Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 17:41, rafekx 12 napisał:

Czy ktoś z was otrzymał już PLAY''a z KG??Premiera najnowszego numeru była już dawno
a ja swojej przesyłki nie dostałem...:(

Ja też nie dostałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:35, xbit71 napisał:

Są wyniki tego zasranego konkursu... Jak zwykle nic nie wygrałem. -.-''


Tja, ale adresy ludzi mogli by poukrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Fallouta nic, konkursy punktowe nic... jakoś ostatnio omija mnie szczęście jeżeli chodzi o Cenege :/
Poza tym nie jestem pewien, ale chyba nie można od tak, publikować pełnych adresów w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla Kompanii. W środę (17.12.08) zamówiłem "Upadek Hyperiona" i "Endymion", po 200 pkt. każda, wysłałem maila z prośbą o wysyłkę gier w jednej paczce. Kompania ma 30. dni na wysłanie + czas dostawy, jednak paczka doszła już wczoraj (20.12.08). Macie u mnie wielki plus za szybką wysyłkę książek, ponieważ liczyłem na dostawę gdzieś po Nowym Roku. :] Drugi "+" za nowy rzut nagród. Aż żal było nie wziąć 2. dzieł Dana Simmonsa za dosłownie bezcen (w księgarniach po 55 złociszy/sztuka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, widzę że Cenega się rozwija coraz bardziej. Po raz kolejny zobaczyłem w mailach z KG coś o "Beta Planecie", wcześniej nie bardzo chciało mi się przyglądać co to w ogóle jest, ale dziś z nudów poświęciłem przysłowiową minutkę... dla mnie nie ma tam raczej nic ciekawego, ale fajnie, że C* stworzyła rodzicielsko-dziecięcą platformę, a do tego mały konkursik http://betaplaneta.pl/konkursy

Rozwój C* i ich "dodatków" o wiele bardziej mi odpowiada, w sumie jedyna rzecz, która mi raz "nie podpasiła" to zmiany w reg. ograniczające ilość zarejestrowanych gier (akurat miałem nagrodę z konkursu i ani tego sprzedać, ani mieć korzyść z rejestracji). Jednak sama oferta C* jest dużo korzystniejsza dla konsumenta - często zdarzają się ostre obniżki cen, gdzie wydania premierowe za 100p można kupić za <20zł, do tego nagród jest sporo i są one dość ciekawe, aukcje, oferty specjalne... natomiast ze strony CDP nie widzę nic ciekawego, na produkty za wPLN przestałem zaglądać niedługo po tym jak rozpoczęła się akcja, wPLNomania - początek ciekawy, ale po krótkiej euforii zderzenie z rzeczywistością - często zdarzają się jakieś wybrakowane egzemplarze, gadżety często mają niezbyt atrakcyjną cenę, natomiast jeśli chodzi o gry, to w wielu wypadkach jest to po prostu branie klienta od tyłu bez wazeliny :P -> cena w większości konkurencyjnych sklepów jest prawie taka sama, lub niższa, ale ne trzeba wydawać nie wiadomo ilu wPLNów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah wlasnie zamienilem 1800 punktow na myszke razera ktora opchne na allegro :D
Co najlepsze by uzbierac te punkty nie trzeba bylo wcale wydawac majatku, mase gier kupionych za 10zl w sklepie cenegi ktore daja po 100punktow. To mi sie bardzo podoba :) Wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zarejestrowałem GTA IV i dostałem aż 210pktów bo jakiś bonus 50 przy rejestracji tej gry dają:)
i tak oto mam już 310pktów. Jeszcze jakieś 1500pktów i będzie cyfrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:51, rafekx 12 napisał:

> Wysyła Cenega może jeszcze te gazetki Kompan?
Niestety ale już nie wysyłają :(


<przytooooool> ;))

Dostałem jeden numer i na tym się skończyło. Miły gest, ale nie płaczę za nim. Dużo bardziej bym się cieszył z napływu nowych gadżetów do Kompańji - obecnie bida aż piszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napadła mnie jakaś mania zakupów... Pół godziny temu w wPLNomanii złożyłem zamówienie na pak Gears of War + Unreal Tournament III, a przed chwilą moim łupem w Kompanii Graczy padły głośniki Creative A500. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że produkt szybko przyjdzie. :)
PS Z 2145 punktów zostało mi ich 295. Schade. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 08:21, jakubcjusz napisał:

> czy w KG jest darmowa wysyłka??

Nie. Ostatnio jak płaciłem to było 8 PLN, ale nie wiem ile jest teraz.



a to placi sie przy odbiorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zarejestrowaniem GTA IV w Kompanii

Otóż kiedy wpisuje kod, pojawia się komunikat że jest nieprawidłowy, i tu jest pewien problem bo zauważyłem że w kratkach jest miejsce na 4 literki a mój kod składa się z 5 części po 5 znaków w każdym. Próbowałem już wiele razy i nic:) Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:59, Rogalq napisał:

Mam problem z zarejestrowaniem GTA IV w Kompanii

Otóż kiedy wpisuje kod, pojawia się komunikat że jest nieprawidłowy, i tu jest pewien
problem bo zauważyłem że w kratkach jest miejsce na 4 literki a mój kod składa się z
5 części po 5 znaków w każdym. Próbowałem już wiele razy i nic:) Proszę o pomoc...


A gdzie Ty ten kod wpisujesz ? Tam gdzie innych gier czy "Jeśli chcesz zarejestrować GTA IV klinknij tutaj" Bo w 2 miejscu akurat sie miesci 5 literek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:00, libero85 napisał:

> Mam problem z zarejestrowaniem GTA IV w Kompanii
>
> Otóż kiedy wpisuje kod, pojawia się komunikat że jest nieprawidłowy, i tu jest pewien

> problem bo zauważyłem że w kratkach jest miejsce na 4 literki a mój kod składa się
z
> 5 części po 5 znaków w każdym. Próbowałem już wiele razy i nic:) Proszę o pomoc...


A gdzie Ty ten kod wpisujesz ? Tam gdzie innych gier czy "Jeśli chcesz zarejestrować
GTA IV klinknij tutaj" Bo w 2 miejscu akurat sie miesci 5 literek



Oj no oczywiście że tam gdzie trzeba, mimo to cały czas komunikat nie pozwala mi zarejstrować tego kodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:54, Lukasz924 napisał:

czy za przesyłkę płaci się przy odbiorze czy jak?? i jak sprawdzić status przesyłki,
jesli sie da??



ponawiam pytanie. odpowie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować