Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

A wiecie, co ja sądzę? Sądzę, że powinniście dać sobie luz. Niektórzy z Was czepiają się dosłownie na siłę. Ja rozumiem przywiązanie do tradycji (co udowodniłem po zmianie forum), ale naprawdę wkurza mnie czepianie się na siłę typu "dlaczego tam pisze, że każda gra z serii NXK jest po 9,99 jak Spellforce jest za 13,99". A zbawi Was te 4 zł?! Czy to naprawdę tak dużo?!

Ja uważam, że nowy sklep wygląda super. Jest o wiele lepszy od poprzedniego i ma kilka fajnych elementów np. screeny z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zauwazylem jeden blad :)
Kiedy chce sie kupic koszulke w dziale "Gadzety" i jest taka wskazowka ze mozna kupic to wydaja iles tam wPLN, to pisze tam "Tą GRĘ można kupić wydając..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gadżety już są szkoda tylko, że same koszulki:/ Ja bym wolał np. jakiś fajny plakat albo coś w tym stylu bo mam pustą ściane do zapełnienia:) No ale tak na serio to można było coś poza koszulkami dodać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu, gdy przeglądam kategorię FPP, to przy FEAR jest:
>Cena sugerowana: 99,90 zł Twoja cena: 69,90 zł
a gdy "wejdę w grę" to mam:
>Cena sugerowana: 99,90 zł Twoja cena: 59,90 zł
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ludzie, którzy to zrobili wszystko ładnie przemyśleli. Wszyściutko ładnie rozpisane przejrzyste i schludne świetna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:55, Sarafan_Knight napisał:

A wiecie, co ja sądzę? Sądzę, że powinniście dać sobie luz. Niektórzy z Was czepiają się dosłownie
na siłę. Ja rozumiem przywiązanie do tradycji (co udowodniłem po zmianie forum), ale naprawdę
wkurza mnie czepianie się na siłę typu "dlaczego tam pisze, że każda gra z serii NXK jest po
9,99 jak Spellforce jest za 13,99". A zbawi Was te 4 zł?! Czy to naprawdę tak dużo?!

Ja uważam, że nowy sklep wygląda super. Jest o wiele lepszy od poprzedniego i ma kilka fajnych
elementów np. screeny z gier.


a mnie wnerwia ze sie czepiasz, bo nie chodzi o 4 zl tylko o wprowadzanie w blad klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jeszcze lepsze..
> Age of Empires III(PC)
> (...)
> Cena sugerowana: 129,90 zł Twoja cena: 0,00 zł

Coś kiksują te ceny w kategoriach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:57, Gofer31 napisał:

Sarafan_Knigtht: Ale w poprzednim sklepie przeciez tez byly screeny z gier :| (przynajmniej
w Pre-Orderach)


Były, były, ale teraz wyświetlają się większe kiedy najedzie się kursorem na jakiś. :) Ponadto bardzo ładnie przewija się pasek ze screenami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:00, Flagun napisał:

a mnie wnerwia ze sie czepiasz, bo nie chodzi o 4 zl tylko o wprowadzanie w blad klienta


O nie, mój drogi. :) Przecież jak wół pisze, że 13,99... :) I to nie ja się czepiam, bo niby gdzie ja się do czegoś przyczepiłem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarafan_Knight: w takim razie przepraszam :)
Pozostali ktorzy sie uzalaja nad bledami w sklepie: sluchajcie, to pierwszy dzien kiedy NOWY sklep wystartowal wiec nie liczcie na to ze wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik, po prostu jest jeszcze pare bledow. Na pewno ktos kto zarzadza pracami w sklepie, teraz patrzy na wasze zazalenia i mowi sobie "aha, no wiec tu jest blad, trzeba to naprawic!" i juz np. jutro bedzie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:04, Jack Bauer napisał:

a u mnie to jest jakas kaszana :| wszystki rozciągnęło sie na całej długości strony , nic sie
nie otwiera i ogólnie to jakaś kupa z tej strony :|

Ctrl +F5 i wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:03, Sarafan_Knight napisał:

> a mnie wnerwia ze sie czepiasz, bo nie chodzi o 4 zl tylko o wprowadzanie w blad klienta


O nie, mój drogi. :) Przecież jak wół pisze, że 13,99... :) I to nie ja się czepiam, bo niby
gdzie ja się do czegoś przyczepiłem... :)


jest napisane "jak wół" na glownej stronie, że kazda z NXK za 9,99
a przyczepiles sie tego ze reszta sie czepia ;) hehe
moim zdaniem naszym zadaniem jako uzytkownikow jest wylapanie wszystkich niedociagniec i sprawic by ten sklep byl najlepszy z dostepnych dlatego trzeba sie czepiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować