Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 17:50, Giwer napisał:

A tak prawdę mówiąc to gdzie są te gadżety bo nie mogę znaleźć? :/



No własnie jak z głownej strony sklepu na nie wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 17:28, WorldWar3PL napisał:

Przypominam ,że ja JAKO PIERWSZY zawiadomiłem o sklepie , że już otwarty :>

Nie moge sie zgodzic. Zreszta zobacz na czasy obydwoch postow. NIE DA sie okreslic kto byl 1-szy ...
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5489&pid=119


Sprawy zwiazane ze sklepem

Jak na razie mam tylko jedna rzecz, ktora mi sie nie podoba i juz za to macie WIELKIEGO minusa. Przepraszam, musze to powiedziec :/. Dlaczego majac wlaczona boczna zakladke na Historii (w przegladarce) nie miesci mi sie CALA strona glowna? Pliiiz, mozna to jakos jeszcze naprawic ?? Nie moge sie przestawic na nie korzystanie z niej :-/

Plus dwa babolki. Pierwszy na screenie numer 1 - to w koncu zamawiam koszulke (akurat bardzo fajna musze przyznac ) czy gre ;) [UPDATE] - CDP chyba sie skapnelo, ze zajrzeliscie do gadzetow i zablokowalo dostep ;P

Babol numer dwa (choc nie jestem pewien czy akurat nie jest wszystko ok - w koncu zdrapek do WoWa tez nie mozna za wPLN kupic. Ale jednak info o mozliwosci wykorzystania z wPLN powinno zniknac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem rozczarowany. Układ sklepu strasznie chaotyczny. Przez wszystkich wspominany brak gadżetów. Może to kwestia przyzwyczajenia, a moze jednak nie warto zmieniać niektórych rzeczy na siłę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: wszyscy, ktorzy maja problemy z poprawnym wyswietlaniem sie nowego sklepu polecam przeladowac strone: ctrl + F5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest skopane, bo ja na FF mam zupełnie pomieszaną stronę główną sklepu... :( Na Explorerze jest normalnie... Nie da się nic z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lool sklep jest zarombisty tylko jedno mnie denerwuje w żeczach z wypszedarzy np gra Total Overdose pisze sugerowana cena 99zł twoja cena (to ta po obniżce) 99zł i gdzie są gadżety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 17:52, Piotrek K. napisał:

Jak na razie mam tylko jedna rzecz, ktora mi sie nie podoba i juz za to macie WIELKIEGO
minusa
. Przepraszam, musze to powiedziec :/. Dlaczego majac wlaczona boczna zakladke na
Historii (w przegladarce) nie miesci mi sie CALA strona glowna? Pliiiz, mozna to jakos jeszcze
naprawic ?? Nie moge sie przestawic na nie korzystanie z niej :-/


Może zmniejsz szerokość okna historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam tylko taką małą uwagę apropo loga do sklepu gram PL - czemu został na białym tle - strasznie kiepsko to wygląda, a ogólnie za mało czasu jeszcze na dokładną opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować