Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

aqarius : "Cudna promocja na F.E.A.R - za 49.00 zł z czego można wszystko zapłacić w wPLN :)"

Co ty nie powiesz ? Ciekawe jak ?

F.E.A.R.
Twoja cena:94,90 zł
"Tę grę możesz kupić nawet za 49,90 PLN , korzystając z Wirtualnych Pieniędzy gram.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten nowy sklep. U mnie także strona w pionie. Jak dla mnie nowa odsłona to krok wstecz. Poprzednia wersja sklepu działała dobrze na FF, a teraz lipa. To dużo niedopatrzenie, zwłaszcza dla takiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:09, Czedwik napisał:

Słaby ten nowy sklep. U mnie także strona w pionie. Jak dla mnie nowa odsłona to krok wstecz.
Poprzednia wersja sklepu działała dobrze na FF, a teraz lipa. To dużo niedopatrzenie, zwłaszcza
dla takiej strony.


Jakoś u mnie na Fire Foksie wszystko jest OK. Może spróbuj przeładować style (CTRL + F5) na stronie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:08, Paffcioo napisał:

aqarius : "Cudna promocja na F.E.A.R - za 49.00 zł z czego można wszystko zapłacić w wPLN :)"


Co ty nie powiesz ? Ciekawe jak ?

F.E.A.R.
Twoja cena:94,90 zł
"Tę grę możesz kupić nawet za 49,90 PLN , korzystając z Wirtualnych Pieniędzy gram.pl"



A na wcześniejzej stronie piszejeszcze 69,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:07, Arkadiusz napisał:

wkladam do koszyka WOW - wszystko ok
dokladam karte prepaid -> sie psuje (pisze ze wirtualna kasa ktora moge wydac to 2,61zl)
[dla ulatwienia programistow powiem ze mam 261 wpln]


Racja jak robie tak samo to mogę użyć 1,79wPLN a mam 179... ciekawy błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ogólnie nie jest źle, ale jest dużo usterek, które mam nadzieję, będą szybko naprawione. A poza tym nie ukrywam, że liczyłem iż wraz z otwarciem nowego sklepu pojawią się gadżety... a tu nawet odnośnika nie ma, trochę szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:08, Paffcioo napisał:

aqarius : "Cudna promocja na F.E.A.R - za 49.00 zł z czego można wszystko zapłacić w wPLN :)"


Co ty nie powiesz ? Ciekawe jak ?

F.E.A.R.
Twoja cena:94,90 zł
"Tę grę możesz kupić nawet za 49,90 PLN , korzystając z Wirtualnych Pieniędzy gram.pl"


Sorka ale u mnie jest napisane tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem o co chodzi z tym FEAR i ogólnie z resztę gierek - "Twoja cena" to cena po prostu po odliczeniu Wirtualnych Pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem trochę rozczarowany... gorzej jest mi się poruszać po nowym sklepie a chyba miało być tak zmienione żeby było łatwiej... :/ Poza tym zniknęły gadżety ;( Jedna z fajniejszych rzeczy jakie były tutaj:D Na innych sklepach tego nie było... ;( Ogólnie muszę niestety powiedzieć, że mi się nie podoba. Wiadomo, że się i do tego przyzwyczaje ale poprzedni był fajniejszy. Takie jest moje zdanie inni nie muszą się zgadzać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:09, Czedwik napisał:

Słaby ten nowy sklep. U mnie także strona w pionie. Jak dla mnie nowa odsłona to krok wstecz.
Poprzednia wersja sklepu działała dobrze na FF, a teraz lipa. To dużo niedopatrzenie, zwłaszcza
dla takiej strony.


U mnie w FF wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować