debilne komentarze to szczerze
kibicuje Ubi żeby to zabezpieczenie okazało się nie do złamania :) wszyscy pokładają
taką wiarę w grupy pirackie... niczym w COD:MW2 przed premierą :D miło będzie prztyknąć
was w nos 2 miesiące po premierze i powiedzieć... "i gdzie są te wasze cracki i haki?"


tu chyba zaczyna sie gra o prestiz, od pewnego czasu na scenie toczy sie wyscig kto pierwszy cos "złamie". Im lepsze zabezpiecznie tym wiekszy cisnienie w srodowiskach pirackich - kazdy bedzie chcial pokazac ze jest najlepszy i to on pierwszy pokonal cos "nie do zlamania". Dlatego wlasnie wydawca jest z gory skazany na porazke - raz, ze wszytko da sie zlamac, a dwa to co jest "nie do zlamania" bedzie zlamane w pierwszej kolejnosci :/ Takie czasy... szkoda ze producenci tego nie widza i trzeba sie meczyc z zabezpieczeniami, ktore tylko pozornie sa wymierzone w tych zlych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terrorite to jedna z osób która myśli że jak użyje bardziej wyszukanych słów, których jego zdaniem przeciętny Polak nie zdoła zrozumieć to w ten sposób poczuje się lepszy od innych, próbując pisać w sposób niezrozumiały dla innych. I pewnie za chwile by napisał że w jego wypowiedzi nie ma nic wyszukanego ani nie zrozumiałego, ale jest w błędzie, bo za pewne napisanie każdego kolejnego posta przez tego użytkownika poprzedzone jest, bardzo pracowitym przeglądaniem słownika języka poskiego, bo nie sądzę żeby na codzię posługiwał się takim słownictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 22:26, Terrorite napisał:

@EmperorKaligula
wlasnie, starannie wybrany, wyrwany z kontekstu, i autorytarnie stwierdziles ze pisze
glupoty, no coz, wolno ci, to przeciez forum. A ze nie czytasz ze zrozumieniem no coz,
to nie ja mam problem. Ty tez uwazasz ze zamykanie do wiezien ludzi w Polsce cos zmieni?


nie i nigdzie tak nie napisalem, wiec daruj sobie takie teksty. Napisz jeszcze raz co chciales wniesc fragmentem od "btw" bo wg mnie to jest belkot, ktory nie ma nic wspolnego z tematem i do tego to sa glupoty (mijaja sie z rzeczywistocia). A to co jest ''nad'' "btw..." ma sens, jakbym mial do calego posta jakies uwagi to bym zacytowal calosc. No i juz samo uzywanie skrotu BTW daje wyraznie znac, ze odbiegasz od tematu/rozpoczynasz nowa mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na znak protestu pobiorę pirata. Ostatniego pirata miałem w 2004 roku, gdy jeszcze nie wiedziałem, że to jest złe :E

Nawet nie jestem zainteresowany grą, ale chcę zrobić twórcą na złość i dodać +1 do pobranych pirackich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować