Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun z gry Wiedźmin 2

105 postów w tym temacie

Nie chciałbym martwić niektóry, ale to są najprawdopodobniej głosy twórców. Poza tym gra jest w dosyć wczesnej fazie produkcji więc twarz może się jeszcze zmienić. Twarz Geralta to wynik zmiany silnika, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TraIler kiepsko zrobiony, no i ta twarz Geralta...ahh... w jedynce była lepsza. Oby CDP RED zmienili ją. Im szybciej tym lepiej. Głosy dają radę, no i dobrze, że usuną ten kucyk, bo w nim Geralt wygląda jeszcze gorzej. Najciekawsza była ta kobieta na końcu filmiku. To pewnie Triss. Ją też "ulepszyli", ale na dobre, a nie jak Geralta... Teraz wygląda jeszcze "lepiej", niż w jedynce. Sama gra natomiast, oczywiście zapowiada się znakomicie i czekam na nią z niecierpliwością. Już nie mogę doczekać się informacji z tej konferencji. Oby było ich jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TGrailer nudny i nic konkretnego nie pokazuje. Randomowy zlepek sekundowych scenek . Powinni nauczyc sie promowac swoje gry bardziej .

KrwawyMarcys co ma silnik do modelu i textury w tych czasach ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 10:59, Principes napisał:

Trailer nieco "bez ładu i składu" - ani stopniowania napięcia, ani konstrukcji...


Przed pierwszym Wiedźminem filmikami zajmował się chyba Tomasz Bagiński , przynajmniej jeżeli chodzi o film startowy.Obecnie w "sąsiedztwie" CDP jakoś tego nazwiska nie słychać i to , na podstawie omawianego materiału , widać .Kompozytorzy starej muzyki , Adam Skorupa i Paweł Błaszczak , również , o ile mi wiadomo , skończyli z twórcami gry współpracę , co jest wróżbą mało optymistyczną.Zresztą ścieżka dźwiękowa w zapowiedzi Wieśka 2 , zdecydowanie nie urzeka.Dopiero przyszłość pokaże , jak bardzo zabrakło wykonawców sprawdzonych elementów z poprzedniej części gry , ale już teraz , moim zdaniem , można się trochę bać.Przede wszystkim , co jest z mojej strony mocnym zarzutem , prezentowany filmik w najmniejszym stopniu nie wprowadza oglądającego w klimat Wiedźmina.Takie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo - Skorupa od premiery W1 do odejścia ze studia coś robił, więc jego muzyka najprawdopodobniej znajdzie się w W2.
Secundo - dzisiejszy trailer to wycinki z gameplaya i cutscenek wewnątrzgrowych - to nie jest prerenderowana animacja, jakie przygotowuje np. Bagiński. Także silnik gry naprawdę daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 12:10, szypek26 napisał:

Primo - Skorupa od premiery W1 do odejścia ze studia coś robił, więc jego muzyka najprawdopodobniej
znajdzie się w W2.


Tego nie wiemy na pewno , ale może i tak.

Dnia 23.03.2010 o 12:10, szypek26 napisał:

Secundo - dzisiejszy trailer to wycinki z gameplaya i cutscenek wewnątrzgrowych
- to nie jest prerenderowana animacja, jakie przygotowuje np. Bagiński.


Jako odbiorca tego materiału , mogę napisać tylko jedno : nieciekawy dość.Pierwsze udostępniane materiały na temat jakiegoś nowego tytułu powinny mieć w sobie jakiś magnetyzm , aby przekonać graczy.W przeciwnym wypadku coś nowego może się nam kojarzyć z całkiem nieciekawym , wpadającym głęboko w pamięć bo pierwszym , trailerem.
W przypadku Wiedźmina 1 , było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... proszę was... Nie zachowujcie się tak jakby twarz głównego bohatera świadczyła o tym czy gra jest dobra czy nie ;) Dla mnie to też zmiana na trochę gorsze ale bez przesady, tragedii nie ma :) Zwłaszcza że po tym jak Wiedźmin wyglądał w filmikach Bagińskiego można było się spodziewać zmiany jego wizerunku w tą stronę.

zgadzam się z szyper26 Bagiński nie zajmuje się tego typu trailerami, to jest parę posklejanych ze sobą cutscenek i kawałków gameplaya, "właściwego" trailera z animacja Tomka spodziewałbym się później

Skorupa odszedł ale prace nad W2 zaczęły się jeszcze zanim do sklepów trafił W1, jak myślicie co robił przez ten czas? Od momentu skończenia muzyki do pierwszej części do momentu odejścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najgorszych zwiastunów widzianych w moim życiu. Można przy nim zasnąć. Nie robi żadnego wrażenia. Niemrawy, nudny, nic nie przekazujący, do niczego nie zachęcający z jednym przekazem, jaki mi się rzucił w oczy - "Hej, to my, to debiutujące studio co odniosło wielki sukces, który rozwalił kosztami wiodącego Polskiego dystrybutora gier, mamy dla Was nasza nową, super-extra-jeszcze lepszą grę, hej". Ten trailer odpycha od gry, a nie zachęca do jej poznania. Porównajcie to z trailerami mass Effect, Dragon Age czy innych gier rpg, gdzie jest akcja, coś się dzieje, jest fajna muzyka, fajny montaż, wiele scen, az człowieka rozpiera energia. Zresztą, co ja się będę produkował...porównajcie sobie choćby z tym: http://www.youtube.com/watch?v=pdYLIE0fHMw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samych postaci to ten elf, wygląda jak postać rodem z jakiś jRPG, coś a''la Ninja Blade. A Geralt w 1;08 min, gdy stoi przy szafocie to taki trochę krótki jest, jak wiedźmiński krasnolud.

A co do reszty cieszy że w końcu coś ruszyło, to są początki pokazów więc z traileru na trailer będzie coraz lepiej. I kitka u Geralta wygląda ok, taką w sumie miał w komiksie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:04, aope napisał:

Jeden z najgorszych zwiastunów widzianych w moim życiu. Można przy nim zasnąć.
Nie robi żadnego wrażenia. Niemrawy, nudny, nic nie przekazujący, do niczego nie zachęcający
z jednym przekazem, jaki mi się rzucił w oczy - "Hej, to my, to debiutujące studio co
odniosło wielki sukces, który rozwalił kosztami wiodącego Polskiego dystrybutora gier,
mamy dla Was nasza nową, super-extra-jeszcze lepszą grę, hej". Ten trailer odpycha od
gry, a nie zachęca do jej poznania. Porównajcie to z trailerami mass Effect, Dragon Age
czy innych gier rpg, gdzie jest akcja, coś się dzieje, jest fajna muzyka, fajny montaż,
wiele scen, az człowieka rozpiera energia. Zresztą, co ja się będę produkował...porównajcie
sobie choćby z tym: http://www.youtube.com/watch?v=pdYLIE0fHMw


No prosze Cie, akurat ten trailer ME2 wygląda jak trailer filmu dla amerykanskich półdebili typu Avatar czy inne 2012. Klimat plastikowy a gdyby porównać twarz Sheparda nawet z tą nową wiedźmińską to gość wygląda jak dziecko. Pewnie będę osamotniony w takim odczuciu bo większość ludzi łapie się za podniosłą muzyczkę i parę wybuchów ale mnie ten trailer bardziej zraził do gry niż ją podbił w moim rankingu "must have". Moim zdaniem jest to akurat bardzo słaby trailer bardzo dobrej gry. Dla mnie trailery prawie idealne to np te z The Secret World, nie są to oczywiście trailery poskładane z kawałków cutscenek i gameplaya ale idealnie budują nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:18, Pralkosuszarka napisał:

No prosze Cie, akurat trailer ME2 wygląda jak trailer filmu dla amerykanskich półdebili (...)


Ty sobie żartujesz, prawda? Oglądałeś go z włączonym dźwiękiem? Bo to co napisałeś, jest interesujące - ludzie, którzy zawodowo zajmują się kręceniem filmów reklamowych zgodnie uważają, że to majstersztyk. Montaż, muzyka, połączenie obrazu z dźwiękiem. Ale gusta nie podlegają dyskusji. Z debilami nie wyjeżdżaj, bo obrażasz tym bardzo wielu ludzi. Równie dobrze mogę napisać, że trailery The Secret World wyglądają jak zrobione dla niedorozwiniętych frajerów. Poza tym co Ty masz do amerykanów? Jesteś kolejnym przykładem ćwierćinteligenta myślącego stereotypami w swoim zakompleksionym życiu, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:25, aope napisał:

> No prosze Cie, akurat trailer ME2 wygląda jak trailer filmu dla amerykanskich półdebili
(...)

Ty sobie żartujesz, prawda? Oglądałeś go z włączonym dźwiękiem? Bo to co napisałeś, jest
interesujące - ludzie, którzy zawodowo zajmują się kręceniem filmów reklamowych zgodnie
uważają, że to majstersztyk. Montaż, muzyka, połączenie obrazu z dźwiękiem. Ale gusta
nie podlegają dyskusji. Z debilami nie wyjeżdżaj, bo obrażasz tym bardzo wielu ludzi.
Równie dobrze mogę napisać, że trailery The Secret World wyglądają jak zrobione dla niedorozwiniętych
frajerów. Poza tym co Ty masz do amerykanów? Jesteś kolejnym przykładem ćwierćinteligenta
myślącego stereotypami w swoim zakompleksionym życiu, czy co?


Oczywiście że oglądałem i na mnie on absolutnie nie działa, trailery Avatara i 2012 tez działają na miliony ludzi ale ja znam wielu takich którym się one nie podobają. Opinie speców od reklamy nie bardzo mnie interesują, ja najwidoczniej nie jestem "targetem" tego typu reklam. Możesz tak napisać ale poprzyj to jakimiś spostrzeżeniami, bo narazie nie widzę żadnych poza "ludzie od reklamy tak powiedzieli więc tak jest". Dla mnie wcześniej wspomniane produkcje to filmy 3 kategorii z kilku względów: są płytkie, nastawione na efekciarstwo, nie wymagające niczego od widza. Dlatego też uważam że zachwycanie się tego typu produkcjami nie świadczy najlepiej o człowieku. Ale to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie ;) Reszty twojej wypowiedzi nawet nie będę komentował, stosuj sobie takie odzywki do kolegów z koryta a nie do mnie prymitywie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować