Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Witajcie. Mam do was małe pytanie. Niedawno wgrałem sobie mod ,,twierdza nerwańczyka” czy ci w twierdzy uznaja mnie za niego dopiero gdy pokonam dagoth ura? Bo na razie to gadam z nimi, np. z doradcą w sali tronowej i nikt mi nie mówi np. ,,szlachetny lordzie nerwar”. Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:48, Sub-zero15 napisał:

gdzie jest obóz Erabenimsun z wątku głównego?? może mi ktos podac miejsce na mapie? bo wiem
że jest na południowy-zachód od sadrith mory ale nie moge znalesc


Choroba jasna, odpowiadałam Ci już tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=5808
Ściągnij sobie tą mapkę i zobacz, jak JESZCZE RAZ zadasz to pytanie osobiście poproszę kogoś z moderatorów żeby zafundowali Ci degrada albo bana bo flooding jest karalny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: przepraszam że tak ostro ale z lekka tracę już cierpliwość do dzieci które chcą grać ale tak żeby się za dużo przy tym nie namęczyć. To po co w ogóle brać się za grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:42, cedricek napisał:

Witajcie. Mam do was małe pytanie. Niedawno wgrałem sobie mod ,,twierdza nerwańczyka”
czy ci w twierdzy uznaja mnie za niego dopiero gdy pokonam dagoth ura? Bo na razie to gadam
z nimi, np. z doradcą w sali tronowej i nikt mi nie mówi np. ,,szlachetny lordzie nerwar”.
Proszę o szybką odpowiedz.

O ile dobrze pamiętam, są to po prostu nowi NPC''e z podstawową formą dialogową. Tak więc póki nie ukończysz MQ, nie spodziewaj się honorowania twej osoby mianem Nerevara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:50, Fumiko napisał:

Choroba jasna, odpowiadałam Ci już tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=5808 Ściągnij sobie tą mapkę i zobacz, jak JESZCZE RAZ zadasz to pytanie osobiście poproszę kogoś z moderatorów żeby zafundowali Ci degrada albo bana bo flooding jest karalny!!!

Ja bym jednak radził powstrzymać nerwy. Jeśli uważasz, że pytanie jest głupie, nie odpowiadaj. Jeśli odpowiadzasz, to w celu pomocy, a nie wyładowania frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:50, Fumiko napisał:

> gdzie jest obóz Erabenimsun z wątku głównego?? może mi ktos podac miejsce na mapie? bo
wiem
> że jest na południowy-zachód od sadrith mory ale nie moge znalesc

Choroba jasna, odpowiadałam Ci już tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=5808
Ściągnij sobie tą mapkę i zobacz, jak JESZCZE RAZ zadasz to pytanie osobiście poproszę kogoś
z moderatorów żeby zafundowali Ci degrada albo bana bo flooding jest karalny!!!


przepraszam ale na początku nie umiałem korzystac z tej strony jak mi ją podałas dlatego z niej nie korzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:56, walgierz napisał:

Jeśli odpowiadzasz, to w celu pomocy, a nie wyładowania frustracji.

Przepraszam. A pomocy udzieliłam kilka postów wcześniej a tu znów pytanie z tej samej serii... OK, sorry jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 19:03, jedirulez napisał:

Mam pytanko.
Warto inwestować w dodatki do Morrowinda


W Bloodmoona tak, świetnie się bawiłam. Tribunal trochę słabszy, ale jak kupujesz cały pakiet (wersję gold czy cośtam) to zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej niewiecie czy gdy zainstaluje bloodmona do morowinda to czy wszystkie seawy mi znikna? a jeśli tak czy moge je zapisać a puzniej wstawic i czy będą działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:48, cedricek napisał:

hej niewiecie czy gdy zainstaluje bloodmona do morowinda to czy wszystkie seawy mi znikna?
a jeśli tak czy moge je zapisać a puzniej wstawic i czy będą działać?

Mogą pojawić się kłopoty, na które pomoże tylko wgranie patcha. Sejwy nie znikną. Rób jak chcesz, ja najpierw zdeptałem całego Morrowinda, potem wgrałem i skończyłem Trójcę a na końcu Przepowiednię Krwawego Księżyca. Wtedy nie występują żadne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:01, KrzysztofMarek napisał:

> hej niewiecie czy gdy zainstaluje bloodmona do morowinda to czy wszystkie seawy mi znikna?

> a jeśli tak czy moge je zapisać a puzniej wstawic i czy będą działać?
Mogą pojawić się kłopoty, na które pomoże tylko wgranie patcha. Sejwy nie znikną. Rób jak chcesz,
ja najpierw zdeptałem całego Morrowinda, potem wgrałem i skończyłem Trójcę a na końcu Przepowiednię
Krwawego Księżyca. Wtedy nie występują żadne problemy.

JAKI PATH TRZEBA WGRAC ABY KŁOPOTÓW NIE BYŁO? BO JA CHCĘ tylko do normalnej PL wersji morka wgrać bloodmona. mam better bodies i inne mody które sobie znalazłem. niechcę aby mi sie to wrzystko zmyło albowiem jeszcze wontku głuwnego nieskończyłem aczkolwiek jurz kończe. hodzi oto aby niektóre mody chciały mi wejśc... rakie jak np. romance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zanim zainstalujesz dodatek zgraj sobie gdzieś sejwy i schowaj, jak coś sie stanie zawsze będziesz miał je zachowane. Ale wgranie dodatku nie powinno stworzyć żadnych problemów, chociaż jeśli masz oba rozszerzenia polecam najpierw wrzucić Tribunal. Jak nie masz Tribunala, to instaluj śmiało Przepowiednię nic sie nie powinno stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować