Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

A jeszcze jedno pytanko ,w mniejszym lub większym odniesieniu do zaklinania , mianowicie - czy można złapać duszę Almalexi i jaką ona ma wartosć?
A tak ogólnie to jakie dusze poelcacie oprócz Złotej Świętej i Lunatyka - tzn. na podobnym poziomie a nawet lepsze (o ile są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dusze Almalexii da sie złapać w gwiazde azury, jest warta ileś tam milionów, może ktoś powie Ci dokładniej.
Co do zaklinania- dusze złotej świetej i lunatyka na stałe efekty, na efekty czasowe (np broń przy uderzeniu) polecam dusze bohatera szkieletów- duży ładunek i łatwo dostępna, ew. Dremora Lord, Skrzydlaty Mrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym jest to że wartość Gwiazdy Azury z duszą Almalexii jest bezsensowna można ją za to użyć do stworzenia super potężnie zaklętego mieczu lub innej broni..Wystarczy tylko pomyśleć o tym jaki ona ma ładunek...Tylko trzeba liczyć się z kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze... W Bloodmoon robiłem misje, w której trzeba odnaleść i zabić przemytników. Jako towarzysza wziąłem Seanusa Luciusa. Niestety on zginął i nie mam skąd wziąć Czaszki Wojownika Skaal, która jest potrzebna w Wiosce Skaal. Co mam zrobić w takim razie? Uprzedzam, że nie mam wcześniejszego save''a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:17, upiordliwy napisał:

A jeszcze jedno pytanko ,w mniejszym lub większym odniesieniu do zaklinania , mianowicie -
czy można złapać duszę Almalexi i jaką ona ma wartosć? /.../

Duszę Almalexii można złapać tylko do Gwiazdy Azury. Wartość 7 500 000 o ile dobrze pamiętam. Ale do zaklinania nie wykorzystasz, tu w grę wchodzi pojemność przdmiotu. Przy zaklinaniu dusza Almalexii znaczy tyle samo, co dusza Lunatyka lub Złotej Świętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:50, KrzysztofMarek napisał:

> A jeszcze jedno pytanko ,w mniejszym lub większym odniesieniu do zaklinania , mianowicie
-
> czy można złapać duszę Almalexi i jaką ona ma wartosć? /.../
Duszę Almalexii można złapać tylko do Gwiazdy Azury. Wartość 7 500 000 o ile dobrze pamiętam.
Ale do zaklinania nie wykorzystasz, tu w grę wchodzi pojemność przdmiotu. Przy zaklinaniu dusza
Almalexii znaczy tyle samo, co dusza Lunatyka lub Złotej Świętej.


A ja mam dusze Dagotha Veminyla (czy jakos tak). Do czego on moze mi sie przydac? Ewentualnie jaki przedmiot moze mi to dac i jaki efekt?

Szkoda ze cena to 66000. Nikt nie jest bogaty aby to kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:11, kowboj3 napisał:

Szkoda ze cena to 66000. Nikt nie jest bogaty aby to kupic :(

Możesz znaleźć pełzacza w Calderze... on ma przy sobie 5 000 smoków. Sprzedaj mu przedmioty za taką cenę, poczekaj aż odnowi mu się kasa i znowu sprzedaj swoje klamoty. Gdy sprzedasz już rzeczy o równowartości 66000, wymień je na kamień z duszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:12, Budo napisał:

/.../

Dusze Almalexii da sie złapać w gwiazde azury, jest warta ileś tam milionów, może ktoś powie
Ci dokładniej.


Szkoda mi taką ładną duszeczkę sprzedawać bo musiałbym kupca zachlastać za kamyk... ale cóż ;]

KrzysztofMarek - nic lepszego się nie da z nią zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:21, upiordliwy napisał:

> /.../
KrzysztofMarek - nic lepszego się nie da z nią zrobić?

Próbowałem użyć do zaklinania - i tyle znaczy, co dusza Lunatyka albo Złotej Świętej. W końcu wymysliłem: zatrzymać cholerę uwięzioną na zawsze i trzymać na honorowym niejscu w kolekcji. W końcu to była żona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:06, KrzysztofMarek napisał:

Próbowałem użyć do zaklinania - i tyle znaczy, co dusza Lunatyka albo Złotej Świętej. W końcu
wymysliłem: zatrzymać cholerę uwięzioną na zawsze i trzymać na honorowym niejscu w kolekcji.
W końcu to była żona...

Zastanawiajaco często gracze wybierają tę ewentualnośc... mnie też to rozwiązanie przypadło do gustu :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:06, KrzysztofMarek napisał:

Próbowałem użyć do zaklinania - i tyle znaczy, co dusza Lunatyka albo Złotej Świętej. W końcu
wymysliłem: zatrzymać cholerę uwięzioną na zawsze i trzymać na honorowym niejscu w kolekcji.
W końcu to była żona...

Zabawne... każdy ma na to inny pomysł. Ja na ten przykład zakląłem za jej pomocą kajdany niewolnika i nazwałem je "Święty związek małżeński" :)
Zaklęte były na dość potężne przemię na "siebie".
Oczywiście nie nosiłem ich, tylko umieściłem w domu na półce :)

OK... nie zrobiłem tak, bo nie grałem w dodatki ^^
Ale zrobię kiedy tylko je kupię (czytaj, kiedy wyjdą za dwadzieścia złotych). Nawet jak nie znajdę okowów do zaklęcia to dodam je za pomocą CS''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam następujący problem - w zadaniu Szkarłatna Plaga w Tribunalu gdy muszę zejść już do podziemi świątyni i pogadać z tą Khajiitką ona nie ma żadnej kwestii dialogowej, która prowadzi mnie dalej... Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 14:22, upiordliwy napisał:

Panowie mam następujący problem - w zadaniu Szkarłatna Plaga w Tribunalu gdy muszę zejść już
do podziemi świątyni i pogadać z tą Khajiitką ona nie ma żadnej kwestii dialogowej, która prowadzi
mnie dalej... Co mam zrobić?


Powinna być opcja żeby ją wyleczyć- powinieneś miec potiona, albo umiec zaklęcie, potem pogada z Toba o grobowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 14:41, Budo napisał:

Powinna być opcja żeby ją wyleczyć- powinieneś miec potiona, albo umiec zaklęcie, potem pogada
z Toba o grobowcu.


Problem w tym, że ona stoi jeszcze koło tego strażnika padnietego i mówi tylko, że musi ze mną pogadać - i żadnej opcji więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 15:03, upiordliwy napisał:

Problem w tym, że ona stoi jeszcze koło tego strażnika padnietego i mówi tylko, że musi ze
mną pogadać - i żadnej opcji więcej.


Spróbuj kupić czar Wyleczenie z Choroby (świątynia) i rzucić na nią, może sie odblokuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:48, upiordliwy napisał:

A co jeśli się nie odblokowała i wczytywanie save''a nic nie daje ;]?


No to zonk :DD
Może gadasz z złą Khajitka, ale skoro jest przy trupie straznika to powinno być wszystko ok...
No nic, spróbuj olać Khajiitke i wbij sie na Jana do grobowca, może quest sam pójdzie do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:07, Budo napisał:

> A co jeśli się nie odblokowała i wczytywanie save''a nic nie daje ;]?

No to zonk :DD
Może gadasz z złą Khajitka, ale skoro jest przy trupie straznika to powinno być wszystko ok...
No nic, spróbuj olać Khajiitke i wbij sie na Jana do grobowca, może quest sam pójdzie do przodu
:D


Problem w tym ,ze nie chce sieto głupie przejście otworzyć. Skaczę na tym głupim kamieniu ale nie chce sięodsłonić nic... Gadam z dobrą Khajiitką, stoi w podziemiach świątyni obok leży ogłuszony strażnik a ona mówi coś w rodzaju "Szybko - musimy pogadać..."blah , blah, blah. Chciałem zrobić ten quest, bo przynajmniej przeciwnik wymagajacy i duszyczka fajna na deaderycznym łuku by sieprezentowała a tutaj właśnie zonk. Wydaje mi sie po prostu, że ona musi powiedzieć cos na temat tego grobowca, żeby odblokowało się przejście. Nie ma na to żadnego sposobu nawet przez CSa? Zaznaczam ,że nie jestem dobry jeśli chodzi o zabawę Construction setem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować