Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor - zapowiedź

22 postów w tym temacie

Chętnie bym zobaczył tryb Scalpel w multi np. 1 drużyna broni miejsca, a druga musi ich wyeliminować (oczywiście w nocy, atakujący maja noktowizory itp., a broniący się mogą podnieść alarm który postawi w czujność resztę). Naprawdę mocno czekam choćby na demo MOH''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście seria Medal of Honor bardziej mi przypadła do gustu niż Call of Duty, choć muszę jeszcze zagrać w ostatnią część - Airborne. Z serii CoD tylko dwójkę polubiłem. Cieszę się, że MoH znów zagości na sklepowych półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 22:57, Franco_Costa napisał:

Osobiście seria Medal of Honor bardziej mi przypadła do gustu niż Call of Duty, choć
muszę jeszcze zagrać w ostatnią część - Airborne...


Aiborne to chyba najgorsza część całej serii. Jest bardzo krótka, ale trzyma klimat "Medali". Jednak nic specjalnego :/

A co do najnowszej odsłony to czekam na tą grę najbardziej w tym roku. Zapowiada się bardzo pozytywnie i jestem pewien, że będzie to produkcja wyższej klasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 23:06, Berkel napisał:

Ach. Czyli okładka Medal of Honor z Myszastym jednak już zostaje? No to fajnie ;D


Głupio byłoby mi powiedzieć, że gra zainteresowała mnie dlatego, że zobaczyłem na podstawowym arcie siebie, ale... cholera, chyba zaczynam żałować, że pióra ściąłem... :D

[edit]

Pomijam to, że pewnie o jakieś 20 centów ten koleś jest ode mnie wyższy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby wszystko fajnie ale...
jezeli tryb multi bedzie tak samo zabugowany jak BC2 to ja dziekuje :/
w BC2 nadal nie moge komfortowo grac bo albo CTD albo totalna zawiecha :/
a wsparcie DICE jest tragiczne. wypuscili kilka patchy ktore tak naprawde nie poprawiaja tego co powinno byc na pierwszym miejscu do naprawy :/
widocznie kasa za BC2 juz sciagnieta wiec teraz cala sila robocza skupiona na MoH :/
a jak wyjdzie MoH to tez bedzie lipa a chlopcy sie skupia na BF# :D:D:D czarny scenariusz no ale wole sie przygotowac na najgorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 15:59, KGWWilku napisał:

niby wszystko fajnie ale...
jezeli tryb multi bedzie tak samo zabugowany jak BC2 to ja dziekuje :/
w BC2 nadal nie moge komfortowo grac bo albo CTD albo totalna zawiecha :/
a wsparcie DICE jest tragiczne. wypuscili kilka patchy ktore tak naprawde nie poprawiaja
tego co powinno byc na pierwszym miejscu do naprawy :/
widocznie kasa za BC2 juz sciagnieta wiec teraz cala sila robocza skupiona na MoH :/

a jak wyjdzie MoH to tez bedzie lipa a chlopcy sie skupia na BF# :D:D:D czarny scenariusz
no ale wole sie przygotowac na najgorsze :/



wybacz chlopie, ale prawda jest taka ze jak sie ma dobry internet i dobrego kompa to bc2 smiga bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 16:34, Deshu napisał:

> niby wszystko fajnie ale...
> jezeli tryb multi bedzie tak samo zabugowany jak BC2 to ja dziekuje :/
> w BC2 nadal nie moge komfortowo grac bo albo CTD albo totalna zawiecha :/
> a wsparcie DICE jest tragiczne. wypuscili kilka patchy ktore tak naprawde nie poprawiaja

> tego co powinno byc na pierwszym miejscu do naprawy :/
> widocznie kasa za BC2 juz sciagnieta wiec teraz cala sila robocza skupiona na MoH
:/
>
> a jak wyjdzie MoH to tez bedzie lipa a chlopcy sie skupia na BF# :D:D:D czarny scenariusz

> no ale wole sie przygotowac na najgorsze :/


wybacz chlopie, ale prawda jest taka ze jak sie ma dobry internet i dobrego kompa to
bc2 smiga bez zarzutu



no sorry ale moj komp i net radzi sobie z BC2 (nie wliczajac tych freezow) wszystkie inne gry dzialaja bez zarzutu wiec nie opowiadaj mi bajek ze gra dziala ok :/ przegladalem rozne fora i bardzo wiele osob ma ten sam problem na roznych konfiguracjach sprzetowych :/ rowniez na tych z najwyzszej polki:[
gram w serie bf od samego poczatku i mimo iz bc2 to juz nie to samo to jednak podoba mi sie. niestety nie moge sobie pograc a nie lubie wyrzucac zarobionych pieniedzy w bloto:/
tak wiec ostroznie podchodze do tematu MoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja czekam na nowego Medala . Straciłem wiele godzin grając w multiplayera jedynki i przyznam , że grało mi się świetnie . Głównie ze względu na multi mam zamiar kupić nowego Medala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 15:59, KGWWilku napisał:

niby wszystko fajnie ale...
jezeli tryb multi bedzie tak samo zabugowany jak BC2 to ja dziekuje :/
w BC2 nadal nie moge komfortowo grac bo albo CTD albo totalna zawiecha :/
a wsparcie DICE jest tragiczne. wypuscili kilka patchy ktore tak naprawde nie poprawiaja
tego co powinno byc na pierwszym miejscu do naprawy :/
widocznie kasa za BC2 juz sciagnieta wiec teraz cala sila robocza skupiona na MoH :/

a jak wyjdzie MoH to tez bedzie lipa a chlopcy sie skupia na BF# :D:D:D czarny scenariusz
no ale wole sie przygotowac na najgorsze :/

"Kup se kompa".
Nie licząc od czasu do czasu wywalenia na pulpit i znany problem z "pełnym serwerem". Nie mam ŻADNYCH problemów z tą grą. Tym bardziej błędów w grze nie dostrzegłem... no te opróżnianie całego magazynku w klatę mego wroga czasami denerwuje, ale z godziny na godziny używam co raz mniej amunicji :P

Co do MoH to wszystko brzmi ciekawie. Boje się tylko o to, że będziemy mieli wrażenie typu: grając w SP, a później MP(Albo na odwrót) czujemy się tak jak byśmy grali w dwie różne gry, złączone w całość. Jedna oferująca SP, zaś druga MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w miare dobrego kompa ( składaka ) nowa grafa/ram. Net - UPC. BF2 śmiga aż miło. Problemy są z pełnymi serverami - i z netem jak UPC da ciała :P.
Natomiast na problem całego magazynku na klatę jest jedna rada - tryb Hardcore :) One shot - One kill ( prawie ) Imho jeżeli nie ma tego "włączonego" to nie ma co sie podłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować