Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Heh... pytań nie mam, po trzykrotnym przejściu raczej mało ich zostaje.
Przemyślenie tylko jedno - grafika ok, grywalność miodzio, tylko czemu te ryje takie krzywe? Mod poprawiający wygląd postaci przyjęłam z wielką ulgą i wdzięcznością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieprzyjemny problem. Otóż w każdym mieście, w którym się pojawiam atakują mnie strażnicy. Czy jest jakiś sposób na to, aby przestali mnie atakować, tylko np. dali karę zapłaty itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię atakują to znaczy że coś przeskrobałeś. Powinna być grzywna, i możesz ją zapłacić strażnikowi, bądź jak jesteś członkiem Gildii Złodziei to możesz zapłacić tam, a zdejmą z Ciebie nagrodę za połowę ceny jak pamiętam. Możesz także użyć konsoli, ale odradzam i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:38, Sub-zero15 napisał:

Nadal mam problem z odnalezieniem "groty wcielonych" szukam i szukam ale to nic nie daje czy
ktos morze dac jakąs mape albo cos?

Z tą grotą , to chyba jakieś załamanie czasoprzestrzeni się wiąże , bo wiele osób ma ten sam problem.Mapki niestety nie mam , ale pamiętam , że po naprawde długich poszukiwaniach , wróciłem do tych kamieni na brzegu i zacząłem od nowa.Grota jest dość blisko obozu , a jak jej szukałem , to wiem , że łaziłem 2 lub 3 razy dalej niż potrzeba.Idąc od brzego na południe , wejście jest z niewielką odchyłką na wschód.Ja po jego odnalezieniu byłem zaskoczony , że jest tak blisko i jak wogóle mogłem je przegapić.Nie wiem , jak dokładniej to opisać , ale z mojego punktu widzenia , a tez zdrowo się naszukałem , to grota jest bliżej , niż przez większość czasu szukałem i wejście najłatwiej zobaczyć idąc od morza na południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo ważne pytanie... ściagnołem sobie moda który dodaje wielki pałac w balmorze... czy.... czy on jest MUJ!? razem z ta piekną nagą słuzącom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:26, cedricek napisał:

mam bardzo ważne pytanie... ściagnołem sobie moda który dodaje wielki pałac w balmorze... czy....
czy on jest MUJ!? razem z ta piekną nagą słuzącom?


Hehe, no widzisz, przy zakupie dużego pałacu dodaja służącą gratis ;P
Miłego... użytkowania xD
btw chodzu o mod Asgard? Słyszałem że jest lipny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:30, Budo napisał:

> mam bardzo ważne pytanie... ściagnołem sobie moda który dodaje wielki pałac w balmorze...
czy....
> czy on jest MUJ!? razem z ta piekną nagą słuzącom?

Hehe, no widzisz, przy zakupie dużego pałacu dodaja służącą gratis ;P
Miłego... użytkowania xD
btw chodzu o mod Asgard? Słyszałem że jest lipny ;]

tak hodzi o asgard.. niejest lpny!!! jest wspaniały! ale czy muj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ukradłem jakieś zwoje i wszyscy odrazu się rzucili:/ A to nie byly jakies super zwoje tylko jakies alchemiczne i nie ma mozliwosci zaplaty tylko odrazu atak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipny to on może nie jest ale jak dla mnie wychodzi za dużo modów które dodają zwykłe budowle powinno być więcej misjii i scenariuszów bo to one są najczęściej ściągane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:18, kowboj3 napisał:

Po prostu ukradłem jakieś zwoje i wszyscy odrazu się rzucili:/ A to nie byly jakies super zwoje
tylko jakies alchemiczne i nie ma mozliwosci zaplaty tylko odrazu atak :/


lol
Zobacz w karcie postaci ile masz kary, jak za dużo to nie będą chcieli z Tobą gadać, a w dodatku nie będzie sie jej dało ściągnąć... przykro mi nagrabiłeś sobie ;]

Jak kraść to:
- albo tak żeby nikt nie widział
- albo tak, że od razu po kradzieży lecisz do gildii złodziei i płacisz łapówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajże powyżej 2500 zostajesz ścigany bez możliwości zapłaty grzywny lub pójścia do więzienia...Możesz wtedy jedynie pójśćc do gildii złodziei i zapłacić połowe grzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:31, cedricek napisał:

haha! a ja najbardziej lubie better-bodies! bo teras fajne dziewczyny w grze są...

wiecie czy do moda romance wystarczy tylko better bodies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien bo czasami działa czasami nie...Może przejde do rzeczy
Otóż u mnie działało tylko z Better Bodies ale natomiast u mojego kupmla już nie, niestety nie mogę Ci podać czym to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:05, Probos napisał:

Bodajże powyżej 2500 zostajesz ścigany bez możliwości zapłaty grzywny lub pójścia do więzienia...Możesz
wtedy jedynie pójśćc do gildii złodziei i zapłacić połowe grzywny



A nie przypadkiem ze 5 tysięcy smoków? Mam też podejrzenia co do 10 tysięcy ale to już mniej prawdopodobne.

Aby zapłacić, trzeba być członkiem gildii.

cedricek

Z Better Bodies naprawdę poprawia wygląd, a ja sobie jeszcze ściągnąłem Better Heads (chyba tak brzmi nazwa) i teraz twarze są lepsze od reszty ;). [Pytałeś mnie czy mam jakieś mody, i przypomniało mi się, że ściągnąłem z AW trochę (m.in. pancerze, bronie, ubrania; ściągnąłem też Wyspę Czarodzieji, ale do tego cośtrzeba jeszcze dograć)].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 20:19, Wasizi napisał:

A nie przypadkiem ze 5 tysięcy smoków? Mam też podejrzenia co do 10 tysięcy ale to już mniej
prawdopodobne.


Właśnie dlatego pisałem że nie jestem pewien bo w Morka ostatnio pogrywałem ze 2 miechy temu więc sorka za wprowadzenie w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować