Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie


O-o mój poprzedni post był tysięczny, cholerka gdybym wiedział jakoś bym to uczcił. Teraz pozostaje mi życzyć nam dalszego rozwoju tego wątku i poszerzania kręgu polskich graczy E II.

PS rex_1400 coś tam gadał że chce się do nas przyłączyć- ma 2 level można go poobserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 12:29, Budo napisał:

PS rex_1400 coś tam gadał że chce się do nas przyłączyć- ma
2 level można go poobserwować.


kurde wszyscy pną się do góry tylko ja stoje w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 13:39, zari2 napisał:

> PS rex_1400 coś tam gadał że chce się do nas przyłączyć- ma
> 2 level można go poobserwować.

kurde wszyscy pną
się do góry tylko ja stoje w miejscu.


Ne bój żaby ten jego 2 level trochę chwiejny- juz dzisiaj znowu go widziałem na 1 levelu. HumanGhost Ci powie jak może być cieżko czasem, jak masz pecha to możesz mieć x porażek z rzędu, disconekty, cheaterów i czort wie co jeszcze. Ta gra potrafi napsuć krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 12:29, Budo napisał:

PS rex_1400 coś tam gadał że chce się do nas przyłączyć- ma
2 level można go poobserwować.


Zwróci się uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatukłem SLM rushem fanatyqw :) grał na gromi z jasnego niba więc chyba ni rushuja jak kiedyś myślałem. Sqtecznośćrusha fanatyqw jaes duża. Oczywiście go przerobiłem wywalając np. latarnie :). Zresztą mam 10 lev a nie 8 jak murik (pewnie ma tam jeszcze pszczoły w zapasie), ale ja pszczołami gardze a rush fanatyqj jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz mi go pokazać na treningu:]
grałem z tym SLMem i wtopiłem a grał też na gromie podobnym do tego co mam i wysyłałem ci na maila.
ciekawe nigdy nie widziałem rusha fanatyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udało mi się zagrać jedną walkę dzisiaj(cudem)wygrałem z 1 lev i dostałem zaledwie 20 pkt.expa!!!
koleś grał jakimś dennym rushem na trutniach.1 runda było ciężko,ale w drugiej dodałem ognisty wiatr i mógł tylko popatrzeć na swoje trutnie na cmentarzu.
swoją drogą nie musiałem nawet resonansu uzywać(grałem na łącznikach co ostatnio żadko mi się zdarza) bo miał 20 Hp i 7 istot na cmentarzu a ja ciągle sie uleczałem i miałem 60HP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 20:47, Treant napisał:

Poza tym dowiedzielibyśmy się czym grają twarzyczki z góry rankingu.
Jeśli spotkałbym Hydrolyss''a (1 miejsce na blind''zie), to bym spróbował. Ileż exp można zdobyć i jaki to prestiż...


muszę kiedys spróbować z nim zagrać choć wątpie czy miałbym szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 15:24, zari2 napisał:

tak przy okazji jeśli już jestem to powiedz mi iro jakim ty grasz deqiem vitalami że masz tak mało porażek;]


W tych zwycięztwach to prawie 100% węże i kolce 1 raz rush fanatyqw i to chyba tyle. Jeśli sugerujesz że jest jakieś zwycięztwo rushem pszczół to się grubo mylisz. Zresztą widziałeś sqteczność wężyqw i kolcy niektórzy z wyższymi levelami mają do nich respekt :). Mma kilka reaplayów to ci podeśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtopiłem 3x :C z 7 lev _XEN_ miał. Grał ognikami/potem chaotami nie wiem na czym ale dzialalo ;)/ i potem rushem psczół ze zmianą na rusha fanatyqw. Pech chciał że źle trafiałem w decki. przegrywałem 2/0 poza ostatnim razem kiedy na rusha pszczół/fanatyqw wziołem węże/kolce wtedy wtopa 2/1. Tak jak to gadaliśmy o rushu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam ten 3 lv, dzisaj gralem wylącznie z ludzmi na mojim poziomje,5-6 walk z 2-3 lv no i dwie z 1lv.
Za drugym razem trafilem na takiego z bochaterem na 1 poziomje 10pkt. żicia, pewnie dziecko jakesz chcialem mu udzielić kilka porad ale nie udalo się dogadać.
Przegralem raz z (po raz kolejni) z ruszem pszczól, dostanie kompleksy no już w każdej taliji pakuje ochrone od latającego robactwa no ale kiedy my jest potrzebne to nie przychodzy a w innich walkach,kiedy my nie jest potrzebne,ciągle my sie kleji na ręke!!!
Mam orka wojownika za awatara.Czy to zle? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niexle, nieźle. Moje gratulacje. :-)
Ja coś nie miałem czasu grac w ten weekend, za dużo roboty. Ale może nadrobię parę walk w ciągu tygodnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:50, iro1979 napisał:

Rewelacja. Węże na gościa na 5 lev MR_X chyba - jeszcze się trzense.

Obejrzałem i przyznaję, że nieźle cudowałeś z tymi aspektami. Węże w zasadzie nie odegrały zasadniczej roli w tych walkach - raczej tkacze, przywoływacz i błędy przeciwnika (najlepszy był ten jak rzucił Rezonans Eteru i trzepnął w innego szamana zamiast w siebie). Fajne było to zagranie, w którym został ci 1 HP. Jedna rzecz mnie zdziwiła: Fala rozwalała nie-trupie istoty w trupim aspekcie, natomiast Trupie Wypaczenie nie chce na nie działać. I jeszcze jedna rzecz jaka mi się nasunęła: specjalizacja. W 3 rundzie węże skorzystały z niej tylko raz (na 2 możliwe). Chyba skuteczniejsza była Ciernista Opoka w 2 rundzie. Zauważyłem, że odpowiednie dostosowanie specjalizacji do kart przeciwnika ma znaczący wpływ na rezulat walki (ostatni przeciwko koboldom użyłem fizycznego rezonansu, ale to akurat byli chaoci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem - to że fala niszczy inne żywe istoty w aspekcie śmierci - używam tego przeciwko ruschowi pszczół :) 1 tura ten urok co się pojawiają w aspekcie śmierci a w 2 tura fala :) - fakt trzeba mieć kilka tych kart ale działa i wystarczająco opóżnia rusha żeby mieć z nim szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i ciesze się że znalazłem coś o czym nie wiedziałeś - w końcu troche grasz w tą grę i ciężko cię czymś zaskoczyć :). W każdym razie warto było zobaczyć reaplaya. A i ten moment co sobie zostawiłem 1 Hp to było specjalnie - zadałem mu wtedy 16 damage :) mogłem przecież przegnać rycerza :) - wszystko było pod kontrolą - zrobiłem w 3 rundzie 2 błędy (przywołanie wszystkiego na łapie ryzyqjąc że ma fale - miał :/, i potem spalenie many z rezonansem :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziś coś dziwnego. Na serwerze przed chwilą zobaczyłem gracza o ksywce legion, na 3lvl. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na statach na stronie ten gracz ma 5lvl. Próbowałem na różne sposoby wpisywać jego ksywkę i zawsze wyskakiwało konto z 5lvl. Dziwne.. zmiany liter i ich wielkości nic nie dają.. kolejna zagadka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 10:34, HumanGhost napisał:

Zauważyłem dziś coś dziwnego. Na serwerze przed chwilą zobaczyłem gracza o ksywce legion, na 3lvl. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na statach na stronie ten gracz ma 5lvl.

Prosta sprawa: ogólnie ma 5 lev, a na duelu 3 i tam go właśnie spotkałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 10:15, iro1979 napisał:

A i ten moment co sobie zostawiłem 1 Hp to było specjalnie - zadałem mu wtedy 16 damage :)

Ja wiem, że to było specjalnie. Podobało mi się to, że zostawiłeś sobie 1 HP.
Ciekawa sprawa z tymi aspektami - fajne jest to, że można przeciwnikowi mocnego potwora przepędzić, a potem zabić go i wyciągnąć sobie coś fajnego z cmentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować