Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 20:39, Bartek 93 napisał:

Twierdze Deluxe chciałem sobie zarejestrować i d**a! Zna ktoś na te bydle sposób??

To dziwne. Ja również nie rejestrowałem gier od razu po zakupie (na wszelki wypadek, gdyby coś takiego jak KG w ogóle nie miałaby powstać) i zarejestrowałem je (12 gier!) dopiero teraz. Pośród nich również Twierdzę Deluxe i wszystko dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym się cieszył, gdyby Cenega udostępniła "nagrodę" (w końcu punktami się płaci) w postaci ścieżki dźwiękowej z pierwszych trzech części Hitmana. Bo jak na razie szkoda mi ciężko uzbieranych punktów wydać na cokolwiek z dostępnego asortymentu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie składania zamówienia w sklepie cenegi: czy po kliknięciu "złóż zamówienie" ma wyskoczyć jakieś menu do powypełniania? Czy strona poprostu składa po kliknięciu? Pytam bo kliknąłem kilka razy mając w koszyku EK BioShocka i nie chce żeby mi teraz kilka zamówień złożyło... jak klikałem to nic nie wyskakiwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:02, vear napisał:

> Noo konkurencja dobrze wpływa na gram.pl - zwróćcie uwagę na zmiany na stronie głównej
- jakiego
> sobie flasha zrobili

Nie zrobili. I chwała im za to

Dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:29, Kamil.i.Maciek napisał:

> Ale to nie Flash. Całe szczęście.

Masz coś o flashy? ;)

Większość osób, które znam i mają Firefox używają plug-inu blokującego Flash.
Tak jak vear już pisał, jest to zamknięta technologia ograniczająca odbiorcy dostęp do treści.
W wielu przypadkach jak widzę całą stronę we Flashu po prostu sobie daruję, jak ktoś nie umie stworzyć "normalnego " portalu... cóż.
Obecnie użycie AJAXa pozwala spokojnie obyć się bez Flasha, dane ładowane są dynamicznie bez potrzeby przeładowywania strony. JavaScript wymiata :D

Tak więc MAM coś do flashy!
Popularność plug-inu blokera świadczy, że wkurza on znaczą część społeczności internetowej. Już nie mówię o reklamówkach skaczących po treści, którą się czyta- zmora onetu. Dzięki blokowaniu Flasha surfowanie jest przyjemniejsze.

20070828221732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem niczego "za darmo" ale jak tu slusznie ktos zauwazyl Cenega nie wydala na nagrody kasy bo to sponsoruja dane firmy. Pokrycie kosztow nie doprowadziloby ich do ruiny. Niby mala rzecz a by cieszyla...

Dlaczego jedna rzecz warta 40zl wymaga 600pkt a druga warta 400zl wymaga 1200? Jakis chory przelicznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi odpowiedzieć na jak długo jest ten dostęp do Gry-online? Bo z tego co zauważyłem to nic na ten temat nie napisali - a wydawanie 400pkt na jakiś dostęp na tydzień wogóle się nie opłaca - ja tak się zastanawiam co zrobić z tymi karteczkami z gier na których jest napisane o GOL smsie za DARMO mogę przytoczyć tekst: "...<bla bla bla>... Oferujemy ci: ... (3 kropka)... dostęp do zasobów serwisu GRY-ONLINE.pl... To wszystko otrzymujesz za darmo od firmy Cenega i od naszych Partnerów."

Wiec mówiąc prawde chce dostać to za darmo? Szkoda że nie otworzyli tej Cafejki. A maili chyba nie wyśle bo i tak nie odpowiedza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to samo o czym tu piszesz, a na razie coś cienko to widzę. Dostęp miał być za darmo przez tydzień za zarejestrowaną grę. Ani widu, ani słychu, żeby to honorowali.

Może zaryzykuję i zarejestruję jakąś gierkę... Albo lepiej niech co co ostatnio rejestrowali napiszą, czy dostali jakiś kod dostępu do GOL. Ktoś wcześniej pisał, że dostał, ale dotyczyło to pierwszej rejestrowanej gry w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:17, PioMrex napisał:

>
Popularność plug-inu blokera świadczy, że wkurza on znaczą część społeczności internetowej.
Już nie mówię o reklamówkach skaczących po treści, którą się czyta- zmora onetu. Dzięki blokowaniu
Flasha surfowanie jest przyjemniejsze.


Do reklam proponuje AdBlock Plus - blokuje reklamy, ale strony we flashu pozwala bez problemu przeglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 08:38, master matrox napisał:

> Ja rejestrowałem wczoraj 3 gry - żadnego kodu na abonament nie dostałem.
Chyba już za dużo osób go wykorzystało ;)

Mimo zapewnień Cenegi póki co nie ma :
- tygodniowych abonamentów za każdą grę (miał bym z rok gratis na gry-online)
- zniżek do Cinema City
- znizek na pizzę

Wszystko to było opisane w słynnym samouczku (samotłuczku). Zamiast tego są :
- podniesione progi punktowe
- brak nagród a właściwie ich mała ilość w porównaniu do założeń
- odstraszający regulamin
- uboga strona


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kompania Graczy jest unikatową inicjatywą, w ramach której klienci kupujący gry wydane przez Cenega Poland mogą je elektronicznie rejestrować za pomocą znajdującego się w pudełku kodu." - co w tym takiego unikatowego? Moim zdaniem do lidera rynku nieco cenedze brakuje, więc nie wiem dlaczego aż tyle przechwałek pojawiło się na ich stronie w związku z narodzinami (w bólach :) Kompanii Graczy.

Co do nagród, mogliby uczynić to, o co forumowicze proszą od dawna CDP, czyli wymiana punktów na gry. Chociaż... Długopis też fajna sprawa ;) Swoją drogą, czy tylko mi się wydawało, czy przy okazji zmian z KGC na KG, na liście nagród gwarantowanych oprócz zmian w samych nagrodach nastąpiła "podwyżka" ilości punktów, wymaganych dla danej nagrody (mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 08:43, Evil Khan napisał:

> > Ja rejestrowałem wczoraj 3 gry - żadnego kodu na abonament nie dostałem.
> Chyba już za dużo osób go wykorzystało ;)
Mimo zapewnień Cenegi póki co nie ma :
/.../


Jeszcze wczoraj sprawdzałem kartę rejestracyjną dood niedawno kupionego Resident Evil 4. Wyraźnie piszą o Kompanii Graczy, ale główne założenia były po staremu. Ciekawe jaki spec od marketingu wymyślił tą zmianę.

Lailonn - progi punktowe zostały tak przemyślane, aby szystko było co najmniej od 300 pkt ;) "Achaja" kosztowała mnie 325 pkt, w sklepie internetowym Fabryki Słów pierwszy tom stoi za 30 zł. Mi to pasuje - kupię parę gier z czego będę miał zapewne niezłą frajdę i dodatkowo zamówię książki, których nie miałem okazji przeczytać. Taka jest idea programów lojalnościowych - to wszystko musisz traktować jako bonus a nie na siłę porównywać z ceną sklepową (choć długopisy dobijają xD). Szkoda, że plakat z Karimą jest tylko z odbiorem osobistym, bo miałem na niego chęć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować