Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 16:00, mtwarog napisał:

> A ile płaci się za wysyłkę zwykłych nagród wymienianych za punkty?

W regulaminie jest o tym wspomniane:

6.16. Koszty przesyłki pokrywa osoba zamawiająca - członek klubu Kompania Graczy,
zgodnie z obowiązującym, aktualnym cennikiem Poczty Polskiej dla przesyłek pobraniowych,
która nagrodę dostarcza. Koszty przesyłki wynoszą standardowo 13,00 pln (do 2 kg). Koszt
pozostałych przesyłek (poniżej 0,5 kg i powyżej 2 kg) określają cenniki Poczty Polskiej.
Odmowa pokrycia kosztów przesyłki jest równoznaczna z rezygnacją z nagrody.

Dzięki, a możesz mi jeszcze powiedzieć czy za to płaci się z góry czy przy odbiorze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:02, kitek0101 napisał:

Dzięki, a możesz mi jeszcze powiedzieć czy za to płaci się z góry czy przy odbiorze?
:)


No jest przecież napisane, że nagrody są wysyłane jako paczki pobraniowe, czyli płaci się przy odbiorze, oczywiście nie dotyczy to nagród z konkursów, złotych strzałów i aukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:05, mtwarog napisał:

> Dzięki, a możesz mi jeszcze powiedzieć czy za to płaci się z góry czy przy odbiorze?

> :)

No jest przecież napisane, że nagrody są wysyłane jako paczki pobraniowe, czyli płaci
się przy odbiorze, oczywiście nie dotyczy to nagród z konkursów, złotych strzałów i aukcji
;)

Kurde! Zazwyczaj czytam ze zrozumieniem, a tu taka gafa... Dobra, czyli chyba wszystko wiem :). Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:32, KŁEJK napisał:

Czy ktoś się orientuje kiedy lub czy w ogóle pojawi się kolejny numer Kompana ?


Prawdopodobnie się pojawi, ale kiedy to już jest zagadką ;) Ja myślę, że w okresie Bożonarodzeniowym C* coś przygotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powaliło ludzi w Cenedze z tymi zmianami regulaminu co do ilości rejestracji jednego tytułu.
Ciekawe co chcą w ten sposób osiągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:20, Mistic napisał:

Powaliło ludzi w Cenedze z tymi zmianami regulaminu co do ilości rejestracji jednego
tytułu.
Ciekawe co chcą w ten sposób osiągnąć...


rzeczywiście głupota ;/

mam kilka tytułów, których mam po dwa egzemplarze, skoro za nie zapłaciłem to chcę je zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 19:40, wonski85 napisał:

mam kilka tytułów, których mam po dwa egzemplarze, skoro za nie zapłaciłem to chcę je
zarejestrować


Ekhm...:

- członkiem klubu może zostać wyłącznie osoba fizyczna; członkami klubu nie mogą być w szczególności osoby prawne i inne podmioty nabywające gry komputerowe w ilościach hurtowych (więcej niż 3 gry tego samego tytułu) w celu ich dalszej odsprzedaży;

EDIT:

Oops, ale gafę walnąłem, nie zauważyłem newsa na stronie, teraz zobaczyłem, że w innym punkcie regulaminu jest wspomniane, że tylko 1 sztukę można zarejestrować. Mam nadzieję, że ta zmiana nie działa wstecz i nie wywalą mi konta xD A tak poza tym to "żal" ze strony C* :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2008 o 19:40, wonski85 napisał:

mam kilka tytułów, których mam po dwa egzemplarze, skoro za nie zapłaciłem to chcę je
zarejestrować

A jak to się stało, że masz dwie takie same gry? No chyba, że w innych wydaniach, a jak w innych to po co? Dawno już nie było konkursów. Można powiedzieć, że kompania graczy nie istnieje, kompletnie nic tam się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 20:23, Heterko napisał:


> mam kilka tytułów, których mam po dwa egzemplarze, skoro za nie zapłaciłem to chcę
je
> zarejestrować
>
A jak to się stało, że masz dwie takie same gry? No chyba, że w innych wydaniach, a jak
w innych to po co? Dawno już nie było konkursów. Można powiedzieć, że kompania graczy
nie istnieje, kompletnie nic tam się nie dzieje.


mam np. podwójnie CSI 3 wymiary zbrodni - jedna z konkursu i jedna kupiona, dwa obliviony - jeden premierowy, a drugi kupiony w pakiecie z dodatkami (nie złota edycja - po prostu taki pakiet był kiedyś w empikach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam dziś pocztę a tam mail od Kompanii o następującej treści "... Dziś mija rocznica Twojej rejestracji w Kompanii Graczy.
Dziękujemy za czas spędzony z naszymi grami i uczestnictwo w programie.

Z tej okazji mamy dla Ciebie prezent - 50 punktów urodzinowych.

Zapraszamy do aktywnego udziału w Kompanii Graczy! ... ".



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tam zarejestrowany od początków jej pierwszej wersji (albo mam sklerozę - możliwe, że na tamtej stronie nie można było się rejestrować ;p) i takiego maila nie otrzymałem... :/
P.S. Teraz to rzeczywiście przesadzili z możliwością rejestracji nie więcej niż raz tego samego tytułu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zarejestrowane dwa razy Brother In Arms (kumpel nie zbiera punktów). Zablokują mi teraz konto, zabiorą punkty, czy po prostu regulamin nie działa wstecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 12:24, jakubcjusz napisał:

A ja mam zarejestrowane dwa razy Brother In Arms (kumpel nie zbiera punktów). Zablokują
mi teraz konto, zabiorą punkty, czy po prostu regulamin nie działa wstecz?


Prawo nie działa wstecz, ale by to się więcej nie powtórzyło, profilaktycznie spalą Cię na stosie. Może być?

A tak w ogóle, czemu jest tak mało sprzętu Creative'a i SpeedLink? Akurat uzbierałem sporo punktów, a tu jakieś badziewne słuchawki, mp3 i głośniki stereo? Kiedy będzie następny rzut, do ciężkiej cholery? Pytam się coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo pisania od 7 dni maili do Cenegi i ciągłego męczenia ich nie byli w stanie rozwiązać mojego problemu. Ciągle tylko wysyłali mi prośby o podanie danych co też robiłem kilka razy. A jak licytować nie mogłem tak i dalej nie moge. Uciekła mi aukcja i praktycznie jedna z nielicznych gier na które chciałem wydać moje pkt.

Pkt po pewnym czasie przepadają, a ja z winy Cenegi ( lub tez kompani ) nie mogę swoich wydać. I teraz pkt mi przepadną i cała ta zabawa z pkt i kompanią okazała się guzik warta a ja czuje się oszukany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 13:27, hehe napisał:

Pkt po pewnym czasie przepadają,


Tzn.? Po jakim czasie?

Dnia 22.09.2008 o 13:27, hehe napisał:

a ja z winy Cenegi ( lub tez kompani ) nie mogę swoich wydać.


Niedawno był update. Rzucono m.in. sprzęt Creative''a - nowe słuchawki, głośniki, mp4. Wziąłem słuchawki i komiks, bo miałem ponad 1000 punktów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 20.09.2008 o 14:35, Vojtas napisał:

A tak w ogóle, czemu jest tak mało sprzętu Creative''a i SpeedLink? Akurat uzbierałem
sporo punktów, a tu jakieś badziewne słuchawki, mp3 i głośniki stereo? Kiedy będzie następny
rzut, do ciężkiej cholery? Pytam się coś!


W ramach wytłumaczenia, dlaczego został zmieniony regulamin.

Po pierwsze zasada (ilości zarejestrowanych gier) nie działa w wstecz.

Wszystko wzięło się z tego, iż "kilku" użytkowników wpadło na pomysł. Jestem hurtownikiem to kupię 100x grę z wyprzedaży po 9,99 a po rejestracji otrzymam 100 punktów za każdą. Potem wydam to na wypas nagrody i sprzedam je na allegro. Tak samo jak gry bez kodów.

Jeden z użytkowników miał zarejestrowanych 6 czy siedem kont. Na różne osoby i jak tylko pojawiały się nowe rzeczy wydawał punkty a miał ich od groma.

Wpadł w genialnie głupi sposób. Ze wszystkich kont napisała zapytanie o takiej samej treści i podpisał się swoim imieniem i nazwiskiem:D LOL

Ogólnie założenie jest następujące. Chcemy, aby z KG korzystały osoby, które kupują gry i sa zwykłymi graczami to dla nich był program a nie dla hurtowników. Jak Hurtownik chce jakieś promo to powinien zgłosić się do naszych KM-ów i ustalić warunki współpracy?

Co do rzutu nowych rzeczy? Będą, będą i to bardzo szybko:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 11:56, natanadler napisał:

ciach
> A tak w ogóle, czemu jest tak mało sprzętu Creative''a i SpeedLink? Akurat uzbierałem

> sporo punktów, a tu jakieś badziewne słuchawki, mp3 i głośniki stereo? Kiedy będzie
następny
> rzut, do ciężkiej cholery? Pytam się coś!

W ramach wytłumaczenia, dlaczego został zmieniony regulamin.

Trochę zbyt restrykcyjna jest dla mnie opcja rejestracji tylko jednego tytułu, gdyż zdarzało mi się już mieć 2 egzemplarze tego samego tytułu, czy to od kogoś, czy to z jakiegoś konkursu, teraz właśnie mam taki problem nawet, gdyż mam drugi egzemplarz Rise of the Nations ZE i jakoś przed nowym punktem regulaminu nie udało mi się jej zarejestrować, lub sprzedać (a to zawsze 50p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować