Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Czy po wykonaniu główego wątku -czyli zabice Dagotcha Ura (czy jak mu tam ) czy moge posłać do piachu Viveka -wkurza mnie i zarezerwował sobie miejsce w zabitych - jeśłi go zabije to czy puzniej jak będe wykonywał zadania dla Świątnyni to czy nie będzie mi potrzebny do wykonania jakiegoś zadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po załatweniu Dagoth Ura Vivek nie będzie już potrzebny, możesz go załatwić, ale uważaj bo jest dość twardy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam :D Mnie ( mi ?? ) wystarczyły dwie kosy mieczem i wielki, przepotężny Bóg leżał martwy :) Raz się z nim nawet bawiłem i tłukłem go zaklęciami :)
Wspaniałe doznanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z miła chęcią go zabije - a wiesz może jaki dar trzeba dać w kaplicy w podziemny labiryncie (pod pałacem psełdo boga Viveka ) bo myślałem że mam wziąść jakiś srebrny miecz i poświęcić go tam ale pojawai mi się opis że muszę zakosztować jakieś wody cyz coś .Wiem jest księga szlak pielgrzyma ale u mnie jak otworze kisęge to pojawia się pusta strona - wszystkie kartki są puste - jakiś bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się utopić :) Siedzieć pod wodą, aż braknie Ci HP, w pewnym momencie, uslyszysz chrzęszczenie. Wynurzasz się i widzisz mostek ;) Truptasz nim, dajesz miecz, modlisz się i voila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. W wątku głownym jest zadanie, w któtym trzeba odszukać popielnego w szynku Ald Skar w Ald Ruhn. I tu pojawiają się schody... Mianowicie nie moge go znaleźć!! Szukałem w całym Ald Ruhn i nic! (byłem w Szynku). Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem Złotą Edycję TES III: Morrowind i mam dylemat. W instrukcji drukowanej napisane jest, że:

"Co prawda można wykonać wszystkie zadania dla gildii wojowników, magów i złodziei, lecz tylko w takiej kolejności, bowiem ostatnie misje dotyczą usuwania szefów tych gildii."

Natomiast w poradniku dołączonym na płycie można przeczytać:

"Co prawda można wykonać wszystkie zadania dla gildii wojowników, magów i złodziei, lecz tylko w takiej kolejności (magowie, złodzieje wojownicy), bowiem ostatnie misje dotyczą usuwania szefów tych gildii."

Gdzieś jest błąd, ale nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:17, matix00 napisał:

Mam pewien problem. W wątku głownym jest zadanie, w któtym trzeba odszukać popielnego w szynku
Ald Skar w Ald Ruhn. I tu pojawiają się schody... /.../

No właśnie, schody. W szynku też są schody i łatwo je przegapić. Poszukaj bardzo uważnie, nawet jak Ci się wydaje, że tam nic nie ma, podejdź i sprawdź, czy rzeczywiście nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:48, matix00 napisał:

Wiem, że tam są schody. Ale nawet na dole go nie ma.

Ale czy jesteś pewien, że sprawdziłeś dobre schody? :)
Po wejściu do budynku nie schodzi się na dół, tylko środkowymi schodkami podchodzi na poziom baru a następnie po prawej stronie słabo widocznymi schodkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że ten drugi jest dobry.
Osobiście wiem ze po wykonaniu misji z księgą szyfrów dla gildii wojowników nie można dostać się do gildii złodziei.
Będąc w gildii wojowników pod koniec masz za zadanie osunąć mistrzów z gildii złodziei by stać sie mistrzem wojów, ale jest druga opcja bez ich zabijania, grając sam do tego dojdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

a czemu po prostu nie zagrasz i nie sprawdzisz? Gra ma tą przewagę nad życiem, że można zrobić sejwa ;P
nie będe Ci opowiadał fabuły, spróbuj i zobacz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:11, Napek napisał:

> Wiem, że tam są schody. Ale nawet na dole go nie ma.
Ale czy jesteś pewien, że sprawdziłeś dobre schody? :)
Po wejściu do budynku nie schodzi się na dół, tylko środkowymi schodkami podchodzi na poziom
baru a następnie po prawej stronie słabo widocznymi schodkami :)


Lol! Dzięki sprawdzę to. Jakby co jestem twoim dłużnikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:01, Damian14BO napisał:

Jeśli masz zwój uzdrowienia na dotyk/cel (bo jak masz "na siebie" to tylko siebie uzdrowisz),
wchodzisz do ekwipunku i po prawej stronie będziesz miał menu z mocami, zaklęciami i magicznymi
przedmiotami- wśród tych ostatnich powinien być ten zwój, klikasz na niego LPM, wychodzisz

Już wiem czego mi brakowało w ekwipunku i czemu nie mogłem użyć tego zwoju, poprostu wyłączyłem ten spis zaklęc i magicznych przedmiotów po prawej stronie ;)

Dnia 16.07.2007 o 18:01, Damian14BO napisał:

z inwentarza, przechodzisz do trybu magicznego (domyślnie [R] chyba) i klikasz LPM gdy celownik
jest na królowej- jeśli zwój masz na dotyk, musisz być blisko!! No i jeśli ta królowa nie żyje,
to chyba już jej nie wskrzesisz. Używając zwojów masz zawsze 100% szansy i nic Cię to zaklęcie
nie kosztuje.

Reszte już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty pod rząd ale za szybko nacisłem "Dodaj Post".
Mam takie pytanie, dostałem misje odnalezienia jakiejś pielgrzymki, to jest trzecia misja dla Legionu Cesarskiego w Gnisis. Poszedłem tam gdzie miała byc przetrzymywana ta dziewczyna zrobiłem zdyme jak wszystkich zabiłem to zaprowadziłem tą dziewczyne do Gnisis i nic się nie stało, zadanie nie skończyło się. Zrobiłem coś nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 09:34, Kostka XXL napisał:

Zrobiłem coś nie tak??

Z tego co pamiętam w tym zadaniu nie należy jej odprowadzać do Gnisis tylko do Ald Velothi - niedużej mieścinki na północ od namiotu, w którym jest przetrzymywana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 00:43, Budo napisał:

/.../

a czemu po prostu nie zagrasz i nie sprawdzisz? Gra ma tą przewagę nad życiem, że można zrobić
sejwa ;P
nie będe Ci opowiadał fabuły, spróbuj i zobacz ;]



Tak, sejwa. A przypuśćmy, że dołączam do gildii wojowników na początku gry. Przechodzę całą do przedostatniej misji i chcę dołączyć do złodziei. I co? Dupa! Dlatego pytam się, dokąd najpierw dołączyć. Ale już znalazłem odpowiedź na polskim forum TES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co płacić :D Ja zawsze zabijałem bandytów i po sprawie ;) 500g to za dużo, jak za tą kobiete, która można za darmo odbić, w dodatku poćwiczyć walkę mieczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować