Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2010 o 11:21, knopfler napisał:

> czyli że muszę zarejestrować grę konsolową aby skorzystać z kodu?
Tak, rejestrujesz grę konsolową i możesz wtedy kupic kod. Chyba że już masz jakąś konsolówkę
zarejestrowaną a jeszcze nie korzystałeś z tej zniżki to możesz też skorzystać z kodu.

A gry od innego producenta też się liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 11:23, Commander_Shepard napisał:

A gry od innego producenta też się liczą?

Tak, też się liczą.

EDIT: Ponawiam pytanie czy można zarejestrować w KG gre kupioną za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś poczułem się lekko zażenowany pewną rzeczą na kompanii graczy. Przeglądałem sobie katalog nagród i zobaczyłem słuchawki "SŁUCHAWKI SPEED SPH-100+MIKROFON,NA TYŁ GŁOWY" Za 600 punktów. Akurat tyle mam a słuchawki by mi się przydały więc się zaciekawiłem. Do czesu jednak gdy wpisałem nazwę słuchawek w google i zobaczyłem że ich cena waha się od 7-11zł. WTF? Po pierwsze od razu odechciało mi się tych słuchawek a po drugie: po co oni w ogóle dając coś takiego skoro przesyłka to prawie dwukrotna wartość tych słuchawek a do tego jeszcze 600 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 21:35, kaczek93 napisał:

po co oni w ogóle dając coś takiego skoro przesyłka to prawie dwukrotna wartość tych
słuchawek a do tego jeszcze 600 punktów.

Dają, bo pewnie dał takie sponsor. A czemu 600? Pewnie ocenili, że za tyle mogą jeszcze zejść.

Przynajmniej wiesz, że czasem przed ostateczną decyzją trzeba dobrze wyważyć zysk i stratę, bo nie zawsze warto. Jak widać w tym przypadku nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.
Przy kuponie zniżkowym 40% na PC, mogę legalnie zamówić dwa egzemplarze Mafii 2, w niższej cenie, tak?
Rozumując logicznie, cena za jeden egzemplarz wyniesie tak czy siak 90złociszy?
Jest możliwość zarejestrowania dwóch egzemplarzy Mafii w KG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 09:59, NikiNicoo napisał:

Hm.
Przy kuponie zniżkowym 40% na PC, mogę legalnie zamówić dwa egzemplarze Mafii 2, w niższej
cenie, tak?
Rozumując logicznie, cena za jeden egzemplarz wyniesie tak czy siak 90złociszy?
Jest możliwość zarejestrowania dwóch egzemplarzy Mafii w KG?

Nie, tylko jednego. Ale zakupic możesz dwa ze zniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 13:56, Torquemada_Varenkorn napisał:

Do tego koszt przesyłki 15PLN, więc chyba 20PLN była warta:)

Trafna uwaga ;P Ja jednak patrzę na cenę sugerowaną hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety te programy lojalnościowe schodzą na psy. Z początku myślałem że oferta będzie znacznie ciekawsza, bo skoro Cenega "organizuje" to chyba nie tylko ja spodziewałem się tutaj jakiś gier. A tu tego typu nagrody można policzyć na palcach jednej ręki, a jeśli już coś takiego się pojawi to najczęściej jest to gra z Kolekcji Klasyki która w sklepie można wyrwać za 5-8zł. Gdzie tu jakikolwiek sens pakowanie się w taką ofertę? A co z edycjami premierowymi, które niejednokrotnie zalegają w magazynach wiele lat po premierze? Można by oczywiście obok tego przejść bez narzekania gdyby pozostałe nagrody były bardziej wartościowe ale przeważnie tak nie jest. Natomiast o programie który zaserwował nam CDP nie ma się nawet sensu wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy kody zniżkowe na gry PC zostaną wysłane przed premierą Mafii II?
Pytam, bo tylko do tego potrzebny mi ten klucz, a niezmiernie ważna jest dla mnie możliwość zagrania już w piątek.
Ewentualnie kiedy mogę spodziewać się kodu?
Dzisiaj chciałem złożyć zamówienie na dwa egzemplarze, lecz byłem pewien, że proces wysyłania kluczy jest zautomatyzowany i kod otrzymam już teraz.
Pozdrawiam i proszę o jak najszybsze rozesłanie kodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 10:19, kaczek93 napisał:

Ile może być warte konto na kompanii na którym jest 600 punktów ?
Bo chyba do niczego mi się nie przyda.

Niewiele, bo za te 600pkt raczej wiele nabywca nie dostanie. Może książkę jakąś... Ale wysyłka to co najmniej 15zł, więc kupowanie takiego konta dla książki jest warte funta kłaków raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować