Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 22:13, piero92 napisał:

Jak miałem morrowinda z cda i teraz kupiłem sobie złotą edycję to chyba save''y powinny działać??

Oczywiście. Oba dodatki są wpełni integralne z save''ami z podstawki. Wystarczy zaznaczyć Trójcę i Przepowiednię w plikach danych i powinno śmigać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:13, piero92 napisał:

Jak miałem morrowinda z cda i teraz kupiłem sobie złotą edycję to chyba save''y powinny działać??

Oczywiście, że tak - dodatki ze Złotej Edycji działają na zasadzie pluginów i kiedy je włączysz same dostosują twoje stare sejwy do działania z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zwiedzając sobie kraine Morrowinda, przy okazji mordując i grabiąc potwory, natknołem się na prawie gołego(miał tylko majty) Norda z tatuażem na twarzy, to było w okolicach Balmory. Jego imie było dwuczęsciowe zaczynało się jakoś na H... zaś druga cześć imiona brzmiamla Moczymorda, jakoś tak. Gadał coś, że okradała go jakaś trędowata wiedźma, przeszukałem cały okoliczny teren i jej nie znalazłem, może ktoś wie gdzie znajduje się ta wiedźma?? A mam jeszcze jedno pytanie na Gorzkim Wybrzeżu jest taki jakby fort nazywa się Hlormaren, gdy tam wesedłem odrazu mnie zabili strażnicy, da się tam jakoś wejść i wyjść cało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat Moczymordy musiałbym poszukać w dzienniku. On żył, baba jaga go okradła i rzuciła nań czar, który uniemożliwia mu poruszanie sie. Kiedy ja go spotkałem o on żył. A co do tej fortecy to musisz sie napakować do 20lvl mieć porządną zbroję, dobrego mieczosa i na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:25, El Cascador napisał:

Na temat Moczymordy musiałbym poszukać w dzienniku. On żył, baba jaga go okradła i rzuciła
nań czar, który uniemożliwia mu poruszanie sie. Kiedy ja go spotkałem o on żył. A co do tej
fortecy to musisz sie napakować do 20lvl mieć porządną zbroję, dobrego mieczosa i na nich.

To to ja wiem:) Mi chodzi o to gdzie znajduje się ta baba bo musze odzyskać ukochany topór dla tego Norda Moczymordy. Byłbyś tak miły zaglądnąc do tego dziennika??
Czyli nie ma pokojowego rozwiązania z tą fortecą, dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment. Jest seria przeszkód: tydzień temu poszła karta sieciowa, do naprawy pojechała płyta główna. Dostałem zamienną, na której jest jeden slot na napęd i HDD. Mam 2 HDD i 2 napędy, więc wybrałem opcję 1 napęd i 1 HDD. Sejwa mam niestety na tym drugim dydku i nie będę póki co przekładać, bo Morrowind działa mi z płytą :/ - przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:30, Kostka XXL napisał:

To to ja wiem:) Mi chodzi o to gdzie znajduje się ta baba bo musze odzyskać ukochany topór
dla tego Norda Moczymordy. Byłbyś tak miły zaglądnąc do tego dziennika??


Meh, nie szukaj jej nigdzie w jakichś chaszczach, tylko po drogahc, ona akurat jest chyba na dróżce prowadzącej od niego w strone gór. Jak ją spotkasz, to bedzie coś tam waliła ścieme, że jest uzdrowicielką, ale nie daj się zrobić w balona :P. Bedzie ubrana na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:37, El Cascador napisał:

Moment. Jest seria przeszkód: tydzień temu poszła karta sieciowa, do naprawy pojechała płyta
główna. Dostałem zamienną, na której jest jeden slot na napęd i HDD. Mam 2 HDD i 2 napędy,
więc wybrałem opcję 1 napęd i 1 HDD. Sejwa mam niestety na tym drugim dydku i nie będę póki
co przekładać, bo Morrowind działa mi z płytą :/ - przepraszam :)

Dobra możę ktoś inny wzkaże mi gdzie szukać tej wiedźmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:38, Everial napisał:

Meh, nie szukaj jej nigdzie w jakichś chaszczach, tylko po drogahc, ona akurat jest chyba na
dróżce prowadzącej od niego w strone gór. Jak ją spotkasz, to bedzie coś tam waliła ścieme,
że jest uzdrowicielką, ale nie daj się zrobić w balona :P. Bedzie ubrana na czarno.

Niedaleko tego Norda była jakaś baba co chciała żebym ją zaprowadził do jakiegoś miast bo się boji a ma dużo towaru, to chyba nie ta. Obeszłem wszystkie drogi i jej nigdzienie było, chyba będe musiał jeszcze dalej pójść tymi drogami i poszukać tej wiedźmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 07.07.2007 o 00:43, Kostka XXL napisał:

> że jest uzdrowicielką, ale nie daj się zrobić w balona :P. Bedzie ubrana na czarno.
Niedaleko tego Norda była jakaś baba co chciała żebym ją zaprowadził do jakiegoś miast bo się
boji a ma dużo towaru, to chyba nie ta. Obeszłem wszystkie drogi i jej nigdzienie było, chyba
będe musiał jeszcze dalej pójść tymi drogami i poszukać tej wiedźmy:(


:) Możesz spokojnie na razie ominąć tego qesta pobocznego. Wcześniej czy później podróżując po świecie morrowind napotkasz na tą wiedźmę, wiec teraz się nią nie przejmuj i wykonaj jakieś zadania dla gildii bądź z wątku głównego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 08:55, Pitkit napisał:

:) Możesz spokojnie na razie ominąć tego qesta pobocznego. Wcześniej czy później podróżując
po świecie morrowind napotkasz na tą wiedźmę, wiec teraz się nią nie przejmuj i wykonaj jakieś
zadania dla gildii bądź z wątku głównego :)

Olał bym tego questa tylko, że ten Nord Moczymorda za mną łazi a on nie ma zbroji i broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 09:45, Kostka XXL napisał:

Olał bym tego questa tylko, że ten Nord Moczymorda za mną łazi a on nie ma zbroji i broni.

No to w końcu ktoś/coś go zabije :P A jak nie chcesz, żeby za Tobą łaził to użyj zaklęcia lub zwoju Interwencji - towarzyszące osoby nie przenoszą się w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 09:57, Napek napisał:

No to w końcu ktoś/coś go zabije :P A jak nie chcesz, żeby za Tobą łaził to użyj zaklęcia lub
zwoju Interwencji - towarzyszące osoby nie przenoszą się w ten sposób :)

Ten pierwszy sposób się chyba szybko spełni bo ja wszedzie włażę. Ja jestem Nordem wojwnikiem i nie mam żadnych zwojów z zaklęciami, tylko zbroje i miecze. Dobra zaraz włanczam Morrowinda i ide szukać tej wiedźmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najczęściej poruszany problem w tym wątku. Powiem tak: Nie ma sensu, aby Ci tu pisał jak ją znaleźć, gdyż tylko bym się powtarzał - sam już nie raz to opisywałem. Dlatego wpisz w wyszukiwarce(w tym wątku) to co cię interesuje albo przejrzyj ostatnie strony wątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy, będą zadawać pytania o zadania, których nie mogą przejść, a nie potrafią używać google
Morrowind ---> http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid=454
Trójca ---> http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=275&Itemid=338
Bloodmoon ---> http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=311&Itemid=372

PS: Wie ktoś czy można zapobiec wykrzaczaniu się gry co 10 - 20min ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:14, Smash napisał:

PS: Wie ktoś czy można zapobiec wykrzaczaniu się gry co 10 - 20min ??


Ponoć lepsze chłodzenie pomaga- mi sie wywalało gdzieś po pół godzinie- do dwóh godzin gry. Dobrze tez wyrobić sobie nawyk robienia quick save''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:22, Budo napisał:

> PS: Wie ktoś czy można zapobiec wykrzaczaniu się gry co 10 - 20min ??

Ponoć lepsze chłodzenie pomaga- mi sie wywalało gdzieś po pół godzinie- do dwóh godzin gry.
Dobrze tez wyrobić sobie nawyk robienia quick save''ów.


Heh, zmnijszyć sobie detale, jak komp nie wydaja i gry wywala, to po pierwsze, a QS ja robie zawsze, jak mam dłuższą podróż na piechote(to wtedy w czasie pochodu ze 2-3 razy) albo jak gdzieś ide do jakiejś jaskini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować