Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun z gry Wiedźmin 2

105 postów w tym temacie

LUDZIE, PRZECIEŻ TO WIEDŹMIN!

I cóż z tego ,że to Wiedźmin? Jestem fanem , ale powoduje to co najwyżej podwyższenie moich oczekiwań.Żadnej taryfy ulgowej.Ekscytować się będę dopiero wtedy , gdy okaże się , iż gra jest bardzo dobra , klimatyczna , dobrze zoptymalizowana , ze świetnym systemem walki i na dodatek w końcu Gerald będzie mógł pół metrowy płotek przeskoczyć.Jak na razie , praktycznie nie ma możliwości oceny gry.No , może poza tym , że wygląda dobrze , ale za to mało klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się zwiastun podoba i innym chyba też skoro przy 900 głosach ma średnią oceny 9.5. Co do samej gry czekam z niecierpliwością jedynka była świetna. Znowu będzie trzeba "kolekcjonować" karty :D

I jeszcze jedno czemu wy się tak czepiacie fryzury Geralda? Według mnie wygląda fajnie a jeśli to taki problem to czy twórcy nie mogą po prostu dać w opcjach wyboru fryzury? Albo niech w grze będzie fryzjer :D W sumie mogli by dać edytor tworzenia wyglądu postaci. Wiem wiem Gerald ma ustalony książkowy wygląd ale w Mass Effect też jest niby kanoniczny Shepard a jednak można tworzyć postać.

--------------------------------------------
Na marginesie – a gdzie reklama? :>
--------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obejrzałem ten trailer i takie mam przemyślenia:
1. Precz z kitką
2. Co jest z twarzą Geralta? W jedynce wyglądał kozacko. Tu jak dzidzia z mieczem.
3. Pochwy na miecze. Super. Nie będą już wisieć w powietrzu. Mam nadzieję.
4. Krótko, krótko, zbyt krótko. Więcej Wiedźmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 11:14, Terrorite napisał:

> Filmik najgorszej jakości, a firma rodzinna i po angliku puszcza zapowiedz?
Biorac pod uwage jaka potega ekonomiczna jestesmy i ze trailer jest na gametrailers to
faktycznie skandal.

A sam trailer w sumie pokazuje niewiele, facelifting nie wyszedl Geraltowi na dobre,
powinien chyba zmienic chirurga plastycznego, ale kto wie, moze amerykanskim nastolatkom
bedzie sie podobal skoro teraz moda na takich herosow jak w Zmierzchu, tylko za malo
sie blyszczy w sloncu.


Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2010 o 15:51, Fang napisał:

--------------------------------------------

Na marginesie – Nie Gerald tylko Geralt ;)

Dnia 23.03.2010 o 15:51, Fang napisał:

--------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nowa fryzura podoba - widać inspirację komiksem Bogusława Polcha i Macieja Parowskiego. Co prawda sama mimika twarzy szału nie robi, podobnie jak takie szczegóły jak mruganie, ale ciągle z optymizmem patrzę w przyszłość, bo jeśli fabuła będzie dobra, to na takie rzeczy nikt nie będzie zwracał uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 16:02, Longer napisał:


> --------------------------------------------
Na marginesie – Nie Gerald tylko Geralt ;)
> --------------------------------------------


O masz jak błąd <i to dwukrotnie!> Mea culpa naprawdę nie wiem jak mogłem to zrobić wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buźka Geralta i "słitaśnie" czerwona krew zaczyna mi podchodzić pod japońskie rpg-i. A Wiedźmin był mrocznym słowiańskim zabójcą a nie mangowym stworkiem z mieczami. Mam nadzieję, że w finalnej wersji gry będzie to inaczej wyglądało. No i przede wszystkim czekamy na oficjalną zapowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 16:30, Karol44 napisał:

Ta grafika to jak z jakiejś bajki i czemu pochwy są 1 pod 2?


Czepiacie się detali, do premiery daleko, więc wiele się jeszcze zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całkiem fajnie, nawet kucyk mi nie przeszkadza, są pochwy na miecze, walka też nieźle wygląda, grafika moim zdaniem ładna, ale Geralt... co ci się stało z twarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: w CD-Action pisali, że Geralt w drugim wiedźminie na pewno nie będzie miał kitki, tylko normalne, rozpuszczone włosy.

Po drugie: nawet jeśli nie jest to prawdą, to jestem pewny, że powstaną mody, które tę "usterkę" naprawią.

Bez obaw. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować