Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 19:50, Raylin napisał:

> ups chyba tak sroka oto dokladnie o co mi chodzi Alfhedil Elf- Hewer - Falensarano: Wyższe

> Poziomy (Upper level) chyba chodzi o Falensrano ale tego tez nie znam albo o Hewe
no niewiem
> ty Krzysiu wiesz lepiej:) wiec gdzie to znajde?

Sprawa jest prosta - trenerem jest Aldhedil Elf-Hewer; tyle że na AW nie przetłumaczyli ci
drugiego członu nazwiska (hewer z ang. drwal/kamieniarz), więc się nie przejmuj; poszukaj na
wyższym poziomie twierdzy Falensarano.


ale gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:45, ArtuRPGpl napisał:

1.........Alfhedil Elf- Hewer - Falensarano: Wyższe Poziomy (Upper level) ----------gdzie to
znajde??
2 pytanie............... to gdzie jest jaskinia czy cos o nazwie Saragon bo nie moge znalezc?


Znajdź sobie mapke i zobacz. Jest na Adamantytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 20:03, Yamamoto napisał:

> 1.........Alfhedil Elf- Hewer - Falensarano: Wyższe Poziomy (Upper level) ----------gdzie
to
> znajde??
> 2 pytanie............... to gdzie jest jaskinia czy cos o nazwie Saragon bo nie moge
znalezc?

Znajdź sobie mapke i zobacz. Jest na Adamantytowej.


cos mi sie nie chce ostano otwierac albo sie otwiera godzine, mam jave i szybkosc neta to ok 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 18:03, Budo napisał:


Ja w ogóle nie korzystałem z indeksów i portali. Jakoś radziłem sobie konwencjonalnymi metodami
(wiecie teleport xD), no i mistycyzm, przeniesienie i oznaczenie to najprzydatniejsze czary.


No tak, ale jak jesteś wampirem to tradycyjne metody odpadają...trzeba korzystać z portali, żeby nie biec przez całą wyspę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2006 o 21:20, dyniamit napisał:

No tak, ale jak jesteś wampirem to tradycyjne metody odpadają...trzeba korzystać z portali,
żeby nie biec przez całą wyspę :)


Wampirem też nie korzystałem z portali ;]
I wcale mnie jakoś nie bolały te spacery, z taką prędkością i siłą mogłem sobie biegać. Tylko miałem przeniesienie do twierdzy Aundae.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:36, ArtuRPGpl napisał:

ups chyba tak sroka oto dokladnie o co mi chodzi Alfhedil Elf- Hewer - Falensarano: Wyższe
Poziomy (Upper level) chyba chodzi o Falensrano ale tego tez nie znam albo o Hewe no niewiem
ty Krzysiu wiesz lepiej:) wiec gdzie to znajde?

Na którejś ze stron dałem mapę , poszukal po stronach, jak znajdziesz mapę to znajdziesz twierdzę Falensarano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:14, ArtuRPGpl napisał:

Twierdze znalazlem ale nadal nie znalalem jaskini Saragon nawet cos na mapie nie moze znalezc:(


Najlepiej podaj kto zadał zadanie, co tam trzeba zrobić i jak nakierowuje na jaskinie, może sobię coś przypomnę (pamiętam, że w tej jaskini byłem, ale nie mam pojęcia po co).
Ewentualnie, sprawdź w construction secie. Szukasz obszaru "Saragon", szukasz drzwi na zewnątrz, sprawdzasz do jakiej lokalizacji prowadzą, przechodzisz do tego obszaru, szukasz znajomych obiektów i potem próbujesz tam trafić. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:20, Lord Ya napisał:

> Twierdze znalazlem ale nadal nie znalalem jaskini Saragon nawet cos na mapie nie moze
znalezc:(

Najlepiej podaj kto zadał zadanie, co tam trzeba zrobić i jak nakierowuje na jaskinie, może
sobię coś przypomnę (pamiętam, że w tej jaskini byłem, ale nie mam pojęcia po co).
Ewentualnie, sprawdź w construction secie. Szukasz obszaru "Saragon", szukasz drzwi na zewnątrz,
sprawdzasz do jakiej lokalizacji prowadzą, przechodzisz do tego obszaru, szukasz znajomych
obiektów i potem próbujesz tam trafić. I tyle.


Gdzies w okolichac Mar Gan podobno zadanie z g wojowonikow z ald rhun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 22:22, ArtuRPGpl napisał:

Gdzies w okolichac Mar Gan podobno zadanie z g wojowonikow z ald rhun


Pytanie kontrolne: Powiedzli "okolice Maar Gan" czy "na północ od Maar Gan"?
Ściągnąłem sobie mapkę i znalazłem jaskinię Sargon. Od Maar Gan idziesz na północ, aż do morza. Tam gdzieś jest obóz Urshilaku. Stamtąd idziesz na wschód, aż trafisz na Valenvaryon. I od Valenvaryon na północ. Mniej więcej dokładnie w tą stronę, na pierwszej większej wyspie jest Sargon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka wszystkim ... babsztyla odprowadzilem :D uniknela kuli ognia ... Ale teraz mam w sumie inkszego zgryza ... da sie na upartego z tym zyc, ale jest nieco stresujace przy np. uzywaniu Interwencji Bostw. Laduje wtedy np. w forcie ksiezycowym i zuca sie na mnie kapitan strazy ... nikt inny tylko zawsze kapitan. Czy to fort pelgidad, czy ksiezycowy (w innych nie bylem) zawsze to samo. A zaczelo sie od wyciecia w pien Cammona Tong. Jak wracalem do zleceniodawcy, miksturka niewidzialnoci, skonczyla mi sie chwilke wczesniej niz miala i sie trzech wojakow na mnie zucilo. Dwoch straznikow zabilem i nie zmartwychwstal zaden z pretensjami, a kapitan zawsze ma do mnie jakies ale ... przeciez szef fortu dal mi "rozgrzeszenie" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz na głowie sporą nagrode za zabójstwo, sprawdź jest tam na samym dole tej tabelki z umiejętnościami obok reputacji. Musisz się wybrać do Pod Południowym Murem (jeśli należysz do Gildi złodziei, jeśli nie pogadaj z Habasi Słodkie usta i cie przyjmą) Potem porozmawiaj z tym gościem za barem gdzie schodzisz po schodkach obok Habasi i on da ci możliwośc zapłacenia "Ceny za twoją głowę" po tym powinieneś mieć spokój ze stróżami prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Ktoś tu pisał że aby zabrać coś komuś nie zabijając go, można sprowokować, potem pobić go ręcznie i po sprowadzeniu do parteru ograbić. No i z tym ostatnim punktem mam własnie kłopot. Po wylądowaniu na ziemi delikwent zaraz się podnosi, a próba "zadziałania" na nim kiedy jeszcze leży kończy się informacją -"postać jest w trakcie walki". A okładanie leżącego kończy się po prostu śmiercią. No więc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A okładanie leżącego kończy

Dnia 22.03.2006 o 13:58, Amistan napisał:

się po prostu śmiercią. No więc co?

Znowu go "wypunktuj " pięściami jak wstanie.. i znowu.. za którymś razem "zdolasz" już go ograbić. Padnie na dłużej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowcip polega na tym, ze nie ma za mnie nagrody. Reputacja 7, Nagroda 0 ... Szef Fortu Ksiezycowego zdjal ze mnie nagrode i nawet dal prezent :D. Nie atakuja mnie straznicy, tylko sami kapitanowie ... dziwne jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:12, buras napisał:

Dowcip polega na tym, ze nie ma za mnie nagrody. Reputacja 7, Nagroda 0 ... Szef Fortu Ksiezycowego
zdjal ze mnie nagrode i nawet dal prezent :D. Nie atakuja mnie straznicy, tylko sami kapitanowie
... dziwne jak nie wiem co...


He, widzisz, jestes morderca, a oficerowie legionu nie lubią konkurencji ;]
A tak na serio, to pewnie jeden z wielu bugów od których ttni ta gra :>
Może wkurzają, ale za to jak urozmaicają rozgrywkę, rada---> wczytaj sejwa, albo... uwazaj na kapitanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ... to ich usprawiedliwia ... po prostu za kazdym razem musze uzbroic sie w kilka miksturek, albo zwoje paralizu co by ostudzic checi takiego zapalczywca ... na razie, daje sobie ledwo co rade z takim, ale jak sie nieco wypase, to .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka:

1. Jakim czarem najlepiej zaklnąc szate oczywiscie na stałe
2. Mam miecz Umbry łapania dusz i chyba go sprzedam bo duzo wazy i z z niego nie bende korzystac bo amm 10 zwojow Chwyatani Dusz i zawsze mgę dokupic warto go sprzedac za te 120 000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować