Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

OMG, OMG - Darksiders na PC!

51 postów w tym temacie

Sprzedaż konsolowych wersji nie przyniosła zadowalających zarobków, więc teraz przerzucają tytuł na PC.
I dobrze bo gra wygląda ciekawie więc na pewno wielu pecetowcom się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem nawet co to jest, ale obejrzałem sobie trailery i zapowiada się ciekawie, brakuje trochę takich gier na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:07, Mariusz178 napisał:

OMG!!!! W koncu jaksi porzadny slasher na pc! Od czasu DMC4 nic sie nie ukazalo.

Muszę Cię zmartwić... Gra jest imo naprawdę świetna, ale nazwanie jej slasherem jest troszkę nie na miejscu :) Ścinanie przeciwników, choć zrobione bardzo dobrze, zajmuje jakąś 1/3 czasu gry :P
Czekamy na dwójkę, bo po takim zakończeniu nie mogą nie zrobić sequela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:17, ibisz napisał:

> OMG!!!! W koncu jaksi porzadny slasher na pc! Od czasu DMC4 nic sie nie ukazalo.

Muszę Cię zmartwić... Gra jest imo naprawdę świetna, ale nazwanie jej slasherem jest
troszkę nie na miejscu :) Ścinanie przeciwników, choć zrobione bardzo dobrze, zajmuje
jakąś 1/3 czasu gry :P
Czekamy na dwójkę, bo po takim zakończeniu nie mogą nie zrobić sequela :P

Części ma być 4 - osobna dla każdego z jeźdźców apokalipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:17, luzac napisał:

A do Peceta to pada podpiąć nie można? Można! :P


Ale koszt dobrego pada (którego ja nie posiadam) to wydatek ok. 100-150zł, a grę na PS3 mogę mieć za 85zł. I jeszcze do tego trofea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:22, Konrad512 napisał:

I jeszcze do tego trofea :)


Jeśli gra zostanie powiązań ze Stemem (a ostatnio sporo gier THQ tak kończy) to będą osiągnięcia i na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Ja za swojego dałem cztery dychy i przez dobre parę lat nie narzekałem. Niestety, ostatnimi czasy krzyżak zaczął trochę szwankować.

A trofea? Cóż, może gra będzie obsługiwać GfwL... zaraz, u nas nie ma Live''a. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że... wyjdzie to na pc :D Cóz teraz będzie można przynajmiej spróbować bo nie bedzie kosztowac 200 zł. Wchodze w ten biznes : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:31, luzac napisał:

A trofea? Cóż, może gra będzie obsługiwać GfwL... zaraz, u nas nie ma Live''a. ;P


Nie musi mieć Live. Steam wystarczy :) Ewentualnie będzie miałą acziwki sama w sobie, jak nowi Settlersi, Sins of a Solar Empire czy Demigod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować