Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 18:09, erwinl15 napisał:

Wpadnij na plantacje Drena
tam paru kolesi ma deadryczne uzbrojenie i pancerze
ja byłem i /.../

Mam nadzieję, że zaglądałeś do piwnicy, gdzie jest dwóch zabójców a w skrzyni list kompromitujący Drena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, ja mam taki problem: W misji wewnętrze piękno Rabbiny dochodzę do momentu, gdy dostarczam ją do kolesia, on ją atakuje, ja go zabijam no i nic nie da się zrobić :/, sprawdzałem w poradniku, to tam pisze, że mam z nią porozmawiać na temat: możliwość ucieczki czy coś w tym stylu, ale jak z nią rozmawiam, to mam tylko temat: Rabbina i nic więcej, wie ktoś czy to się da jakoś rozwiąć, czy to jest jakiś bug akurat u mnie i nic nie da się z tym zrobić...

2. Czy najlepszym Łukiem w podstawce jest ten, który wydobywa się dla wodza Urshilaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:27, Everial napisał:

Hym, ja mam taki problem: W misji wewnętrze piękno Rabbiny dochodzę do momentu, gdy dostarczam
ją do kolesia, on ją atakuje, ja go zabijam no i nic nie da się zrobić :/, sprawdzałem w poradniku,
to tam pisze, że mam z nią porozmawiać na temat: możliwość ucieczki czy coś w tym stylu, ale
jak z nią rozmawiam, to mam tylko temat: Rabbina i nic więcej, wie ktoś czy to się da jakoś
rozwiąć, czy to jest jakiś bug akurat u mnie i nic nie da się z tym zrobić...


Hmm... To może spróbuj z nią porozmawiać zanim pójdziesz do tego gościa i odrazu odprowadź ją do Poselstwa. Przynajmniej ja zawszę tak robię ;P (co prawda głównie ze względu na to że nie chce mi się kursować Hla Oad - Vivek - Balmora - Vivek - Ebonheart, ale co tam :D)

Dnia 12.07.2007 o 22:27, Everial napisał:

2. Czy najlepszym Łukiem w podstawce jest ten, który wydobywa się dla wodza Urshilaku??


Zdecydowanie lepszy jest Łuk Auriel. Jest w Upiornej Bramie w Wieży Zmierzchu na samej górze ma go jakiś gostek. Co prawda jest bez umagicznień, ale i tak jest dobry :P Ew. pozostaje jeszcze Łuk Cieni, ale nie pamiętam już gdzie był. Sprawdź w przypiętym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:27, Everial napisał:

Hym, ja mam taki problem: W misji wewnętrze piękno Rabbiny dochodzę do momentu, gdy dostarczam
ją do kolesia, on ją atakuje, ja go zabijam no i nic nie da się zrobić :/, sprawdzałem w poradniku,
to tam pisze, że mam z nią porozmawiać na temat: możliwość ucieczki czy coś w tym stylu, ale
jak z nią rozmawiam, to mam tylko temat: Rabbina i nic więcej, wie ktoś czy to się da jakoś
rozwiąć, czy to jest jakiś bug akurat u mnie i nic nie da się z tym zrobić...


Miałem identyczny problem z tym questem. Jeśli poszukasz trochę w tym temacie to powinieneś znaleźć odpowiedz na to pytanie gdyż Fumiko podawała sposób rozwiązania tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:27, Everial napisał:

/.../ to mam tylko temat: Rabbina i nic więcej, wie ktoś czy to się da jakoś
rozwiąć, /.../

Musisz najpierw zmienić nastawienie Rabbiny do Ciebie, najlepiej łapówkami, wtedy pojawi się opcja dialogowa i Rabbina powi Ci, czego się boi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 20:35, KrzysztofMarek napisał:

Mam nadzieję, że zaglądałeś do piwnicy, gdzie jest dwóch zabójców a w skrzyni list kompromitujący
Drena...


przeoczyłem :(
ale zaraz tam wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 10:44, KrzysztofMarek napisał:

Musisz najpierw zmienić nastawienie Rabbiny do Ciebie, najlepiej łapówkami, wtedy pojawi się
opcja dialogowa i Rabbina powi Ci, czego się boi...


Heh, no problem w tym, że właśnie mam stosunki 100/100 z nią i dalej nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd skryptów. Poszukaj - podawałam kiedyś co zrobić w takim wypadku (już nie pamiętam dokładnie jak to szło a na forum na pewno jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: co daje czar "Sanktuarium"?? Bo nauczyłem się kiedyś dziesięcioprocentowego Sanktuarium, aktywowałem je i nie zauważyłem żadnych efektów...

No i gratki dla Fumiko- nie chwaląc się szybciej zauważyłem ja niż statystyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:07, Damian14BO napisał:

Ja mam takie pytanko: co daje czar "Sanktuarium"?? Bo nauczyłem się kiedyś dziesięcioprocentowego
Sanktuarium, aktywowałem je i nie zauważyłem żadnych efektów...

To postaraj się o efekt 100%. Wtedy na pewno zauważysz :)
A tak na poważnie, Sanktuarium zmniejsza otrzymywane obrażenia o x%, a tym samym 100% Sanktuarium czyni Cię niewrażliwym na jakiekolwiek ataki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram se w Tribunal i chyba już końcówka: jestem w "mieście" Sotha Sil. I problem. Udało mi się uniknąć wała ;-) teraz mam jakąś śluzę. Jak to ruszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:32, AgayKhan napisał:

/.../teraz mam jakąś śluzę. Jak to ruszyć?

Przestawiać przełączniki po prawej stronie aż zapali się zielone, wtedy biegiem do śluzy i nie wdawać się w bijatyki, tylko przepchać się dalej, bo zaraz się zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak zabiłem szefa mrocznego bractwa (w dodatku tribunal) i wziąłem list ze zleceniem na mnie to nie mam opcji dialogowej u strażników, żeby pokazać ten wyrok na mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zwój uzdrowienia na dotyk/cel (bo jak masz "na siebie" to tylko siebie uzdrowisz), wchodzisz do ekwipunku i po prawej stronie będziesz miał menu z mocami, zaklęciami i magicznymi przedmiotami- wśród tych ostatnich powinien być ten zwój, klikasz na niego LPM, wychodzisz z inwentarza, przechodzisz do trybu magicznego (domyślnie [R] chyba) i klikasz LPM gdy celownik jest na królowej- jeśli zwój masz na dotyk, musisz być blisko!! No i jeśli ta królowa nie żyje, to chyba już jej nie wskrzesisz. Używając zwojów masz zawsze 100% szansy i nic Cię to zaklęcie nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:26, piero92 napisał:

Czemu jak zabiłem szefa mrocznego bractwa (w dodatku tribunal) i wziąłem list ze zleceniem
na mnie to nie mam opcji dialogowej u strażników, żeby pokazać ten wyrok na mnie??

O ile pamiętam, trzeba list pokazać albo samemu Helsethowi albo kapitanowi jego straży. Jeśli i u nich nie będzie opcji dialogowej, to masz pecha. Bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wczoraj reinstalkę Windy, potem zainstalowałem ponownie Morka i teraz mam coś takiego <screen>. Wgrałem stery od grafiki, płyty, dźwięku, DX, etc., ale to nic nie daje :/ Jednak na tym screenie jest jakiś błąd- tło było dobrze widoczne, nie wiem skąd to niebo, lecz zwróćcie uwagę na przyciski, suwaki i takie tam w menu. Podobnie jest gdy chcę wczytać grę (bo save''y zostawiłem).

20070716193009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować