Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pracownicy McDonald`s będą szkolić się przy użyciu NDS

20 postów w tym temacie

Jestem pewien, że dla nich 20mln dolarów to prawie nic. Do tego nie wiem, czy szanowny PanLucjan uwzględnił cenę w umowie pomiędzy McDonald''s a Nintendo, czy ceny hurtowe (ceny sklepowe to już by była lekka przesada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz wszyscy i wszystko musi mieć swój profil na Facebooku, a my musimy być fanami? Nie żebym miał coś do tego portalu (fajny!), ale bez przesadyzmu... Już nawet dostałem "gazetkę" z Tesatu (kablówka), a tam jak byk - "zostań naszym fanem na Facebooku!" :) Może niedługo premier i prezydent sobie tam konta założą? Pani ze sklepiku osiedlowego, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i IPN (i na tym profilu aplikacja "Kto na ciebie donosił?")... Ha, to by było dobre!

Hmm, oczywiście piszę to tylko dlatego, że od jakiegoś czasu pojawia się w każdym tekście na gram.pl "dodatek" typu właśnie info o profilu na FB. Myślałem, że tylko ta jedna informacja się pojawia, ale po odświeżeniu strony jest jednak coś innego :)
Mimo to - te zaproszenia na fejsbuka pojawiające się wszędzie już mnie lekko (ale naprawdę leciutko) irytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zostań fanem braci Kaczyńskich na facebooku!" - byłoby całkiem fajnie :)

Też mnie zastanawia jak można ludzi w McDonaldzie szkolić za pomocą konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy już nie macie o czym pisać??? Już tak bzdurne, nikomu nie potrzebne newsy wypuszczacie??? I na domiar tego wszystkiego te durne reklamy. Oj, gram.pl się stacza na złą ścieżkę onetu. Nikogo nie obchodzące informacje(chyba, że kogoś obchodzi szkolenie pracowników McDonald''s, wtedy ok) i pełno reklam są już na porządku dziennym. Nie wiem jak reszcie, ale mnie osobiście zaczyna to martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:07, Undertaker napisał:

Jak dla mnie, "restauracja" jest tu mocno nad wyraz.


Racja. :D

---

Ah ta Japonia... <zakochany> :D
Tak bardziej serio - news nieco bezsensowny. No ale miło wiedzieć jak tam McDonald szkoli swoich pracowników. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 22:01, Piotrbov napisał:

A czemu od razu reklama? Po prostu ciekawostka z dziedziny gier i nie tylko.

To- "Na marginesie – czy widziałeś już nasz profil na Facebooku? Jeśli lubisz czytać gram.pl, zostań naszym fanem!", czy to- "Swoją drogą – od dziś dodajemy podkładkę pod mysz do każdej zamówionej w naszym sklepie gry Valve!" itd nazywasz ciekawostkami z dziedziny gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą.. Ale mnie denerwują te krótkie zdania wyjęte z kontekstu, pod obrazkami, rozpoczynające się od słów "Swoją drogą (...)"

No comment... XD

edit:

właśnie zauważyłem, że to się zmienia, za każdym razem jak odświeże stronę... wkurzająca sprawa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować