Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 21:36, Budo napisał:

Raczej ciężko będzie, ale 20 zeta to nie majątek, wg mnie możesz odżałować, nawet jeśli gra sie nie spodoba (imo to jeden z lepszych rpg, klasyka na równi z bg2 :)).

Bluźnierca! ;]
Niech to zobaczy Tyhe, to bana masz jak w banku ;>

A na temat to powiem, że rzeczywiście warto kupić Morka. ja wielokrotnie grałem, czasem nawet osiągałem 25 lvl, ale nie zrobiłem nigdy żadnego questa z głównej fabuły. To świadczy o ogromie świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:07, Sithek napisał:

Jak to możliwe, zabraknie umiejętności do rozwoju??? [wyraz zdziwienia na twarzy]


Umiejętności brakuje, masz wszystko na 100, ale poziomy lecą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:36, Budo napisał:

/.../

Demo morro? :O
Raczej ciężko będzie, ale 20 zeta to nie majątek, wg mnie możesz odżałować, nawet jeśli gra
sie nie spodoba (imo to jeden z lepszych rpg, klasyka na równi z bg2 :)).

>

Tak fakt 20 zl to nie az tak duzo. Ale ja kupuje tylko te gry, ktore sa tego warte !!!
Szkoda, iz nie ma demka, bo chcialem zobaczyc jak to wyglada. jak patrzylem na screeny to mi sie podobalo i czytalem recenzje. Zatem w sumie pewnie sie skusze. Mam nadzieje, ze to bedzie dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:21, Amistan napisał:

Spriggan to niewielkie piwko w porównaniu do walki z kilkoma falmerami i tymi tam dzikami na
raz. To jest już problem. Ja nie wyobrażam sobie wędrówkę po kraju wilkołaków przed 40 poziomem.
Ale Trójca to co innego. Tam można wpaśc nieco wcześniej, ale gobliny w kanałach mogą napsuć
krwi.



Święta prawda. Ja aby nie marnować czasu na żmudne walki używam Niewidzialności i biegam po Solstheim szybciej, niż szybujący ptak nad lądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu... po dwóch miesiącach oczekiwania... już w czwartek kupię Morrowinda... kurczę... znowu od groma pał nałapię, bo nie nędę miał czasu nawet lekcji odrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:31, zbysheck napisał:

w końcu... po dwóch miesiącach oczekiwania... już w czwartek kupię Morrowinda... kurczę...
znowu od groma pał nałapię, bo nie nędę miał czasu nawet lekcji odrobić :)

To bardzo nieładnie.Wcielenie Nerevara i zbawca prowincji Morrowind z pałami? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:46, KrzychW napisał:

To bardzo nieładnie.Wcielenie Nerevara i zbawca prowincji Morrowind z pałami? :-)

ooooooooo... ale brzydko... grałem trochę w Morrowinda, ale nie wiedziałem że ja jestem wcieleniem Nerevara... nieładnie... zespoilerowałeś mi całą grę... moje życie już nie ma sensu... nie kupię teraz Morrowinda tylko skakankę(podobno staniały) i się powieszę...

PS. Oczywiście to był taki dżołk :) nie mam zamiaru się wieszać, mam zamiar kupić Morrowinda, a o Nerevarze się domyślałem (bo tak jak to jest przedstawione to trudno się nie domyślić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:00, zbysheck napisał:

PS. Oczywiście to był taki dżołk :) nie mam zamiaru się wieszać, mam zamiar kupić Morrowinda,
a o Nerevarze się domyślałem (bo tak jak to jest przedstawione to trudno się nie domyślić)

Jak przeczytałem o tych pałach znowu do nałapania , to pomyślałem , że przedtem powodem też był Morrowind i znasz już grę.Na szczęście nasz związek z Nerevarem , to nie jest zakończenie historii , a tylko jej kawałeczek , ale więcej już nie piszę , bo znowu coś zdradzę niechcący.Miłego poznawania przynajmniej części fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:13, KrzychW napisał:

Jak przeczytałem o tych pałach znowu do nałapania , to pomyślałem , że przedtem powodem
też był Morrowind i znasz już grę.Na szczęście nasz związek z Nerevarem , to nie jest zakończenie
historii , a tylko jej kawałeczek , ale więcej już nie piszę , bo znowu coś zdradzę niechcący.Miłego
poznawania przynajmniej części fabuły.

No bo jak grałem chyba z tydzień, to tyle się pał nasypało, że hej!
Bo jak się gra w Morrowinda to właśnie o to chodzi że nie trzeba fabuły poznawać, a jest i tak extra
A ja po prostu grałem złodziejem, robiłem misje dle Gildii Złodziei właśnie, nabijałem poziomy, zbierałem itemy, a z wątku głównego to się zaciąłem przy odszukaniu Hassoura Zainsubaniego(czy jakoś tak), bo grałem na piracie (niestety:/ , ale jestem w trakcie odpiracania całego swojego stuffu :D ) i chyba coś było zwalone, bo go za kija znależć nie mogłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:23, Wasizi napisał:

Nie zapomnij, że to jest tylko gra.


o nie to jest AŻ gra, GENIALNA gra

Dnia 11.11.2006 o 17:23, Wasizi napisał:

Nauka jest ważniejsza, więc to ją ustawiłbym pierwszo, i Tobie radzę to samo.


no ztymi pałami to żartuję że aż tyle, ale po prostu czasem nie chce mi się zakuwać z, dajmy na to, Podstaw Przedsiębiorczości które mi się do niczego nie przydadzą, wolę już poznać jakieś mechanizmy gier, bo w przyszłości chciałbym programować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:31, zbysheck napisał:

o nie to jest AŻ gra, GENIALNA gra


Z tym się zgodzę. ;)

Dnia 11.11.2006 o 17:31, zbysheck napisał:

no ztymi pałami to żartuję że aż tyle, ale po prostu czasem nie chce mi się zakuwać z, dajmy
na to, Podstaw Przedsiębiorczości które mi się do niczego nie przydadzą, wolę już poznać jakieś
mechanizmy gier, bo w przyszłości chciałbym programować


Podstawy Przedsiębiorczości? Ze względu na Twoje pismo stawiałem, że jesteś w podstawówce, bądź gimnazjum. Myliłem się. Co do mechanizmów gier, to lepiej poznasz Morrowinda zaglądając do CSa, tzn. Construction Set - edytor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:40, Wasizi napisał:

Podstawy Przedsiębiorczości? Ze względu na Twoje pismo stawiałem, że jesteś w podstawówce,


na moje pismo? nie łapię za bardzo... bo chyba nie chodzi o to że piszę niewyraźnie :)
To może chodzi o "śmietnikową" składnię, stylistykę czy słownictwo? Może dlatego, że po prostu rzdko cokolwiek piszę, no ale się zgodzę, że jeśli chodzi o poprawne budowanie zdań to mistrzem niestety nie jestem :/

Dnia 11.11.2006 o 17:40, Wasizi napisał:

Co do mechanizmów gier, to lepiej poznasz Morrowinda zaglądając
do CSa, tzn. Construction Set - edytor.


ufff... już myślałem, że żeby się zapoznać z mechanizmami Morka trzeba Counter-Strike''a instalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, na Twoje pismo. Szukasz argumentów, proszę bardzo:
"o nie to jest AŻ gra, GENIALNA gra",
"ooooooooo... ale brzydko... ",
"kurczę... znowu od groma pał nałapię".
Więcej nie będę umieszczał. Na myśli mam budowę zdań, sentencje zdań itp.
Koniec rozmowy.

Szkoda, że Strażnicy Świątynni nie mówią do Nerevara, tak jak do zwykłego Obywatela Vanderfall. Lubiłem, kiedy mówili na mnie szumowino, się na nich denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:42, pro evo napisał:

CZy w morrowindzie jest duży świat??
jakie sa plusy??
bo niewiem czy kupować!


Warto kupować;
ogromny świat
ładna grafika
mnóstwo zadań do rozwiązania
nie wysoka cena
Te parę argumentów może Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:15, pro evo napisał:

dzięki jutro zamawiam!!

Ostrzegam cie tylko ze walka w morku jest na drugim planie :) nie spodziewaj sie czegos w podobie Fable.
Ale i tak gierka jest dobra(można ja znienawidziec albo pokochac) najlepiej kup z dodatkiem "Blodmoon"


ps.Ja i tak wole Gothica,Fable,Obliviona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:13, walgierz napisał:

> Raczej ciężko będzie, ale 20 zeta to nie majątek, wg mnie możesz odżałować, nawet jeśli
gra sie nie spodoba (imo to jeden z lepszych rpg, klasyka na równi z bg2 :)).
Bluźnierca! ;]
Niech to zobaczy Tyhe, to bana masz jak w banku ;>

A na temat to powiem, że rzeczywiście warto kupić Morka. ja wielokrotnie grałem, czasem nawet
osiągałem 25 lvl, ale nie zrobiłem nigdy żadnego questa z głównej fabuły. To świadczy o ogromie
świata :)

ja grałem 2 lata z dodatkami zdobyłem 50 level przeszłem dodatki i morowinda.Poboczne wątki chyba też wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować