Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2005 o 15:12, iro1979 napisał:

wróce do domu i zobaczysz - może ulepszysz te deki co mam (masz przecież wsparcie oxyna ;D).


oxyma! jak oksymoron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2005 o 13:07, gruzja napisał:

i w drugiej turze dorzucic drugi to przczoly to przezyly (mialy juz 5 wytrzymalosci). Teraz tworze chaockiego anty-rusha.


Może się dolączę do dyskusji,mojim zdaniem na rusz pszczól dek chaosu na mścicielach + specyjaność Grom z jasnego nieba jest najłepszy.4x mszciciel,4xBurza,3x wyr eteru,lańcuch,groby.Urok tego deku jest tanie karty
1pkt.many wyr,Mściciele;2pkt.Burza na dodatek wyr podwaja mane w następnej turze co oznacz że jusz w 3 turze można żuczyć kombo lańcuch+groby(przy dobrim losowaniu).A burza co tu mówić 2x razy i wszystko poniżej 7pkt. wytczymalości idzie do piachu(4pkt.many) a twoje dwa (powyedzmy) mściciele 3/3 robią się 9/9 w sumie 18 Hp wroga a w następnej turze groby (3-4 martwe pszczoly) dodatkowych 9-12Hp plus nowy atak na mścicielach i facet jest gotowy(bo wada tych deków na pszczolach jest to że od tych wszystkich pszczól nie mają miejsca na inne karty w podstawowym deku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o konieczności wydania kolejnego patcha. Kiedyś chyba była o tym mowa na rosyjskim forum, i o ile pamiętam Nival o niczym takim na razie nie myśli. Może jednak kiedyś powstanie taka poprawka. Co do błędów w opisach kart w polskiej wersji, podejrzewam, że nie jest tu winien Nival a ci, którzy opracowywali polskie tłumaczenie. Kto wie, może istnieje możliwość by wnieśli poprawki. Choć pewnie nie będzie to łatwe, bo komuś się musi chcieć to zrobić, a i pewnie coś taka operacja kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robie to wbrew sobie :P Deck ten niszczy użycie w 1 turze podmuchu, kalectwa, mniejszej ochrony przed urokami (jeżeli nie zadziała swoboda bo jak przywołam 2x łączniqw to się nic nie dzieje) lub w 2 turze fali lub trupiego wypaczenia (to tak się chyba nazywa ten urok co co ture sprząta trupa). Nic innego mi nie przychodzi do głowy, no może jeszcze ochrona przed czarami. Ale podkreślam mam swobode i jak działe to jest koniec :P. Deck w wersji ostatecznej - nie mam pomysłów co zmienić więcej.
Specjalne podziękowania dla OXYM''az pomoc w wywarzeniu deq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 14:01, iro1979 napisał:

Widziałeś tego reaplaya z rusherem puaro? Bo nie wiem czy ci go podesłać.

Tego nie widziałem. Wcześniej przysłałeś mi syntetów vs rush i "węże są niemożliwe". Chętnie obejrzę tego replay''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:18, Treant napisał:

> Widziałeś tego reaplaya z rusherem puaro? Bo nie wiem czy ci go podesłać.
Tego nie widziałem. Wcześniej przysłałeś
mi syntetów vs rush i "węże są niemożliwe". Chętnie obejrzę tego replay''a.


Mam jeszcze 1 fajny raplay - gdzie moje węże/kolce niszczą kineckie smoki. Reszta reaplay jest mało ciekawa - bo nagrywam wszystko co mnie zaskoczy lub ktoś mnie załatwi kartą której nie używałem bo myślałem że lipna ale nie warto na nie patrzeć toteż wysłałem sam ketchup z mojej kolekcji ;)
PS: Masz już jakiś dobry deck na pojedynek?? Jak tak to możemy go sprawdzić na treningu żebyś nie ryzykowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagralem z gośćem BEZ_B 4lv,ogral mnie tak szybko i elegantcko że poszedlem się zastanowyć (co zwykle nie robje).Facet ma 24 walki,4lv,gra wszystim,tyjko Chaosem raz a i to wygralł.No to mislę że to jest jeden z wysokopozyomich Ruskich który zrobył sobie druge konto(jestem pewien w 100%).
Dla mnie to bez różnicy bo i tak bez przerwy gram (i przegrywam hehehe) z wysokopozyomim graczamy.
Ale Iro,Budo i inny UWAGA JEŻELI MACIE ZAMIAR ZACHOWAĆ LV. NIE GRAĆ Z BEZ_B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:03, mirmul napisał:

Co do błędów w opisach kart w polskiej wersji, podejrzewam, że nie jest tu winien Nival a ci, którzy opracowywali polskie tłumaczenie.

Zawsze można spytać o to kogoś, kto ma grę po rosyjsku. Najlepiej nawet kilka osób. Tylko że "bukwy" pojawiają się jako "krzaczki". Ale da się po angielsku. Znalazłem stronę, gdzie są dość dobre opisy (znalazłem jeden błąd) w tym języku, ale nie wiem czy mogę tu do niej linkować.
O te błędy w opisach już kiedyś wykłócałem się na forum, ale któryś z moderatorów napisał, że nie mogą poprawić opisów (mimo że dokładnie wypisywaliśmy wszystkie dostrzeżone niezgodności), bo jedynie tłumaczą z wersji angielskiej, w której rzekomo są niedoróbki powstałe przy tłumaczeniu z rosyjskiego. Nie przekonało mnie to, bo na stronie Etherlords w opisach istot Kinetów znalazłem czarnego smoka i wyraźnie było napisane, że zabija wypoczywającą (resting) istotę, a nie wypoczętą (rested).
Gdybyś chciał te opisy, to wyślij mi maila na jack_was(lewy alt + 64 na numerycznej)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:27, iro1979 napisał:

PS: Masz już jakiś dobry deck na pojedynek?? Jak tak to możemy go sprawdzić na treningu żebyś nie ryzykowal

Nie, jeszcze się za niego nie zabrałem, bo niedawno do domu wróciłem. Ale jeśli nie będzie tragiczny w konfrontacjach z komputerem, to stawię się na treningu. Zresztą o jakim ryzyku tu mówić? Przecież nic specjalnego na pojedynku nie osiągnąłem, więc nie ma nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z pierwszakiem tą talią na poused hehehe. 1 runda = 0 damage ale udało mu się przywołać żywiołaka na chwile ;), druga też się tak zapowiadała i poddał walke po 4 -5 turach jak powiedziałem "GG ;P" hehe bo też był jak dziecko we mgle hehe. Potem szybko znikł - chyba poszedł kopiować :P Uważajcie na ten deck hehehe. Xardax coś wie w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dostałem z 6lvl. Skubaniec sprawdził przed walką statystykę i zadał mi pytanie na 5 sekund przed końcem na wybór talii: You like Kinets? Ironiczny początek, przełknąłem ślinę jak zobaczyłem pierwszą ochronę przed czarami. Potem drugą, trzecią itd. Dodam, że miał oprócz tego pierścień paraliżu, tak więc zabójcza dla mnie mieszanka. Pierwsza runda to porazka całkowita. W drugiej na szczęście lepiej wylosowałem karty na początku i poddał grę. Niestety trzecia runda i znów fatalne karty na ręku na początku. Ale nie dałem się łatwo, runda trwała kilkanaście tur. W ostateczności 2:1 dla niego. :-/

Była mowa o graczu Vamp014? Wkurzył mnie skubaniec. Chciał ze mną zagrać i zaczął mnie wyzywać od chicken''ów. Ale miałem już ustawioną wyżej wymienioną walkę. Następnym razem wcisnę mu te chicken''y do gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 19:03, mirmul napisał:

Ktoś pisał o konieczności wydania kolejnego patcha. Kiedyś chyba była o tym mowa na rosyjskim forum, i o ile pamiętam Nival
o niczym takim na razie nie myśli. Może jednak kiedyś powstanie taka poprawka. Co do błędów w opisach kart w polskiej wersji,
podejrzewam, że nie jest tu winien Nival a ci, którzy opracowywali polskie tłumaczenie. Kto wie, może istnieje możliwość
by wnieśli poprawki. Choć pewnie nie będzie to łatwe, bo komuś się musi chcieć to zrobić, a i pewnie coś taka operacja kosztuje.


No wlasnie, a jakby zaproponowac ze sami wypiszemy poprawki, a oni niech to tylko dodadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaliczyłem spory spadek - 3x wtopy z 6 lev - w dodatq nie grał na bugach ani rushem :/ tylko fun dekami. Jak wiedziałem co się święci to wlazłem na serwer starym kontem - żeby nie przegrywać zbyt często na [ff] zagraliśmy jeszcze 3 x (tylko raz wygrałe czyli opłacało się zmienić konto) i spróbowałem z vampem pauzą - niestaty - karty nie podeszły a specjalność ie chciała działać :/ Na drugie starcie z nim wziolem fun decka i gdyby nie kopiował pierścienia to przynajmniej 1 runde by przegrał, bo sytuacja była taka - 3 łowczynia mam na polu (jedna zmęczona), on całe zoo z fanatykiem 15/15 + 2x więzy bulu, Puścił pierścień na 1 łowczynie i skopiował na drugą - gdyby grał nowrmalnie mógłby sparaliżować tylko jedną i w fazie bloq bym zastrzelił fanatyka zadając 30 damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to wogóle był jakiś taki pechowy dzień. Mnie wogóle karty nie chciały dobre przychodzić na rękę. Mam nadzieję, że dziś będzie lepszy dzień. Tym bardziej, że mam już nową talię. Tym razem skleiłem coś synteckiego. Może nie jest zabójczo skuteczna ale sadzę, że jakoś sobie poradzi. :-) Dzisiaj próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
>Dzisiaj próba.

To z farcikiem :) Ja będę grał ta pauzą z gościami do 3 lev bo tacy nie mają ochrony przed urokami (bardzo często), Zresztą w pauzie nie mogę zabarzo zmianiać kart :/ Dzisiaj mam nadzieje odrobic lev. Będe grał tylko z gościami do 5 lev (ale dzisiaj) bo będę próbował z wyższymi ale jak troche expa nastukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha - ważna rzecz - ma się ukazać... MTG online 3.0 czy jakoś tak. Niestety gra będzie sponsorowana w podobny sposób jak WoW :.C Więc nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować