Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs koszykowy - wyniki!

218 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 06:31, Dymolion napisał:

> P.S4 Dziwne że żaden ze zwycięsców sie nie skomentował o_O Naprawde dziwne...

Nie wytrzymałem i poszedłem spać:) No co mam napisać! Cieszę się przeogromnie;)
Wszystkim , którym się tymrazem niepowiodło życzę by wnastępnych konkursch to oni się cieszyli
a ja marudził:D

PS Naprawdę myślałem, że nie mam już szans:)


Zgadzam się z przemówcą. Po kilku zarwanych nocach i siedzeniu prawie cały czas przed kompem trzeba trochę odpocząć.

Dzięki za gratulacje. Bardzo się cieszę, że udało mi się zmieścić w top 5.
I tak jak Dymolion też myślałem, że nie mam szans:)

Dzięki za wspaniałą rywalizację wszystkim i życzę powodzenia w następnych konkursach.

Niech KSZMOC będzie z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 04:05, MrLaren napisał:

I tak jak zawsze w PL cwaniactwo wygrywa ;) norma tu sie nic nie zmieni hehe... bo jestesmy
tego uczeni od dziecka. Jak poczytalem posty na forum jakie to "dzikie" sposoby byly aby zlapac
koszyki LOL Odswiezanie strony glownej przez 2 dni to faktycznie meczaca sprawa... Gratulacje
;) dla No-Life''ow to znaczy dla zwyciezcow...


Szczerze mówiąc to przynajmniej u mnie odświerzanie strony nic nie dawało. Jak "chodziłem" po sklepie to cos się trafiało. Klikałem na zmianę z moją mamą:) to ona jedną 200 dorwała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 07:20, Dymolion napisał:

Szczerze mówiąc to przynajmniej u mnie odświerzanie strony nic nie dawało. Jak "chodziłem"
po sklepie to cos się trafiało. Klikałem na zmianę z moją mamą:) to ona jedną 200 dorwała:D


Ja też próbowałem odświeżania i po kilku godzinach bez połowów dałem sobie spokój.
A co do strony głównej, to złapałem tam tylko 20zł + 20zł na stronie głównej forum, a resztę w wątkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh czemu rano :P ? ale mam przynajmniej spokój. Już nie będę się denerwował :) . BTW dzięki za gratulacje, ale teraz trzeba do szkoły... tęsknie za gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwyciezcom, w sumie myslalem ze te kwoty wyzsze beda i w koncu dalem sobie spokoj, kurcze moglem jednak wiecej biegac po tym sklepie ;]

Pozdrawiam,
Rav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 07:49, Tomi_323 napisał:

Gratuluje! Powiem wam, że nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić siebie z tyloma grami w
domu :D


Jakaś strategia(ekonomiczna) dla PPT (przyszłej potencjalnej teściowej), dla mamy projektowanie ogrodu, dla dziewczyny projektowanie domu, dla siostrzenicy od dziewczyny jakas edukacyjna, dla brata WoW, dla mnie Fable, HeroesV, no i się zobaczy jeszce kilka opcji jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak to?? nie wygralem z moimi 420PLN (buahahha joke) Gratulacje wszystkim... w sumie z czolowki to tylko nick -=Sir=-Yarpen_a rozpoznaje a reszta widac cicha woda ;) a nasz kochany Libero sie nie zalapal a taką mial nadzieje :) hehe... No t osie teraz oblowicie, ciekaw jestem czy mozna cos w pre-order zamowic za ten wirtualny szmalec... Pozdrawiam

PS. swoja droga mozecie jedna gre odpalic :) hehe nawet zaplace 20% ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerni farciarze;) Ponad 1k na gry... Zwariowałbym normalnie:D Ale i tak dobrze, bo po raz pierwszy w konkursie o takich formułach coś znlazłem(130zł :D). Ale chcialbym jednak jakiegos bardziej rozbudowanego konkursu ( na skin strony;) ), bo w takim liczy sie tylko fart i chec klikania 2*10^56 w te same linki...

Pozdrawiam i gratuluję Top 5;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranym.

Ja uzbierałem 900 wPLN i męczy mnie trochę fakt, że pierwszy koszyk wpadł mi w drugi lub trzeci dzień konkursu, a w niedziele czyli w ostatni dzień, mimo, że siedziałem praktycznie cały czas na forum nie znalazłem ani jednego :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zwycięzcom!!!:D A co do niektórych tekstów że wygrali maniacy którzy siedzieli na forum cały czas się niezgadzam- ja zdobyłem 700 i niesiedzialem więcej jak z godzinę ( góra 2) na serwerze. No i ciekawe jak załatwili tego gostka co niby tyle kasy bił botem...(przynajmniej tak się chwalil). Jeszcze raz GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję. Żałuję, że do konkursu przyłączyłem się dopiero w połowie (mógłbym mieć większe szanse). Ale i tak z mojego wyniku - 630 jestem bardzo zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze niebylo nagrod pocieszenia dla drugie 5 :/ skonczylem z marnym 960:/ ale najbardziej szkoda mi libero85 tak malo mu brakowalo:/gdyby nie ta blokada.. ostatniego dnia...
Gratuluje pierwszej 5 , udanych zakupow , jak rowniez gratuluje wszystkim ktorzy mieli powyzej 900;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować