Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 18:13, Mysza z PC TS napisał:

A gdzie taka mapke mozna nabyc bo mam Morrowinda ZE i nie mam takie mapki ????

można było z Tribunalem ale to dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 19:27, L33T napisał:

można było z Tribunalem ale to dawno...


Z Tribunalem była mapka Twierdzy smutku a nie całego Vvanderfell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:33, YahooPL napisał:

> można było z Tribunalem ale to dawno...

Z Tribunalem była mapka Twierdzy smutku a nie całego Vvanderfell


Ja z drugiej strony mapki twierdzy dodawanej do Tribunala miałem jeszcze Vvardenfell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:33, YahooPL napisał:

> można było z Tribunalem ale to dawno...

Z Tribunalem była mapka Twierdzy smutku a nie całego Vvanderfell

z tyłu była druga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 15:04, L33T napisał:

z tyłu była druga :D


Jakiś kit wciskasz ;]
Ja mam edycje kolekcjonerską i mam napisane że w środku mapa Vvanderfell, ale była tylko mapa Twierdzy Smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:21, Liqid napisał:

Gra z modami jest bardzo niestabilna


To zależy, niektóre mody sa tak dopracowane i dobrze zrobione, że nie psują gry i nie powoduja żadnych problemów. Inne natomiast wykrzaczają gre już po samym włączeniu. Na szczeście można sobie je włączać i wyłączać dowolnie, więc nie ma strachu. Ja sam korzystałem na przykład z moda z domkiem, albo z rasą Wzgórzowy Elf, czy tatuażami
ps polecam tą rasę, mają skok na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:11, Budo napisał:


> z tyłu była druga :D

Jakiś kit wciskasz ;]
Ja mam edycje kolekcjonerską i mam napisane że w środku mapa Vvanderfell, ale była tylko mapa
Twierdzy Smutku.

taa ale ja kupowałem Tribunala jak tylko wyszedł więc mam i mape Twierdzy jak i vanderfel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:41, L33T napisał:

>
> > z tyłu była druga :D
>
> Jakiś kit wciskasz ;]
> Ja mam edycje kolekcjonerską i mam napisane że w środku mapa Vvanderfell, ale była tylko
mapa
> Twierdzy Smutku.
taa ale ja kupowałem Tribunala jak tylko wyszedł więc mam i mape Twierdzy jak i vanderfel :D


Ja dodatkowo oczekiwałem że w pudełku Bloodmoona będzie mapka wyspy, ale nie bylo ;(
Ale mam tak samo jak ty, w Tribunalu była mapa Vvanderfell a po drugiej stronie mapa twierdzy smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zaczeło mnie nurtować takie pytanie. Otóż nie wiecie przypadkiem z czego zrobione są Daedryczne pancerze ?? Bo teroia że są zrobione z Daedr jakoś mi nie pasuje :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:47, Hubi Koshi napisał:

Hmm zaczeło mnie nurtować takie pytanie. Otóż nie wiecie przypadkiem z czego zrobione są Daedryczne
pancerze ?? Bo teroia że są zrobione z Daedr jakoś mi nie pasuje :-P.


o-O
Są zrobione z jakiegoś cudownego, wytrzymałego i bardzo ciężkiego metalu, który wystepuje tylko w Pustce, a który Daedry przynoszą do naszego świata w postaci pancerzy- jak ubijesz Daedrę i jej duch powróci do Pustki, zostaje wszystko co miała ze sobą, np pancerz. To taka moja teoria ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:47, Hubi Koshi napisał:

Hmm zaczeło mnie nurtować takie pytanie. Otóż nie wiecie przypadkiem z czego zrobione są Daedryczne
pancerze ?? Bo teroia że są zrobione z Daedr jakoś mi nie pasuje :-P.


Z tego co pamiętam, w grze powiedziane było, że pancerze daedryczne zrobione są z ebonu, zahartowanego cierpieniem jakiejś pomniejszej Daedry uwięzionej przez swoich panów w danym przedmiocie. Przedmiot taki, oprócz mocy, jaką daje mu dusza rezydenta, obarczony jest również brzemieniem owego cierpienia i stąd prawdopodobnie bierze się ogromny ciężar daedrycznych przedmiotów.
Tę teorię zdają się potwierdzać grawerunki na przedmiotach daedrycznych jak i sam ich kształt, np. liczne kolce wkomponowane w ten rodzaj rynsztunku, czy wizerunki powykrzywianych twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Po raz kolejny zamierzam się zmierzyć z Morro i tak sobie pomyślałem, że coś by trzeba zmienić.
Przejrzałem listę modów i zdurniałem już doszczętnie. Polecicie mi jakieś sprawdzone?
I najważniejsze: trafiłem na gothic mod, który ma enigmatyczny opis. Czy ktoś go popróbował i może się podzielić wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 11:38, walgierz napisał:

Witam.
Po raz kolejny zamierzam się zmierzyć z Morro i tak sobie pomyślałem, że coś by trzeba zmienić.
Przejrzałem listę modów i zdurniałem już doszczętnie. Polecicie mi jakieś sprawdzone?
I najważniejsze: trafiłem na gothic mod, który ma enigmatyczny opis. Czy ktoś go popróbował
i może się podzielić wrażeniami?



Ja polecam mod Balmora Adobe - całkiem fajne mieszkanko w Balmorze jak na początek , polecam również mod z ufortyfikowaniem Balmory + bank.
Zaraz zerknę dalej wśród moich modów co powinienem jeszcze polecic. Ciekawe są również mody na drwalstwo , i na odrastające drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 11:51, walgierz napisał:

> /.../
To jeszcze króciutki opis modu poproszę. Jakie niesie korzyści i takie tam :)



Balmora Abode - > W swoim czasie umieszczany był przez polską prasę na coverach - > Brzy bramie Balmory ( tej od głównej drogi , za fortem księżycowym pojawia sie przytulna chałupka z jadalnią , sypialnią i pokaźnym , jednak nie ogromnym magazynem w piwnicy , do której sobie możesz wygodnie zejść . Naprawdę łądna robota i jest na czym oko zawiesić.

Balmora walls bodajze i City Bank - > Dodaje Banki w większych miastach , w których możesz kasę pożyczać , przechowywać ( z procentem) a także cenne przedmioty do depozytu i przechowania dawać. Mozna tam również wykupić domki. Bank w balmorze pojawia się tuż obok wspomnianego wyżej Balmora Abode. Do tego cała Balmora zostaje zaopatrzona w porządne mury , barierki przy rzece i mostach , co moim skromnym zdaniem wygląda ąłdnie.

Radzę też zainstalować mod z kupcem , który sprzedaje guara - > Ma on 1000000 kasy i chętnie odkupi od Ciebie sprzęt za rozsądna cenę:) Dodatkowo sprzedaje jucznego guara , który będzie za toba nosił Twoje przedmioty.

Przydatnym modem był też jeden domek , nie mogę sobie przypomnieć nazwy , z salą treningową w piwnicy. Baaardzo przydatne rzeczy tam były - jak tylko sobie przypomnę dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z czystym sumieniem polecić:
- Twierdza Herosa (wspaniały domek obok Balmory z pierścieniem, który nas do niego przenosi:P)
- Master Index (na Adamantytowej Wieży jest chyba też polska wersja)
- najnowsze Better Bodies
- Better Heads (chociaż niekoniecznie)
- Dzieci
- Poprawione pierścienie (dzięki temu pierścienie nie są czarne)

Wszystkie te mody, o ile dobrze pamiętam, można pobrać z Adamantytowej Wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:12, Napek napisał:

Ja mogę z czystym sumieniem polecić:
- Twierdza Herosa (wspaniały domek obok Balmory z pierścieniem, który nas do niego przenosi:P)
- Master Index (na Adamantytowej Wieży jest chyba też polska wersja)
- najnowsze Better Bodies
- Better Heads (chociaż niekoniecznie)
- Dzieci
- Poprawione pierścienie (dzięki temu pierścienie nie są czarne)

Wszystkie te mody, o ile dobrze pamiętam, można pobrać z Adamantytowej Wieży.



Better Heads moim zdaniem wyglądają obrzydliwie. A dzieci jeszcze nie widziałem. Co do Pierścieni - ten mod jest dla mnie taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować